10

Bartek zbawil Real Madryt na lata. Facet zniszczyl klucz ekonomicznie ze bd mogli robic sensowne transfery za 10 lat gdzie Real odjedzie potężnie przez ten czas.

0

Lojalność za pieniądze nie adekwatne do umiejętności.

0

Kounde w sezonie wyglada jakby nie spal w ogole.

1

60 mln to anglia i arabia czesto placi za jakiegos na name.

0

Moim zdaniem robimy taki sam blad jak z Rakiticiem. Niestety jestesmy w takim polozeniu ze musimy kogos sprzedac.

2

Jesli my w 11 meczach dostajemy ok 30 bramek graja przewaznie z półamatorami w pucharze albo przecietnych druzyn z dolu tabeli to w lm nas rozjezdza jak walcem.

1

Ja mam wrazenie ze po prostu duza czesc pilkarzy ma wywalone bo nie ma konkurencji i Xavi nawet jesli taki De jong zagra kupe czy tam lewy 1/3 sezonu to i tak ma wyjsciowy sklad z automatu. Moze warto po gorszym okresie dac pilkarzowi odpoczac i pokazac zeby zaczac po prostu "Zapierdalac"

0

@kejdzi Czasem trener z uwagi na brak doswiadczenia moze byc po prostu slepy. Druga sprawa ile razy trenerzy mowia ze pilkarz wyglada super na treningu a potem w meczu dno dna dlatego to dziala tez w druga strone. Na treningu piach a w meczu pierwsze skrzypce.

0

Wszystko pieknie tylko wtedy trzeba podac do przodu,prostopadle a nie albo zwolnic albo podac do najblizszego.

0

Moim zdaniem po wywaleniu Xaviego bardzo mocno trzeba sie zastanowic czy w lecie nie pozegnac sie z paroma pilkarzami. Albo pilkarz bedzie dawal z siebie 100 % albo bez zadnych sentymentow niech idzie sobie truchtac gdzie indziej. Pilkarze musze wreszcie zaczac walczyc o klub a nie o fajne miejsce do zycia z wielomilionowym kontraktem czesto nie adekwatnym do umiejetnosci.

0

Kto by u nas nie gral na srodku obrony to jest po prostu cienki.

0

Trzeba jeszcze dodac ze tyle stracilismy bramek przewaznie graja ze slabymi druzynami. Teraz jak zaczniemy trafiac na te lepsze to jeszcze wiecej bramek bd tracic. Nasza obrona jest tragiczna oni wygladaja jakby grali wczesniej co najwyzej na orliku po paru piwach

0

@Albatros Nawet jak nie podaja to lepiej stac w polu karnym i moze liczyc na jakies dosrodkowanie. Na skrzydle lub na rozgrywaniu jego atuty spadaja do zera.

0

@wojopancer On rapowal do powietrza bo tam nikogo nie bylo.

4

Wczoraj w ostatnich minutach gdy rozpaczliwie gralismy o strzelenie decydujacego bramki to smiac mi sie chce jak Lewy zamiast stac w polu karnym rywala wykonywal aut z boku albo schodzil na skrzydlo a Gundogan musial glowkowac. Xavi mu powinien jasno powiedziec zeby stal w tym polu karnym i czekal na okazje a nie pajacuje w rozgrywaniu gdzie ma problemy by pilke przyjac.

0

"Oni zagrali dobry mecz." duze zespolow ktore graja dno dna nagle z nami graja jak rowny z rownym albo i lepiej. Jesli jeden pilkarz ze prawie wart co cala kadra zespolu prezciwnika to albo jestesmy ciency albo przereklamowani pilkarze u nas graja ktorych trzeba odeslac do rezerw.

0

Nadal checie nie sprzedawac tego De jonga? On nic nie daje

0

Przyjedzie lepszy zespol i nas zmiazdzy

0

Chce przypomnieć ze Xavi na boisku nie jest. Wylew maja po prostu nasi ciency gracze. Xavi co najwyżej powinien ich wyjebac do rezerw albo trybuny

0

@kanver_ tak jest prawie co mecz. To tylko pokazuje brak zaangażowania

0

Moim zdaniem cala obrona po sezonie aut. Trzeba budowac na nowo bo oni sa na poziomie 4 ligi

1

Granada 3, Villareal 5 to Real na luzie z 10.

0

Nie da sie niczego wygrac z najgorsza obrona w lidze. Przeciez tutaj co akcja to gol.

2

W tym sezonie na luzie stracimy z 50-70 bramek. Trzeba liczyć ze taki Real to na spokojnie 5-7 strzeli

0

Dziękuję Dobranoc

1

My 100-200podan i nawet strzału. Granada dwa podania i strzal... Moze warto wrocic do latwych rozwiązań?

0

Za,duzo zbędnego klepania pod polem karnym rywala.

0

@norbi77 tylko ze Real jest piekielnie skuteczny a my często na pustaka trafic nie mozemy. Druga kwestia to mamy jedna z najgorszych defensyw. Tutaj każdy nawet i z drugiej czy trzeciej ligi w nas wjezdza

0

De jong znowu kryl powietrze.

0

Haha nawet taka cienka Granada strzela nam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?