Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Cyzix żeby Camavinga grał wszystko i dalej się tak rozwijał
0
Ale jak to, Izraelowi piłki nożnej nie można dawać sprawiedliwej czerwonej kartki, to niedobra jest
0
Szkoda nerwów, taka piłka nożna jest po prostu obrzydliwym sportem. Wyłączam i idę czytać książkę
2
@FCB_dimiC Omega3 + magnez
2
Tak się wszyscy zastanawiali czy lepsza będzie Szwecja, czy Ukraina. A my nie zasługujemy na to, żeby Albańców przejść
1
Taki Ekitike fajnie by do nas pasowal
8
Raphinha jest niesamowity, on dowozi statystyki w absolutnie każdym dużym meczu. Dla mnie najlepszy transfer ostatnich lat do tego klubu
1
@Laminedependencia poważne osłabienie, strata dwóch defensywnych zawodnikow
1
Który mądrala tutaj pisał, że wziąłby 3:0 w ciemno? Pozdrawiam serdecznie :D
1
Gdyby Yamal miał tyle miejsca co Semenyo, to by ich w pojedynkę wykończył
0
Joan Garcia dupą wygarnia taką piłkę, nie pierwszą taką dzisiaj
0
@kamyk_23 jak Ty grałeś w piłkę, to dziadek Yamala pewnie nie był jeszcze planowany, może więc Yamala też będziesz pouczał? Co ma wiek do rzeczy? W jednym zdaniu piszesz, że trzeba dawać z siebie 100% na treningu, a potem, że nie można tak codziennie. A jeżeli masz codziennie mecze przeplatane treningami? Sam nie wiesz, co piszesz. Uczepiłeś się swojego pierwszego zdania i na siłę go bronisz
5
@kamyk_23 można sobie chcieć, oni zejdą z tego świata, jak będą tyle biegać, bo tak się nie da. No ale kibic z kanapy nie będzie za dużo wiedział na temat przeciążeń i nawarstwiającego się zmęczenia w sporcie. Pieniądze nie mają tu nic do rzeczy. Popatrz na sytuację Mbappe i jego kolano chociażby.
0
@kamyk_23 gdzie masz 25 zawodników sprawnych do gry? Chyba z barcą Athletic i juvenilem A
https://pasteboard.co/a0RIbv6JM2Dc.jpg
3
Bernal tym meczem powinien wjechać do pierwszej 11 i zostać tam na stałe, a ding dong wyjazd
2
Bernal jest tym, kim całą karierę chciał być Frenkie
0
@bartekvisca akurat nieobecność de Jonga będzie wzmocnieniem. W meczach box-to-box on nie wie co się dzieje dookoła
0
Z Atletico trzeba walkowera oddać i nie grać tego meczu po prostu, bo szkoda sił i oczu kibiców
0
@Stinger_ ja jednak bardziej ufam Hansiemu, że wie co robi, a nie typowi z X, który nigdy nie był na treningu zespołu. Być może pozostawienie Balde i Cubarsiego groziło kolejnym golem, a być może Hansi myślał, że Araujo wsadzi coś ze stałego fragmentu? Nie wiem, ale uważam, że trener wiedział lepiej
2
@FCB24 ten chłop też gada straszne śmieci, gala wersja lite
1
Balde wczoraj zagrał meczycho i od dawna jest słabiutki, ale nikt mnie bardziej nie irytuje od de Jonga. Holuje piłeczkę i nic z tego nie wynika, zero progresywnych podań, a w defensywie wiecznie spóźniony i rozłożone rączki do kolegów z pretensjami. Nie da się lubić tego leszcza
0
@Hubert102 może też musi na pielgrzymkę do Izraela pojechac
1
Rewanż trzeba oddać walkowerem i na razie
2
Mental realu Madryt, brawo XDDD
0
Może pole karne Rayo jest pokryte lodem? Co za panienki xD
21
Zła wiadomość dla nas, bo jest okrutnie słaby w tym roku :/
0
Leszek Orłowski stwierdził dzisiaj, że w Hiszpanii jest pięciu lepszych lewych obrońców niż Balde. Czy miał rację?
3
Ci komentatorzy gadają takie głupoty, że szkoda gadać.
„Bernal mało pokazał”
Co oni oglądają?
4
Nie wiem czy podzielacie moje zdanie, ale Yamal zagrał wczoraj meczycho porównywalne do jego dotychczasowego prime’u, czyli meczów z Interem. Chyba złapał formę
9
Arbeloa zmontował potwora