Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
Ale oni się zrobili pośmiewiskiem. Najpierw sprawa męczennika Viniciusa, którego nienawidzi kibic każdego klubu, propagandowe filmy pis-rmtv, potem panienki obraziły się na galę złotej piłki, a teraz obraziły się bo sędzia popłakał się na konferencji. A do tego dochodzi mierny poziom sportowy. Upadek
8
Grali 2 minuty z tych 6 doliczonych, a sędzia i tak kończy równo w 96. I nie tylko w tym meczu. Czekam na czasy kiedy czas będzie zatrzymywany, bo to jest kpina
0
Przysymulowal i dostał kontuzji
1
@Andi18
Już raz się skupili w tym sezonie w finale. Plus dla nich każdy mecz w lidze jest jak finał. Dla mnie są po prostu słabi i żadna motywacja tego nie zmieni
0
Ale oni są rzadcy. Nie uwierzę jeśli przegramy ten finał
0
No parę niedociągnięć w grze Realu jest
4
Ale się kopią od pierwszej minuty. Przyjemnie to wygląda akurat przed klasykiem :D
0
@Gaucho
To była tylko Mallorca, która kilka razy weszła na naszą połowę, spokojnie.
3
Kim jest ten drugi?
12
Boiskowe IQ Pedriego to jest jakiś kosmos. W 99% sytuacji podejmuje optymalną decyzję. Wie kiedy dryblować, kiedy przyspieszyć, kiedy zwolnić, gdzie się ustawić. Gość gra obecnie dla mnie jak prime Iniesta
1
Boże chroń Olmo
0
Boję się że to jeden z tych meczów kiedy po prostu nie wpadnie
0
@MesQueUnClub_87
Drugi zbuntowany w ostatnim meczu. Dla mnie to tylko potwierdza to co napisałem.
0
@MesQueUnClub_87
I wcześniej nie dawał mu nawet 5 minut, a teraz wystawia go w pierwszej 11tce, akurat po tym gdy się zbuntował?
0
Jeśli Fati po raz kolejny zagra gówno to Flick zamknie buźki wszystkim którzy nie rozumieją czemu nie gra, w tym samemu Fatiemu. Odnoszę wrażenie że to trochę takie „Patrzcie czemu nie daje mu szans”
6
@malypuzon
Bo są zbyt słabi? Myślisz że widzisz więcej niż Flick?
1
Oj ten mecz może dać im niesamowitego kopa
5
Fermin to może Olmo wodę na treningu podawać
1
Kounde tragiczny występ
0
@adamek20151
No ta sprzedać bo gra drugi gorszy mecz. Jak grał zajebiscie to mało kto widział
6
@Faro
Pięknie, oby Anczelot został na przyszły sezon
0
@Coutinho007
How much?
6
@ranger3120
Przecież to info o Kloppie podał tylko jakiś Brazylijski dziennik. Nie wierzę że wypalony nagle wróci po roku.
16
To tylko statystyki opta. Według bukmacherów Barcelona jest faworytem.
Barcelona - 3
PSG - 3.3
Arsenal 3.5
Inter 5.5
0
@Eto'o9 R10
To samo Valverde. Są niby tacy wspaniali a nie potrafili przejąć środka przegrywając 3-0.
0
Był ktoś z Was na San Siro? Można sobie przyjść w koszulce Barcelony na sektor gospodarzy czy nie bardzo? :D
0
@Gaz
Oczywiście że 1, co to w ogóle za pytanie
Edit. Myślałem że my ligę, to jednak 2.
6
Akurat bez niego mogą sprawić nam więcej kłopotów. Zagrają pewnie czwórką pomocników, nie będzie trzech człapaczy nie uczestniczących w obronie i pressingu
0
Teoretycznie styl Interu wybitnie nam nie leży. Może być ciężej niż z Bayernem. Jednak patrząc na wczorajszy mecz z BVB, miałbym obawy przed wyjazdem na Allianz Arena. Z Interem będzie blisko, na pewno żadna drużyna nie dostanie KO.
1
@kamiVeB
Może pojadą pokibicować chłopaki