0

@Kapitan hawk błyskotliwość popłaca.

1

@Kapitan hawk miało dzisiaj pośredni wpływ na układ wierzchołka tabeli. Jeśli tego nie ogarniasz, to czym ty się interesujesz?

2

Real teraz będzie oddychał rękawami, jeszcze mają w środku tygodnia Pachucę w Katarze. Z kolei Atletico jeszcze traci, a w najbliższej kolejce bezpośrednie starcie. Zaczyna się kotłować.

3

@Kuchar czytaj ze zrozumieniem, a nie z oburzeniem.

0

@MaFCB ja jestem z kolei ciekawy, kto w ogóle znajduje się w kręgu tych TOP graczy?

0

W następstwie uprzedzenia Realu Madryt w walce o Halilovicia, u nich pojawił się później Martin Ødegaard, co w ostatecznym rezultacie im wyszło na dobre, przede wszystkim finansowo.

0

Ktoś tu całkiem niedawno podał bardzo interesującą garść statystyk, że kiedy Ferran gra na pozycji Lewandowskiego i przede wszystkim, kiedy gra bez Lewandowskiego na boisku, to wtedy pojawiają się liczby. Oczywiście nie jestem zwolennikiem jego gry, ale historia wielokrotnie pokazywała, jak marnieją u nas zawodnicy, którzy nie grają na swoich nominalnych pozycjach. Od razu myślę o Coutinho. Tutaj zaś kolejny problem, bo w przypadku Ferrana trudno jest w ogóle stwierdzić, gdzie jest jego nominalna pozycja. Skrzydłowym to on nigdy nie będzie, a typowym napastnikiem pewnie też. I tak biega sobie między tym polem karnym a skrzydłem. Całkiem możliwe, że nikt na tego gracza nie miał nigdy pomysłu, ze względu na to, że nie budował kadry od Ferrana a z Ferranem.

5

Niewykluczone, że Sporting jest idealnie skrojonym klubem pod Trincao, i nic więcej. To są tylko liczby, które naniesione na inną drużynę niekoniecznie mogą mieć przełożenie. Liga Portugalska wg współczynnika UEFA jest już na 7 miejscu, a nie na 5 wypychając/podchodząc pod Ligue 1, jak to miało miejsce jeszcze parę lat temu. Kolejna sprawa, że Trincao nie radzi sobie z presją. W Barcelonie miał związane nogi grając nawet z zespołami z zaplecza tabeli, kiedy nie potrafił w ogóle dryblować, jakby zapomniał.

ps. cztery porażki z rzędu.

0

@betonito Yamal ma podobnego ojca do Neymera.

1

Kiedyś pojawiło się tu tłumaczenie wywiadu, którego udzielał jeszcze będąc zawodnikiem Leeds. Wkoło gadał o "varzea", jak opętany. "Oni cię zabiją, to jest varzea, rozumiesz?". Cały czas biega jak opętany. Miesiąc temu na weszło podłapano temat i pojawił się krótki artykuł - https://weszlo.com/2024/11/26/raphinha-historia-od-brazylii-do-barcelony/

1

Już abstrahując od całej reszty, nikt mu tego nie zwróci, rysa na wizerunku zawsze jakaś pozostanie.

0

I bardzo dobrze!

0

@antimadridista76 tego rodzaju odpowiedź niczego nie warunkuje, bo z góry zakłada, że masz rację. Nie mówię, że tak jest, ale też nie zaprzeczam.

0

I bardzo dobrze. Na przekór wszystkim i wszystkiemu, taka rola trenera!

0

@pax Wydaje mi się, że zdecydowana większość komentujących jest urodzona po roku dwutysięcznym, a to też rodzi pewien rodzaj myślenia i kindersztuby w ogóle.

0

Jeśli mielibyśmy oceniać przez pryzmat tego, to co wyprawiał Creus...

1

@antimadridista76 wydaje mi się, że twoje rozczarowanie kipi głównie z faktu, że Real aktualnie spisuje się gorzej i jakikolwiek komentarz do tego budziłby Twoje wątpliwości. Nie tędy droga.

0

Dokładnie tak, w środku sezonu, kiedy Bilbao w Lidze Europy jest "w czubie", zaś w lidze czwarte i ostatnio ogrywa Real Madryt, Villarreal, to powody dla których został w klubie stały się nagle mało wiodące czy warunkujące.

0

Po tym jak gramy na ligowym podwórku to niezależnie od tego, kto by nie zagrał, to powinniśmy być bardzo niepewni o końcowy rezultat.

0

@Gregor1899 idąc tym tropem wszystkie karty w przypadku każdego są odkryte.

1

P r e s j a i nacisk na Frenkiego są naprawdę ogromne! Nie wierzę, że wypchniemy go w zimowym oknie transferowym, a co będzie w letnim, to też przecież jedna wielka niewiadoma i sinusoida naszych fachowców od transferów. Uważam, że nie ma już co wieszać na nim psów. Niech się zwyczajnie dzieje.

2

Robił kółeczka z piłką jak Xavi, a później po pijaku zaparkował samochód na latarni jak obywatel z kraju kawy.

0

@BORO_12 a może dzieje się tak głównie dlatego, gdyby jakimś trafem, na ostatniej prostej, ktoś tego Davida zgarnął.

0

Bramka Sobisa w 90 minucie w 2006 roku w ostatniej kolejce z Betisem, która pozbawiła nas mistrzostwa! Nasz drugi oficjalny wyjazd z Penyi! Pozdrowienia dla obecnych ; )

1

@VandaI no właśnie wokół tego skupiłem myśl. Na ile Enrique miał zdobioną szatę brokatem przez el tridente i resztę, a na ile jego teoria taktyczna przeniosła górę...

0

Luis Enrique = Xavi ?

0

@novy1899 nawet jeśli, to nie zmienia to faktu, że ktoś gra więcej spotkań od kogoś, kto w trakcie przerwy reprezentacyjnej ma przerwę i czas na regenerację.

6

Przede wszystkim Figo był kapitanem i tutaj jest iskra.

1

@Kamil689 z tego co mi wiadomo, jest ofensywnym pomocnikiem, gdzie może też grać jako podwieszona dziewiątka. Messiego już nie ma, więc w orbicie realnych zainteresowań może być.

0

Przychodząc do nas też zapowiadał się wspaniale, a później wszystko zostało gdzieś w blokach startowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?