Kyonego
Dołączył/a: luty 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rarenzio akurat w tym meczu faktem było że raph i Fermin zmarnowali dwie okazję dla drużyny na wyłożenie piłki Lewemu. I to nie tylko moja opinia niestety. Ale najważniejsze są i tak 3pkt
0
@Rarenzio akurat ja nie bije piany. Jak Lewy daje dupy to nie mówię że złowieszczo mu wiatr zawiał. Prawda jest taka że wczoraj i raph i Fermin mogli wyłożyć Lewemu piłki, i tego nie zrobili. Nie pierwszy nie ostatni raz gdy raph gra pod siebie nie pod drużynę.
0
@Rarenzio a co mieli pisać? Że raph i Fermin woleli walić w niebo niż wyłożyć Lewemu? Tak fart niedopisał i skończyło się na poprzeczce, bramkarzu i piłce w siatce na spalonym.
0
@Coutinho007 właśnie o tym pisałem, że w końcu ktoś nie wytrzyma i Vini dostanie na parkingu, w końcu po akcji jego klubowego kolegi wiemy że przecież takie rzeczy są najnormalniejsza dopuszczalna rzeczą w ich klubie
3
@musli1989 idąc Twoim tokiem to powinien już dawno wybrać Arabów bo raz cieplej, dwa większy hajs. Zawiść potrafi być na prawdę ślepa, jak Twoje argumenty.
0
@Coutinho007 CR chociaż potrafił sportowo uciszyć hejterow więc miał prawo mieć takie ego, zwłaszcza że na równi rywalizował wiele lat z Messim tworząc starcia tytanów. Vini jest jedynie płaczliwą „wstaw ciąg wulgaryzmów opisujących najbardziej niedorzeczne, dziecinne i walące hipokryzja płaczka epitety”. Beczką prochu w końcu wybuchnie i sędziowie zaczną dawać mu co mecz czerwo, albo kibice i inni zawodnicy wyjaśnią to w stylu jego klubowych kolegów na parkingu i nawet jego klub z propagandaTv nie uratują jego dupska. W końcu będzie mógł wrócić na plażę poklepać piłkę z ziomki.
5
Ahhh ta biedna ofiara rasizmu… mam nadzieję że albo ogarnie głowę, albo pójdzie prowokować do innej ligi jak mu tak źle w LL.
0
@kakawek a na tego Felixa to sprzedamy nerkę Lapcia czy Xaviego? Bo na Cancelo jeszcze da radę uzbierać z recyklingu śmieci po meczu… weź najpierw dowiedz się jak wygląda sytuacja zawodników zanim wyskoczysz z czymś takim.
1
@cyron1 ktoś ma czarne myśli jak ja :D
1
@sevs przywracasz mi wiarę w sens czytania wypowiedzi pod takimi tematami. Dziękuję.
0
@KluivertFCB tak, finanse są z gumy, FFP wytrzyma. Z tych 100 może 30-40 może będzie do wykorzystania. Wolę dalej grać bez LS lub z eksperymentami niż wydawać hajs gdy za moment FFP sprawi że będziemy mieć w składzie Matsa i Yamala bo na więcej nam FFP nie pozwala x_X
0
@esem91 repentacja
0
@ini_barca tylko tam jest jeden problem… Xaviemu czerwonej nie cofną, juniorowi już tak, bo się zagotował przez „rasizm” i jest ofiarą, nie bandyta boiskowym…
1
@bulo Ty tak serio? Czy nie oglądałeś meczu? Xavi wyłapał 2x kartkę na komentowaniu 2x ślepoty sędziego i faulu z kapelusza przy dość „bramkowej” sytuacji dla Barcy. Nie no, zero skandalów, jak się kogoś nie uderzy/nie przydusi albo nie zakończy meczu przed wrzutką w pole karne to nie ma skandalicznych decyzji sędziów, logiczne…
0
@Rifek bardziej chodziło mi o to jakby został, i efekty by były w lidze jak w pierwszym sezonie, oraz dołożyć sukcesy w LM i KMŚ. Wątpię że Xavi zostanie nawet jakbyśmy wygrali LL i LM. Ale jeżeli miałby zostać i miałyby być tego pozytywne efekty i wyniki, nie mam nic przeciwko, by został po sezonie. Nigdzie nie pisałem że uzależniam jego zostanie od tych wyników. Jedynie ze gdyby został i byłyby pozytywne efekty to nie mam nic przeciwko.
0
@Rifek niekoniecznie, wystarczy że Atleti przewali mecze z BvB, my wygrywamy oba z psg i remis z bvb. Problemy robią się jak Atleti wygra, mecz lub przejdzie dalej, ale zobaczymy, co będzie, pamiętaj że teraz jest już zmieniona formuła KMŚ
0
@MILOSZ_F22 jak efekty będą jak w pierwszym sezonie+ dołoży do tego efekty w LM i KMŚ to nie widzę problemu. Xavi jaki jest taki jest, ale pamiętajmy że to on odegrał ważną rolę w namawianiu zawodników pokroju Gundo czy Lewego i Cancelo do przyjacia tutaj. To on postawił na Yamala, Cubarsiego, Femrina i Forta, fakt trochę wymuszenie, ale miał jaja ich wystawić i zbiera owoce.
0
@Pablozeusz 2asysty XD pierwszy gol to też asysta Lewego
0
@cyron1 rozumie, chciałem tylko dać do zrozumienia że legendy legendami, ale wciąż trzeba szczęścia i zgrania :D bo same legendy nie dają gwarantu. Aczkolwiek coraz ciężej o takich zawodników którzy dają serducho i sport, zamiast marnych prowokacji i nurkowania jak tylko poczują powiew przeciwnika :(
1
@cyron1 mekambe, ney, GOAT, Hakimi, ramos, a nie czekaj, tych nazwisk nie można stawiać koło tych wyżej…
Staram się tylko uświadomić że psg miało skład przepełniony zawodnikami uznawanymi za najlepszych na świecie, i dalej LM nie zawojowali x_X więc sugerowanie się samymi zawodnikami, i tym że wygrali bo jakich mieli zawodników jest błędne. My też z naszym składem powinniśmy pozamiatać LL i LM, a już na pewno LE w zeszłym sezonie? I… i wyszedł Paryż xD
0
@emjot tak tak tak. Kibicem Barcy jestem tylko od jakiś 23lat.
Zauważ że sam poruszam kwestię finansową i w odróżnieniu od Ciebie wiem że sprzedaż bolesna ale kogoś z wychowanków, diamencików da najwięcej, bo większość albo pójdzie za grosze, albo ledwo amortyzację pokryje.
1
@emjot rozumie że ich szanse na rozwój i zdrowie masz pan w dupie? Dobra logika, sprzedajmy wszystkich, zajedźmy młodych i obudźmy się w segunda. Aż mi przykro czytając takie wypociny od „kibiców”. Tak na prawdę mamy opcję dwie. Sprzedać jakieś 2-3 młode gwiazdki mające potencjał i renomę, albo dalej robić kreatywną księgowość i szukać sposobów jak to spiąć.
6
@marek86 dlatego z ledwo grającym środkiem statystyki ma lepsze niż m.in Villa? Nie mówiąc już o ilości asyst, a jest 9. Kolejny haters gona hate. Daj mu działający środek i skrzydła jak miał Suarez, a zje go wraz z pozostałymi 9 jakie były w Barcy. Jedyna problem Lewego to fakt że trafił w złym? Momencie do Barcy, gdy każdy wymaga cudów na kiju, przykro mi ale tu nawet nasz najcudowniejszy Goat wyglądałby jak w pierwszym sezonie psg… prawda jest taka że został w klubie taki syf i problemy że albo zostajemy średniakiem ligowym i walczymy o top4 i to raczej te 4 miejsce by się łapać na LM, albo dalej staramy się robić kreatywną księgowość połączoną z rzeźbieniem w gównie, bo w takim miejscu są nasze finanse, FFP i wszelkie restrykcje jakie nakłada na nas LL, więc cieszmy się że ktokolwiek z ogranych ludzi chce przyjść do nas przez co młodzi mają kogoś z doświadczeniem.
0
@patrickjacob kunde dałbym do rotacji, Cubarsi obecnie na środku wygląda cholernie solidnie. Co do zestawienia środka myślę że można by popróbować jakiegoś młodziaka w końcu wprowadzić z juvelinu bo ile mogą siedzieć na ławce patrząc na innych grających z podstawowej kadry.
0
@Onlikox ich strona wiecznie po meczach nie działa z 30min z przeciążenia więc może zapomnieli ????
7
Oni niech się cieszą z 1pkt… bramka na 2:2 patrząc na to że kiedyś Ferran „rozpraszał” bramkarza skacząc do piłki 2m nad nim, było spalonym, a tu joselu robi ruch do piłki znacznie bliższej, a v7 pakuje do siatki i nie ma spalonego bo v7 był na równi z obrońcom. Ale i tak oni przekręceni bo mecz zakończony na sekundy przed golem.
0
Z jednej strony całkowicie rozumie nie sprzedawanie Arujo, bo to nasz jeden z mocniejszych zawodników, szczególnie na swojej pozycji. Owszem, początek tego sezonu był jaki był, ale ostatnie spotkania znowu wraca do topu. Z drugiej strony, mamy tak duże problemy finansowe i przez nie każdy nas teraz za przeproszeniem rucha jak chce że te pieniądze dałyby spory oddech, tylko czy mamy w szkółce ludzi którzy mogliby wejść jak Cubarsi? Prawda jest taka że obecnie możemy bazować tylko na naszej kuźni talentów o którą opieraliśmy się większość czasu i dobrze to wychodziło, oraz o ludzi którzy przyjdą za darmo i niską pensję bo chcą grać dla tego klubu, bo chcą go postawić na nogi. Mamy niestety dwie opcje, szybkie wyjście z długów sprzedając parę klejnotów i następne dwa trzy lata być średniakiem walczącym o top 4, lub wychodzić i 10lat, ale sporadycznie wygrywając czy to ligę, czy puchary i mając miejsce zawsze w tym top3. Osobiście wolę opcję drugą bo nigdy nie wiemy kiedy eksploduje ktoś z akademii będąc kolejny Messim, Iniesta, Xavim, Busq, Pedro i wieloma innymi legendami tego klubu.
Jedno jest pewne, trzeba ogarnąć drabinkę płacową i nie płacić chorych pieniędzy zawodnikom, niestety tutaj trzeba brać przykład z realu.
0
@Traba727 nie wiem czy zauważyłeś że moja odpowiedź była skierowana do kwestii że „Real będzie wygrywać ligę rok do roku”.
W kwestii straty pkt to zauważmy jak Real jest uzależniony od Juda którego niema obecnie bo kontuzja, i nie wiadomo w jakiej formie wróci. Nie powiedziałem że wygramy tegoroczną ligę, chociaż wciąż mam nadzieję że Real się rozjedzie, a my złapiemy w końcu wiatr w żagle ;)
1
@cyron1 pogadać to on se może… równie dobrze może powiedzieć że Barca ma sprzedać połowę składu, Atletico nie stać na granie w LL i muszą iść do segunda… jego „jechanie po realu jak po burej suce” ma dokładnie taka sama moc, jak w/w przez mnie. Niech coś zrobi, a nie tylko kolejne nic nie znaczące wyrazy wypluwa z swoich ust.
1
@tomaszek40 ile razy to już słyszałem, ile razy galaktyczni mieli rozstawiać ligę według własnego widzi mi się… ile razy wtedy zostawali upokorzeni… to jest sport i cytując klasyka… piłka jest jedna bramki są dwie.
Do momentu aż sędzia nie zagwiżdże ostatni raz nic nie jest przesadzone, i to jest właśnie piękne.