1

nowe wytyczne UEFA są takie że bramki po dotknięciu piłki ręką nie powinny być uznane choćby wsadził ją po sam łokieć w dupę

4

Fajnie byłoby zastosować nieco logiki, bo argument ręka nie zwiększa objętości ciała to ma zastosowanie jak rozpatruje się ewentualnego karnego przez zagranie piłki ręką.

Tylko szanowni państwo przy strzeleniu bramki piłka odbita ręką to już całkiem co innego.

4

VAR nigdy nie będzie użyteczny jeśli będą go używać idioci.
Czemu my w telewizji nawet dostaliśmy 3 różne ujęcia a sędzia na swoim ekranie rozpatrywał tylko 2?

0

Wczoraj przy okazji znakomitej akcji Alexisa Sancheza naszła mnie taka myśl:
Ilu jest "exbarcelonistów" którzy strzelili gola Barcelonie i na Camp Nou?

2

Wracając jeszcze do meczu Juve-Ajax
Patrząc na Juventus w lidze nie jestem zdziwiony dzisiejszym rezultatem.

Ajax w każdym meczu wyciska z siebie ponad 100% i gra do ostatniego gwizdka.
Z kolei jak gra Juventus? Na pół gwizdka.Z byle przeciętniakiem Serie A są w stanie przegrać, ale co z tego przecież można się usprawiedliwić tym że liga już jest wygrana.

Prawdziwego zwycięzce poznaje się po tym jak podchodzi do swojej pracy, nieważne kiedy gdzie z kim i w jakich okolicznościach.

2

Jestem bardzo ciekawy wywiadu pomeczowego z Coutinho

0

Juve za burtą xDDDDDDDD

8

Ja tu tylko na moment z Turynu, juz trzy perfekcyjne akcje na gola dla Ajaxu. Szczęsny broni jak wariat, tylko dzieki niemu Juve jest w grze

0

Ajax choć rzadkoma piłkę, jak już przeprowadza akcję to miód maliny

0

Tam powinna leżeć kartka z napisem DEMBELE

3

Cou kompletnie nie rozumie się z Suarezem i Messim. Jedna z wielu wymownych akcji gdy Coutinho oddaje piłkę Suarezowi i biegnie przed nim w stronę pola karnego a Urugajczyk nie wie jak ma podać co powoduje moment zawahania.

Nie mają wypracowanych automatyzmów, "nie znają się" na tyle piłkarsko żeby w ciemno móc zrobić jakąś spontaniczną akcje

0

Raczej Juve ciśnie

0

"Co jest martwe nie może umrzeć" Tak mi się jakoś skojarzyło :D

2

Mam obawy. Obawy dotyczą tego, że drużyna która zdecydowanie rusza pressingiem już na naszych obrońców jest w stanie zrobić krzywdę.
Busi nie jest w najwyższej formie i notuje straty oraz głupie błędy.
Żadna para stoperów nie jest tak idealnie zgrana jak swego czasu Pique z Szefem czy wcześniej z Puyolem. Te duety postawiły poprzeczkę szalenie wysoko jeśli chodzi o poziom środkowych obrońców
Silny fizyczny atak i pressing w postaci Lukaku Pogby Martiala to bardzo duże zagrożenie.
Nie można tego zignorować.
Obym tylko wyolbrzymiał ale oglądam PL i widziałem, że Diabły potrafią przydusić. Oby zmiękły im nieco nogi na Camp Nou.

0

Jak patrzę na jakość transmisji w eleven zastanawiam się za co ja płacę takie pieniądze. Ludzie za darmo mają 2 razy lepsze streamy w internecie.

1

Co się stało z Busim?
Nasz filar defensywnej pomocy kompletnie zatracił wyczucie sytuacji. Zalicza bardzo niebezpieczne straty piłki, ja osobiście nie widzę w nim takiej pewności reakcji jaką mógł się poszczycić.
Był okres w którym szczeny opadały gdy Sergio imponował swoim spokojem niczym u klasztornego mnicha. Zwodami wykonywanymi w miejscu na milimetry uwalniał się od atakującego przeciwnika, każdemu zapierało dech w piersi, a on bez mrugnięcia robił to na co nikt by się nie odważył.
Niestety od pewnego momentu strasznie się przelicza. Chciałby robić to corobił do twj pory ale to nie działa. Czemu?

0

Ulala tu widać kompletny brak koncepcji po tych 2 zmianach. Biegają jakby nie mieli pojęcia co mają grać

10

To jest straszne. To paniczne szukanie Messiego. W dosłownie każdej sytuacji. Tak się przecież nie da. To jest zbyt rażące

0

Jezus co się dzieje się ?

28

Wyciekło ciekawe zdjęcie, które może obnażyć pewne kwestie ...

https://imgur.com/yTbXLz2

36

Ja myślę, że Valverde miał kiedyś jakieś wakacje w Chorwacji ala KacVegas i Rakieta ma to na taśmach

0

Ta reprezentacja Argentyny to jest porażka taka w pełnym tego słowa znaczeniu.
Widząc ich wyjściową jedenastkę stwierdziłem, że mogłaby rywalizować co najwyżej z Vissel Kobe Andresa Iniesty.

6

Ten kluczowy moment Coutinho to nadchodzi w takim samym tempie w jakim Pogba podbiega do rzutu karnego.
Ale tak BTW to wciskają go w linię ataku na siłę i udają, że wszystko jest w porządku, tylko Cou ma problem.
To że z Mascherano zrobili środkowego obrońce nie oznacza, że każdego piłkarza mogą przekwalifikować na inną pozycję i powiedzieć: "teraz bądź najlepszy".

0

Takie retro, fajne

5

https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/372041920048472/
Nasza 9 ewidentnie cierpi na jakieś rozdwojenie jaźni.
Jest Suarez beznadziejny, symulujący i machający rękoma.
Jest też alter ego Urugwajczyka widoczne na powyższym filmie, bezwzględny terminator, drybler z wykończeniem snajpera.
Co zrobić, żeby to drugie oblicze zostało z nami do końca sezonu?

0

Komentatorzy z eleven mają taką SYTUACYJNĄ gadkę

0

Co roku miałem gdzieś to zamiar sprawdzić i zawsze zapominałem :)

0

Czy jeśli w ćwierćfinale Barcelona gra kolejnością wyjazd-dom to teoretycznie w półfinale będzie już musiała grać dom-wyjazd?

3

To teraz Valdek ma gwarantowany lincz. Nie wpuścić Malcoma a wypchnąć Dembele narażając go na kontuzje.

27

Sergi Roberto ma założoną jakąś blokadę na podania do Coutinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?