1

@zgiru tak jest czesto, nawet caly tydzien produkt czeka na odbiór przez kuriera. Pewnie mają umowe, ze wysylka jest raz lub dwa razy w tygodniu wszystkich przesylek zamiast codziennie kurier przyjezdza. Bądź cierpliwy :)

1

@clyde pytanie jednak, gdzie latwiej przyniesc ze sobą grzyba

7

@gumaz i zapas poppersow na wypadek wizyty kolegów

1

@barca__rządzi mam duzo znajomych angoli i jak najbardziej moge potwierdzic, ze praktycznie są skupieni tylko na swojej lidze. Liga mistrzow czesto ich nie kręci, wazniejsze zeby wygrywali w swojej lidze. Nie pamietam zeby kiedykolwiek ktos z nich ogladal inne ligi poza premier league

0

@Popitek12 i juz wiadomo dlaczego jesteś poppers :)

0

1

@vangoor przynajmniej nie zapomni założyć

2

Cały Rudzki. Gada, gada, a na koniec i tak niewiadomo o co chodzi. I jeszcze ta żona, ktora go zdradzila, przykre troche @FcPortoFan1999

0

@4drian0 Ansu Fati po asyscie Pogby

1

@FcPortoFan1999 Doner Kebab?

2

0

@JanuszKorwinMikke tak, @Kessie nie jest gejem, a @July_6_BcN byla kiedys jego partnerką

1

@kryhaa "niezniszczalni"

2

@Comentateiro potężnego Bayernu*

0

@gumaz no to jak to jest milion dolarów to faktycznie jestesmy swiadkami najwiekszej deprecjacji waluty od jej powstania

1

@FcPortoFan1999 oby nie, ale ostatnio @gumaz mocno Cie poszukiwal, liczyl godziny

0

@FcPortoFan1999 wtedy wiem, ze jestes bezpieczny

5

@Danny Gaucho nie tylko prowadzi stronę ze statystykami, ale również kanal kulinarny


7

@Luciano99 wlasnie przypomniales mi najbardziej znanych w moim rodzinnym miescie posiadaczy takich rent: Mendieta(skubaniec niemal identyczny), Terrorysta(ksywe otrzymal kiedy rodzina wyslala go do pracy do USA i odpalil szlugi w samolocie i cofneli go do polski) oraz Ponton(były trener B klasowej druzyny Gryf). Legendy

4

@gumaz zawsze sprawdzam czy @FcPortoFan1999 napisal cos na dobranoc

1

@escarabajo oby zastąpił Amorima w ManU, to dopiero będzie kino

0

@escarabajo Xavi go rozwinął, nie da się temu zaprzeczyć

2

@July_6_BcN nie wyjdziesz na rasistke, bylas w zwiazku z @Kessie

5

@July_6_BcN opinia? to jak w Bad boyu Vegi :D

3

@BorzyKrzys pierwszy sezon jednak lepszy i smutna zmiana aktora, Stanisław z pierwszego sezonu duzo lepszy, nowy jest raczej smutny i bezplciowy niestety

5

Pedri, ale Ty mi teraz zaimponowałeś


6

@spiderman1899 o 6 rano juz kreski wciagacie? nie za wczesnie?

0

@nosiu95 powrót do Partyzanta Leszno to idealny kierunek, nic pomiędzy

1

@esem91 @Sinirsey to ten uszatek co go zlapali na wąchaniu butów tej Krzan co odeszla z Zero. Ciekawe te historie zwiazane z realem są

0

@mkord pozbiera i bedzie mial na opał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?