0

@PuszkinFan Tak, świetna technika, zgrany z naszymi i kilka razy tańszy od pana 8 goli w sezonie za którego krzyczą jakby strzelił 10x tyle.

4

@Marusek Bez kitu, niektóre piłkarzyny zachowują się jakby cząstki elementarne rozbijały w CERN. Kopią gumowego balona, większość nie wie zapewne ile jest 7*9 jak polski młot.

2

@DJ6 O to to to. 100%

1

@Spider_Man Jemu już odbiła sodówka, ale broni się skillem i oby robił to jeszcze bardzo długo, ale to jest typ typowego płytkiego materialisty, droga biżuteria, ciągły lans, gigantyczne ego, co tydzień nowa plastikowa lalka.

9

@Kgorecki2500 Oo widzę, że próbują honorem się unosić, a więc sądzę, że pójdą za ciosem i jeszcze 100 mld oddadzą które tam wpompowaliśmy.

3

@mekston Będą i nie będą takimi punktami.

0

@FcPortoFan1999 Barcelona nie taka silna, w Europie nadal za słabi jesteśmy.

0

@mekston Która tam minuta jest?
12?
Jeśli tak, to pewnie Argentyna by to wzięła, jeśli słusznie wyleciałby za ten faul.

0

@mekston Oj tego to nie kojarzę, z finału pamiętam najbardziej sytuację Higuaina i strzał Messiego z ostrego kąta.

5

@Arden To był katastrofalny piłkarsko rok. Okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce, real w końcówce wyrównał z Atletico w finale LM i zdobyli puchar, a na dodatek szkopy kosztem Leo zdobyli MŚ.

0

@Jarema2000 Żadna koszulka nie jest tyle warta, no chyba, że z jedwabiu.

0

@olek10 To pokazuję jak działa manipulacja koncernów, mediów itp.
Kawałek plastiku, żeby to jeszcze były koszulki z naturalnych tworzyw.

0

@Jarema2000 649 zł. Już wolę pojechać na 2 h masażu.

0

@Danny Gaucho Wow! 168 cm i tak nastukal.

2

@barcanawieki Co oni chcą pobić rekord wszechczasów transferowy..?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Pawel13sz Kupmy 10 pomocnika, co nam :D
A obrona dalej jak ser szwajcarski.

1

@Arden Chyba, że jest się Messim hehe

2

@Radzio_94 Najpierw to trzeba umieć prosto kopnąć piłkę, z czym ma już ogromny problem. Szanuję jego osiągnięcia, ale już dawno szczyt mu odjechał.

0

@Encore W historii tylko Xavi Iniesta i Busi stworzyli lepsza linie pomocy w Repkach.

7

@wojopancer XD tylko tak można to skomentować. Za jedną LM dla nas to bym oddał puchar Argentyny sprzed niecałych 4 lat, pozostałe 2 z ubiegłego wieku i wszystkie Copa America.

2

@zadafcb To jakiś horror?

0

@Aequlibre Możliwe, że dla niego Crisu jest top1

0

@NeroTFP1 Paradoks jestestwa w tym uniwersum się dokonał więc :D

4

Nie no Messi to jest taki kozak, że szok, brak słów, aby opisać tego piłkarza.

2

@AmigoBlancos Gratki :)

3

Jeśli można za niego dostać 100 mln to powinien odejść, Brazylijczycy nie są długowieczni, pewnie nie powtórzy już formy z z sezonu 2024/25.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie jest punkt zaczepu tego wszystkiego, skoro wszystkim się nie chcę.

0

@orgazm44 I taki komentarz to ja szanuję. Kreska koki na stole to byłoby wielkie oburzenie, stop patologii!!!
Krzyczałby każdy pijak na weselu :D
Chwilę później przechylając kieliszek gorszej trucizny, która jest bardziej destrukcyjna od ww. narkotyku, bo co..? polityk jeden z drugim tak ustalili, że to można, a tamtego nie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?