Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ dlatego tez napisalem, ze maja jeszcze Fofane, a Delap wroci koncem listopada. Tutaj tez bardziej patrze na Guiu, ze siedzac w Chelsea, gdzie rzucają go jak lalką to on pewnego poziomu nie przeskoczy
1
@Lionel_Messi10 Simons to tez chcialby wskoczyc na wyzszy poziom, ale jego wybory klubowe raczej nie są zbyt trafne, ze sredniaka do sredniaka. Nie zdziwie sie jednak, ze po grze w Totkach madryle sie nim zainteresują, gdyz beda potrzebowac kogos do rozgrywania
2
Od odejscia z Barcy zagral w szesnastu meczach Chelsea i trzech Sunderlandu. Teraz zmuszony wrocic do Londynu ze wzgledu na kontuzje Delapa i tez za wiele nie pogra. Moze pieniądze sie zgadzają, ale stabilizacji to on długo nie poczuje. Decyzje Chelsea o sciagnieciu go z powrotem z wypozyczenia tez ciezko zrozumiec pomimo iz Jackson na koniec zostal oddany do potężnego Bayernu @Comentateiro. Joao Pedro spokojnie wystarczy, a mają jeszcze Fofane w skladzie.
3
Co jak co, ale fifa potrafi byc realistyczna
3
@Grubson Bardghji zostal zarejestrowany jako zawodnik rezerw, bedzie mogl grac rowniez w lidze, ale władze Barcelony w tym Laporta muszą jeszcze przedstawic gwarancje finansowe tak jak zrobili to juz wczesniej w przypadku innych rejestracji zawodników. Roony bedzie powolany na kolejny mecz Barcelony z Valencia
0
@ProMILs proste, ze tak!
0
@Bykunn dokladnie
3
@mordini123 Messi ma jeszczez calkiem spoko, Bellinghama inicjaly tez nie tak źle wyglądają
0
Cos to logo Yamala nie wyszlo za ciekawe
0
@Starrk przed zatrudnieniem @Luciano99 go sprawdzal
14
Całe szczęście, ze @Kessie gładki nie jest
2
@misterio @MesQueUnClub_87 ale za styl i lądowanie punkty mu sie nie należą? pieknie wyladowal przeciez :D
0
@misterio @MesQueUnClub_87
W Polsce hulajnoga elektryczna jest traktowana w przepisach jak rower. To oznacza, że obowiązują ją podobne zasady ruchu drogowego.
???? Przepisy mówią jasno:
Nie wolno przejeżdżać przez przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej (tak samo jak na rowerze).
Jeżeli nie ma w danym miejscu wyznaczonego przejazdu dla rowerów, to należy zejść z hulajnogi i przeprowadzić ją po pasach.
Jeżeli jest przejazd rowerowy (zwykle obok pasów dla pieszych, oznaczony znakami i specjalną ścieżką), wtedy można przejechać hulajnogą po tym przejeździe.
Za przejazd hulajnogą przez zwykłe pasy można dostać mandat (zwykle 100–200 zł), bo stwarza to zagrożenie — kierowcy spodziewają się pieszych, a nie pojazdu poruszającego się szybciej.
0
@misterio no wlasnie, jedzie po ścieżce
0
@misterio a wiesz, ze na pasach rowery czy hulajnogi sie przeprowadza, a nie przejezdza na nich? I to jeszcze z taką predkoscią jak ten skoczek jechal, kierowca nie mial szans zeby go zobaczyc w momencie skrecania
6
Telemark top
2
@jacobFCB @jacobFCB @SkN @PatrykBarca Bardghji zostal zarejestrowany w druzynie rezerw i bedzie mogl grac w pierwszej druzynie, ale Laporta i reszta władz muszą przedstawic gwarancje finansowe, tak jak to zrobili przy innych rejestracjach. Bedzie powolany na mecz z Valencia
2
no to sie porobilo, cos pecha mają ostatnio Ci 'kapitanowie'
1
@La Pulgaa dlaczego?
2
@Luciano99 powyginany po weekendowym balecie
0
@cules100pro był u nas taki Julian Araujo...
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 nie moze juz grac w rezerwach, jezeli zawodnik zostaje zarejestrowany w pierwszym zespole i dostaje numer od 1 do 25 nie moze juz byc zarejestrowany jednoczesnie w drugiej druzynie. Ja jednak uwazam, ze on dostanie jak najabardziej wiele szans, Barca potrzebuje klasycznego DM, ktory pomaga obroncom czego de Jong nie robi, badzmy cierpliwi:)uwazam, ze Bernal dostanie nawet wiecej szans niz Casado
9
@SeWo77 srał pies Bułke, rynek go zweryfikowal. Koledzy dziennikarze w tym kibel Borek opowiadali jakei to ma oferty z Realu, Premier League i kim on to nie jest, a wylądowal w arabii. Wszystkie ligi juz pare tygodniu temu wystartowaly, a Marcinek rozegral dopiero jeden mecz i nie jest w rytmie meczowym. Bardzo dobra decyzja Urbana, a reakcja Bulki to glupota z jego strony, od razu na wstepie podwaza decyzje selekcjonera i kopie sobie dolek pod sobą
0
@Encore tyle nienawisci @FcPortoFan1999 ?
2
@Kessie ale za to czekoladowe
8
@Bocheno1 Ty ciągle na urlopie?
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 tylko, ze druga druzyna spadla do czwartej ligi, a Bernal jest mega talentem i tam slaba szansa na rozwoj. Gdyby nie kontuzja juz w zeszlym sezonie gralby moze i regularnie, Flick na niego stawial. Obiecano mu rowniez przedluzenie kontraktu z duzo wzyszymi zarobkami przewyzszajacymi zarobki w rezerwach i jednoczesny awans. Bardghji juz jest zarejestrowany jako zawodnik rezerw, a zeby mogl grac w pierwszej druzynie tak czy inaczej potrzebne sa gwarancje finansowe ze strony władz klubu, rejestracja Bernala czy Roony nie są od siebie zalezne
8
@blakkudium gdzies juz to widzialem :D
4
GOAT
2
@Kessie przeciez to nachlany Kowal oprowadzany po Sewillii