Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kimirionum Jak już to Neymar - Lautaro - Messi
0
Dlaczego nie? Przecież i tak liga jest już przegrana
0
To mówicie że nic w tym sezonie nie wygramy... No tak, dlatego najlepszą wygraną będą jakieś transfery... A nie to też nie. Za rok wybory. Trzeba pocierpieć
3
Messi 4 bramki na 32 strzały z rzutu wolnego w la liga w tym sezonie... Hmm słabo
1
@q4s3y A Marcelo jak gra? No właśnie tak trochę jak wahadłowy więc w jego miejsce jak znalazł
0
@tadzik447 No i co z tego jak co sezon Legia wygrywa ligę i Lech jest ośmieszany? Niestety
0
Dlaczego Real nie zostawił Hakimiego u siebie? Dobry grajek. Nie rozumiem tego. Z tego co wiem może grać i na PO i na LO więc przydałby się im.
0
@Tasde Suarez potrafi wykonywać rzuty wolny i mimo, że to kumpel Messiego to nie ma na to szans. Pamiętam jak raz uderzył pod nieobecność Messiego i od razu gol. Zobacz sobie co robił w Liverpoolu z wolnych
0
@MarioVeB! Chyba raczej rzadko kto je z majonezem patrząc na ogół. Jak już to bez niczego. Ja tam z ketchupem, ale z majonezem też ok. A wgl to frytki z majonezem wyszły chyba z Holandii o ile się nie mylę to u nich najbardziej to było/jest popularne.
3
Co tam słychać przy piątku? U mnie spokojnie. Parę piwek i "komórka" ze Stathamem na netflix bo mi wyskoczyło, a nie pamiętam tego filmu już
0
@FC1899Barca Tier 60
0
@MesQueUnClub_87 z peronu 9 i 3/4
0
@MarioVeB! Na zupki chińskie
4
Niestety, ale nic z niego u nas już raczej nie będzie, zwłaszcza patrząc na jego zachowanie - "leczenie". Sprzedać
6
@D_Myrdal Najlepszy prezydent w historii Polski Andrzej Duda haha. Tego jeszcze nie słyszałem, chyba, że w formie żartu. Żenada
4
@Barca_Big_Moment Tak, wiemy to już od kilku dni. Nic nowego
1
Moje zdanie co do spekulacji na temat odejścia Messiego...
Za rok będzie już inny zarząd na szczęście to pewnie zmieni zdanie jeśli to prawda. Z drugiej strony jeśli by się udało poskładać zespół to Barcelonie jego odejście mogłoby wyjść nawet na dobre. To wcale nie jest takie oczywiste, że się wszystko posypie jak Messi odejdzie jak niektórzy myślą, może być wręcz przeciwnie :). Barcelona była przed i będzie po Messim. A co wy na to?
0
@nickersoner Jakbym zarabiał grubo ponad 100 mln euro za sezon jak on to mógłbym się nie uśmiechać wykonując swoją pracę i godzic się na presje i stres :)
0
No tak Messi i jego humorki... Za rok będzie już inny zarząd na szczęście to pewnie zmieni zdanie jeśli to prawda. Dużo też zależy od wyników sportowych, a tu już będzie kiepsko. Z drugiej strony jeśli by się udało poskładać zespół to Barcelonie jego odejście mogłoby wyjść nawet na dobre. To wcale nie jest takie oczywiste, że się wszystko posypie jak Messi odejdzie jak niektórzy myślą, może być wręcz przeciwnie :). Barcelona była przed i będzie po Messim.
1
@michalch9 Jego już dawno mieli wywieźć i co... I jest co jest
0
@Pawel1980 Nie każdy, 50/50. Patrz Rakitic, albo inny Nainggolan
2
@Encore Poczekamy długo niestety na następny taki turniej piłkarski w wykonaniu Polaków
3
@norbi77 To tak, zauważyłem. Napisałbym więcej jak się zachowuje, ale dostanę bana, więc napiszę tylko, że nieładnie i niedojrzale. Zwłaszcza jako kapitan.
0
@norbi77 Zgadzam się po części, ale z tym zmienianiem na gorsze przez tatuaże i fryzury to pojechałeś :D. P.S. Ale fakt, ta broda u niego była paskudna :d
0
@Stanio87 Suarez też dobrze strzela z wolnych tylko nie dostaje szans
0
@Pawel1980 Haha ta 5 lat. To nie Messi
0
@Karzel @Adamski69 To też dlatego przez to zachowanie głównie powinien odejść po sezonie. Jak ma olewke to niech szuka szczęścia gdzie indziej
2
@Arnold1234 Nie przereklamowany tylko to przykład jak niektóre kontuzje potrafią zniszczyć karierę
1
@MarioVeB! No a to co się dzieje to jak to inaczej nazwać? Burdel, bałagan też dobre słowo. I takie są fakty, to od razu ma przez to zmienić klub do kibicowania? Ty i te twoje inteligentne komentarze w frustracji :)
0
Ej ej wgl o co chodzi z tym Messim, że widzę prawie każdy post o nim tutaj? Coś powiedział nie tak czy nagle oczy ludzie otworzyli na niektóre sprawy? Może coś przegapiłem, dlatego pytam