0

Bayern grał fantastycznie. Przed startem LM dziwiłem się, że jest typowany jako jeden z faworytów do jej wygrania. Myliłem się niemiłosiernie.

Swoją drogą Alaba mi zaimponował. Ma dopiero 20 lat. Nie jestem fanem ''brania'' zawodników po 1 meczu ale ciekaw jestem jakby się sprawdził u nas. Alba lub Alaba na nowy sezon :)

0

Pique musi zagrać. Ciągle mam w pamięci jego świetny występ w finale LM. Z Angielską drużyną.

0

Czujecie, co by było gdybyśmy grali z Realem w półfinale ? 3 GD w 6 dni. Niesamowite.

0

Słyszałem, że ziemniaki sadzą.

0

malina0

PirloTV jakość tragiczna ? Chyba o innej stronce mówisz :) Gdy jeszcze miałem 512 oglądałem tam w świetnej jakości i bez ścin.

0

Wolałbym o 22.00, ale cóż. Mniejszy ścisk w internecie.

0

Zlatan w Interze - LM wygrywa Barca
Zlatan w Barcelonie - LM wygrywa Inter
Zlatan w Milanie - LM Wygrywa Barca

Widać Zlatanowi LM nie jest pisana.

0

Co news o Messim, to musicie zjechać C.Ronaldo. Przestańcie. Mimo, że za nim nie przepadam, to świetny piłkarz i nie zmieni tego żadna statystyka IFFHS.

0

Pedro za Alexisa, Fabregas za Keite.

0

1-2 dla nas.

0

Bingoo

Ty masz zawsze czarne typy. Z Mallorcą obstawiałeś chyba remis, a z Granadą porażkę 1-2. Jakiś dziwny z Ciebie kibic, nie wierzysz w Barcę, czy jak? :)
Pozdrawiam

0

Być może to dzięki taktyce słownej Pepa mamy już tylko -6 punktów. Kiedyś pisałem, że nie wierzę, iż poddał Ligę, po prostu chcę rozluźnić piłkarzy Realu. Nie bójcie się. Guardiola nie jest głupi.

0

Z tym perfekcyjnym wykonaniem pierwszego karnego to lekka przesada.
Dla mnie Alves za nisko, Sanchez za wysoko.

0

Musze się pochwalić, też obstawiałem remis, ale 0-0 :)
Życie jest piękne. Real stracił 2 kluczowe bramki w końcówce po rzutach wolnych :) Ale najlepsze jest to, że będzie im się cholernie ciężko podnieść.

0

Orientuje się ktoś, czy jest możliwość walkowera w związku z tym całym zamieszaniem z Rubenem ?

0

Do Barcelony napływa ciepłe powietrze z Madrytu :)

0

Miejmy nadzieję, że to nie plotka. Najlepszy kandydat na LO.

0

whatis

Dla mnie nic nie jest naciągane. Ale zresztą poczekamy, zobaczymy. Wróżką nie jestem, po prostu takie mam zdanie.

0

Tak właściwie, to Leo ma te 2-gą asystę ? Jak to jest ?

A co do meczu, to szkoda jedynie czerwonej kartki dla Alvesa. Samo spotkanie niezwykle emocjonujące.

0

Motywujący artykuł, trzeba wierzyć!

Mourinho zniszczy Real, zobaczycie. Grą ciągle tym samym składem, spójrzcie tylko co się stało z Chelsea i Interem. The Special One patrzy tylko na siebie, dla niego liczą się tylko tytuły za jego kadencji. Wypali Real po tym czy po następnym sezonie, sam odejdzie a ich zostawi w dołku.

0

No Queras, czekamy na skład :)

0

Piękne, dziękujemy!

0

Może dobrze, że to mówi. Po 1: Zrzuca presję z naszych piłkarzy. Po 2: Rozluźnia zespół Realu. Po 3: Stopniowo przygotowuje nas na prawdopodobnie przegraną Ligę.

0

Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie perfekcyjnie, całe życie przed Tobą, powodzenia Abi!

0

0-1 dla nas.

0

A ja tam wolę, żeby awansowała Chelsea :) Nie tak dawno temu, gra z nimi w LM była dla nas normą. Chciałbym ich w ćwierćfinale.

0

Zjednoczony89

A może od razu 15 ?

0

Nigdy nie wierzyłem w korupcję w piłce, ale to jak ostatnio wygrywa Real zmienia moje zdanie. Zero szacunku dla sędziów jak i dla Realu.

0

Iniesta jest Bogiem piłki nożnej. Kocham go oglądać.
Ahh jak mi brakuje Pedro :( Jest jednym z moich ulubieńców. Mam nadzieję, że w końcu odnajdzie dawną formę.

0

Dobra ludzie, po co tu pisać o Realu. Wszyscy wiemy co się dzieje. Ramos drugi raz powinien wylecieć z boiska no ale cóż zrobić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?