Kyonego
Dołączył/a: luty 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przypomni ktoś ile na chwilę obecną Roq ma goli, a ile Lenglet?
0
@PJ777 z tym że złapie rytm to się zgadzam, pamiętam że Luke też po pierwszym sezonie wysyłali do Chorwacji grać, a później…. Wszyscy chyba znamy tą historię.
Co do pierwszej części że jest świetnym piłkarzem… McDonald Ligue mocno maskował mankamenty, MŚ broni się skutecznością, chociaż już tak wiele razy uwydatniało się że ma braki. Ostatnie ME to już wielki pokaz poziomu jaki prezentuje obecnie, jak i w zasadzie ostatni sezon w Psg, a szczególnie końcówka
Chłodziłem trzęsienie portkami niektórych tutaj ze Mapet nas pozamiata i obecnie mógłbym powiedzieć że miałem racje, ale sezon jeszcze długi :D
5
@Kapitan hawk a może to że mieli 1pkt straty i zaległy mecz przez co mogli nas przeskoczyć? Rozumie ból tyłka jakby pisali o espaniolu, ale piszą o wpadce, głównego rywala który nam deptał? po piętach….
2
Jak to było? Jak Mekambe przyjdzie do realu to cały świat musi się bać i przygotowywać. Cóż…. Widać świat przygotował się lepiej niż zakładano xD
0
@Mroziu panie, umiejętnością peni nazwać fakt że bramkarz rywali źle przymierzył długą albo napastnik źle sobie piłkę przyjął? Że Pena stał jak kamień nie próbując się rzucić i odprowadzał piłkę wzrokiem wielokrotnie i ratował go spalony? Nooo dobra odklejka… gdy Pena broni dobrze, i tak ma takie momenty, gdzie wyciąga piłki, niekoniecznie lecące tylko w niego, nie krytykuje go, krytykuje tylko sytuacje gdy znowu jest wylewem i każda piłka lecąca w światło bramki to gol, niestety więcej takowych sytuacji mamy niż tych gdzie Pena broni dobrze x_x
0
@Kuchar sugerujesz że taki duet będzie gorszy niż Pena? XD
0
@Mroziu najlepszą odpowiedzią na to niech jest fakt że bramkarz Majorki mógł skończyć mecz z bramką gdyby ciut lepiej wycelował. Przy samym golu, owszem dzisiaj nie miał wiele do powiedzenia bo Majorka się zabawiła z nim jak z dzieckiem. Natomiast same jego wyjścia takie 50/50 kilka razy ładnie skasował akcje na przedpolu, kilka razy tylko tony szczęścia jakie posiada (ciekawe ile jeszcze zostało nim wykorzysta cały zapas szczescia) ratowały mu skórę.
0
@4Fabregas4 początek sezonu to ferranowi czego brakowało?
0
@4Fabregas4 szkoda strzępić ryja na Ciebie XD po prostu człowiek mem xD
2
@BORO_12 mam szalona teorie…. Flick „buduje” pene by go wykopać w zimowym okienku z klubu XD
0
@korn234 nie zawsze, ale muszę się zgodzić że ostatnie 3 mecze wyglądał słabo, za wyjątkiem przebłysków…. Ale wtedy cała drużyna wyglądała słabo. Aczkolwiek zgodzę się że takie rotacje by Lewy wchodził na podmeczonego rywala który ma dobrą obronę, dobre wyjście, w końcu wejdzie, uratuje Barce i skończy się pieprzenie i hejt XD bo ostatnio nawet od Ciebie hejt i przesadna krytyka znikła ;D
0
Let him cook. I tyle w temacie.
0
@FATTOMY odblokowałem komentarz myśląc że będzie coś za co będę mógł się pośmiać, a tu niespodzianka. ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W TEJ KWESTII. Trochę przypomina mi to co sezon białych gdzie 80% osób wywala carlo po 6meczach, a na koniec sezonu piszą coś pokroju „15”. Obyśmy też na koniec sezonu pisali coś pokroju quadra ;)
0
@Rarenzio wymieniłby Ci z 5, ale jaki sens białego trolla karmić? Zagnieździł się tutaj i myśli że ktoś go bierze na poważnie.
3
@addept dodaj sędziego który powinien wrócić do segunda i obraz gry oddany całkowicie.
1
@waletpl XD właśnie wyobraziłem sobie reakcje wszystkich na jego mordę tam xDD zrobiłeś mi dzień ;D
2
@Adddi a to źle? XD ja to bym mu jeszcze termosie z herbatką dał koło lini bocznej żeby mógł się napić xD
1
@PJ777 spokojnie, Kunde pójdzie po meczu jeszcze na siłkę xd
0
@Tatazolwinia powiązałem z tym co prezentuje w francuskiej mc’Donald. Dlatego zaznaczyłem że nawet w tekście padło o tym że potrzebujemy jakościowego. Zapchaj dziurę jak Faye, Alonso, Roberto na podobnym poziomie mamy w dowolnej chwili do wyciągnięcia z rezerw w czasie szukania diamentu
2
Zapytałbym czemu w takim razie w rep Hiszpanii od kontuzji Carva nie ma przedstawiciela realu? Czemu pakowani są małolaci z Barcy? Kiedyś owszem, siła Hiszpanii składała się prawie całkowicie z Barcy i Realu, dziś? Jak się nie mylę w wyjściowej 11 najwięcej przedstawicieli ma Barca, gdzie Real poza Carva chyba nikogo? (Mówię tylko o zawodnikach którzy grają obecnie w klubie). Zaś idąc w osoby które były w szkółce Barcy czy Realu to wygląda jeszcze ciekawiej… ale cóż, jaki prezydent taki klub (Lapcio niech Twoja dobrze zadbana postura przełoży się na finanse klubu xD)
Edit. W kwestii jaki prezydent taki klub chodziło mi o odklejenie i pakowanie bajek dla naiwnych, nie zarządzanie finansami etc (które wedle ostatnich doniesień wcale nie muszą być jednak takie fantastyczne, lol)
0
@normasubiektywna laminopedencja występuje tylko dlatego że niema komu rozciągać gry, przez co 2 obrońców zostaje blisko Raphy i Lewego. Z niewiadomych nam powodów Kunde pod nieobecność Yamala schodzi do środka zapominając że lepiej wygląda ciągnąć do końca, i wrzucając.
I żeby nie było, Yamal robi wiele cudownych akcji, wiele jakości… ale ostatnie dwa mecze to zagęszczenie środka i nie rozciągnięcie. Fort w pierwszej akcji wczoraj poszedł do końca i niewiele brakło by skończyło się 3:0. Niestety więcej takich akcji nie było ani z jednej ani z drugiej….
2
@scwanyginter owszem, dodatkowo odciążyłby skrzydła zwłaszcza gdy Yamal ma kontuzje i niema komu rozciągać gry bardziej do boku… może przyjdzie jakby zaoferować kontrakt? W końcu wiele chciał zrobić włącznie z obniżką kontraktu byle być w Barcy.
4
@Tatazolwinia Super, Alonso też dwie obstawiał, a nawet mógł 3. Nie mówiąc już o naszym Kapitanie Roberto. Problem w tym że jak zaznaczono w tekście „jakościowy”, a sami wiemy jak z jakością bywa u w/w panów.
2
@peetwithbarca kolega będzie się czepiać zjedzenia literki która mogła wyniknąć zarówno z nieuwagi jak i celowego pominięcia jej? Raczej doskonale każdy wie że chodzi o naszego urugwajskiego byczka czyli Ronalda Araujo.
2
@novy1899 zabawne jest że tu nie chodzi nawet o jego geniusz, a o fakt że rozciąga linię obrony (kunde bez Yamala ściąga do środka, tym samym zawężając pole gry) przez co robią się większe przestrzenie i dziury które jak nie nasze tridente, to Olmo i spółka z pomocy wykorzysta. Przez brak tego rozciągnięcia Rafa i Lewy mają cały czas blisko się po 2 obrońców, więc nawet posłanie prostopadłego jest utrudnione, bo nie ma przestrzeni na tyle by móc się urwać, chyba że lecimy z kontrą i wychodzą bramki czy słupki jak dzis
1
@Exerion ich słabe mecze pozwoliły nam odskoczyć i mieć dalej pkt przewagi. Do tego real ma słabe mecze nawet w LM w krótszej podobno zawsze są tacy silni. Pamiętaj że obecnie większość meczu to wyjazdy, więc teoretycznie trudniejszy teren i mecz, nie zależnie od poziomu sportowego rywala granie na wyjeździe jest trudniejsze. Jestem spokojny o wyniki, i kolejne mecze, zarówno liga, puchary czy LM. Zaufajmy procesowi.
19
Arujo dalej twierdzi że w zeszłym sezonie nie zawalił dwumeczu z psg? XD
0
@Fake69 czytam że Lewy nie wychodził do piłek i tak się zastanawiam czy oglądałeś ten sam mecz…. Lewy poza gra, taaa bo wygrywanie piłek w środku boiska, czy w okolicach naszego pola karnego przy bocznej lini mając na sobie 2 zawodników i cofając piłkę do obrońców by zrobili przerzut to poza gra. Zobacz powtórki i heatmapy Lewego, potem komentuj wysrywy. Cała 3ka zrobiła po prostu swoje, i ciągli drużynę za uszy ile mogli. Jak dziwnie to nie brzmi… brak Yamala to nie kwestia braku jakości, ale braku rozciągnięcia gry. Kunde zbiega do środka zamiast rozciągać grę jak z Yamalem, przez co środek w postaci 4 obrońców skupia się na Lewym i Raph gdzie praktycznie ciągle są podwajani. Poza Olmo który zagrał do przodu, reszta naszej pomocy grała do boku i tyłu jak FdJ (może jakaś akcja solidarnościowa albo wsparcia dla Holendra?).
0
@Xardas96 ale jesteś świadom że nawet w FM nie da się wygrać każdego jednego meczu? X_x a Ty byś chciał by na żywo wygrywali każdy XD
0
@Matczonca obejdzie, bo w odróżnieniu od Urusa, Kunda ma jaja i wziął winę na siebie, zamiast pajacowac