Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 moze turki przyjadą z Robertem w skladzie, podobno dalej jest cos na rzeczy
0
@FcPortoFan1999 ale, ze od razu Fenerbahce to boli troche. Jedynie atrakcja dla kibiców
0
@FcPortoFan1999 zaraz musze obczaic to losowanie. Wiem, ze bylo, ale jakos nie przykulo mojej uwagi. Komu sie pofarcilo?
0
@FcPortoFan1999 teraz juz wiem
1
@gumaz która zmiana @FcPortoFan1999 ?
7
Kochen
0
@takisobiektos @Frimpong dali mu tytuł managera zamiasta coacha i się połasił. Wszystko jednak bez zmian w pralni
0
@takisobiektos nadszedl czas Rayana
7
Aitana @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Tollusiek @mekston @blakkudium @Adran360
9
@mekston bez karnego to niekompletny, budzi niedosyt
1
@Comentateiro dziecinstwo Ci sie przypomnialo, slodko
1
raczej Kroupi, za Raphe mamy juz Gordona, a pewnie uzupelnieniem lewej strony bedzie Virgili
3
@Faro dominujący
0
@Encore cos mi sie wydaje, ze Dembele na szpicy, Mbappe na lewej, a środek to Olise raczej, na prawej Doue
2
@Faro myśle, ze Rapha odejdzie. Tak jak napisales, kupili Gordona, pewnie dokupią Virgili, a kasa potrzebna na dziewiątke
1
@blakkudium no wlasnie dlatego szkoda spadku Girony. Michel pewnie dalej by ich trenowal i z wypozyczeniem nie byloby problemu. Oby ten Ajax wypalil, ale i tak bedziemy bujac sie z Markiem do 2028
0
@Sergio_Devils tak, kasa pojdzie na napadziora
0
@bart_azz jak Raphinha pójdzie do arabskich to pierwszym wyborem bedzie Gordon i dokupią Jana Virgili do uzupelnienia skladu. Na wiecej bym nie liczyl
0
@Roobo mozliwe, ze Raphinha bedzie tym 'bolesnym odejsciem', o ktorym byla mowa. Zakup Gordona, a teraz wykup Jana Virgili jako uzupelnienie moze wskazywac wlasnie na odejscie Raphy
1
@FcPortoFan1999 oczywiscie, przeciez ta Szwecja taka słaba, a my tacy mocni
1
@Mario96w Grosicki
8
i wszystko jasne
0
@gumaz po strzale rozpaczy
4
a w kanale sportowym dalej o polsce na mistrzostwach. Gdybysmy grali to wygralibysmy z Tunezją... i po co to? ile mozna? @FcPortoFan1999
1
Fajnie, ze chociaz Knicks wygrali @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 to są zawodnicy z lig portugalskich, nie ma sie co dziwic
1
te 3.5 bramki to chyba juz nie bedzie chłopaki, kupony w kibel...
4
wpuściłby de Jonga na uspokojenie
8
teraz to juz jestem za przylądkiem, niech mają remis
0
@VeB 1899 ktoś musi