LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gorgota 4 gole do ogarnięcia.
30
Kamil Gala więcej Ryanairem nie poleci.
6
Pomimo, że angielski komentator wtedy popłynął to jednak historia piękna.
0
@KmN Imię wybraliście eleganckie.
1
@derus Poszła do prania po wczorajszym użyciu.
0
@FcPortoFan1999 Nie lubisz oglądać Cristiano Ronaldo?
1
@Lionel_Messi10 Super. Czekamy na Julka ;)
1
@martusiaaaa O takie rzeczy musisz się pytać mamę?
1
@gumaz Ciii... Ponoć @Luciano99 wysłał go na jakąś grubszą akcję...
0
@LukaszFan Nie no idę spać o 22, wstaje 3:30 oglądam meczyk i dalej w kimono.
1
@martusiaaaa Dlaczego?
14
Takie zarywanie nocki to ja rozumiem.
0
@clyde Źle się to zestarzeje Karolina ;)
2
@heniusss
Ciężko nie podziwiać Leo, nawet jak jest się z przeciwnego obozu.
5
"Messi jest większy niż ten pomnik 26 metrowy ważący 70 ton, który mu ostatnio postawiono". Cytaty wielkich ludzi. Pan Mateusz Borek.
7
Mateusz Borek jest jaki jest, ale to, że on jako fan Ronaldo i Realu komentuje z takim entuzjazmem wyczyny Leo... Tutaj szacunek.
1
@Lionel_Messi10 Elegancko ;)
1
Życzę Wam żeby Wasz wtoreczek był tak zajebisty, jak zajebistym piłkarzem jest Leo Messi. Dobranoc ♥️
9
@kkbarca Że był porównywany. Obecnie to mogą ich porównywać osoby psychicznie chorzy pokroju Kamil Gala.
25
Jak tak dalej pójdzie...
16
Wpiszcie sobie Messi w google.
22
Mądrego to miło poczytać.
7
Popłakałem się. Urodziłem się w najpiękniejszym okresie, żeby podziwiać GOATA. @Lionel_Messi10
0
@luna666moon Nie słyszałem o planach Leo odnośnie przenosin do Polonii Bytom.
34
To też dobre.
1
@Kgorecki2500 Super. Najtrudniejsze są pierwsze kroki potem będzie zdecydowanie łatwiej.
0
@Kgorecki2500 A jak pogodzisz pracę ze studiami btw.?
4
@Kgorecki2500 Ja już kilka tych rozmów miałem w życiu i zawsze jak mówili że zadzwonią to dzwonili, że jestem przyjęty. Taka norma. Powodzenia.
3
@martusiaaaa Jak ja od Varso mieszkam 12 km xD
0
@4drian0 A to temu Ferdek w lipcu nie chciał podjąć pracy na odśnieżaniu.