1

@michal26 Prawda, ale w dalszym ciągu różnica bramek to przepaść. Dembele był niewypałem i prędzej czy później wszyscy to zauważą.

2

@BordowyPtak Nie popieram zakazywania ale prawda jest taka, że takie wydarzenia niczego nie uczą. Dzieciaki uczą się życia po szkole, ewentualnie w domu. Dla mnie zawsze tego typu imprezy były zbędną stratą czasu i zawsze wolałem pójść na boisko pograć w piłeczkę.

5

@Szklaner
Bramki i asysty w lidze od 2017/18

Neymar: 82 bramek i 48 asyst
Dembele: 24 bramki i 34 asysty

6

@Katalończyk 99 Gdyby nie Neymar to nie byłoby Remontady

3

@barcelonaLM Bosak najlepszy mówca w Konfie, czysta merytoryka

0

@barcelonaLM Neymar in - Xavi out

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Destroyer_of_Worlds będzie mieć zły wpływ na dzieciaczków w szatni, Fati zrobi sobie kolczyka

5

Chyba każdy kibic woli oglądać jak jego drużyna wygrywa 5-4, niż 1-0.

5

@Emhyr papierków po batonach nie wyrzuca do śmietnika

0

@HypeR Ło Panie, z naszą pomocą Haaland i Mbappe w ataku - pogrom

0

Mistrz i TOP4: Barça, Atletico, Real, Betis
Król strzelców: Lewandowski
Najlepszy asystent: Gündogan
MVP: Gündogan
Zamora: Ter Stegen
Spadkowicze: Granada, Getafe, Alaves
Rewelacja sezonu: Lamine Yamal

0

Wróci Neymar i wygra ZP po tym sezonie - róbcie screeny.

1

@Ojciec5tkidzieci Lewica zobaczyła poparcie wśród młodych i chwyta się brzytwy, ale już za późno. Wyszło jak "bambik" Tuska.

0

@P33ck All-in na Repiste, rezerwuję Malediwy

11

@LS I w dodatku dziwnym trafem prezesem głównej firmy dostarczającej ten eko-papier do Europy będzie kuzyn przewodniczącego Rady Europejskiej

0


Jest i zdanie głównego intelektualisty ;)

0

@kamyk_23 "ze sprywatyzowanym, a więc ograniczonym szkolnictwem" - naprawdę są jeszcze ludzie którzy myślą, że prywatne to gorsze, a państwowe to lepsze? Ale wyprało wam mózgi

0

@taxky I Roberto za De Jonga lub Pedriego do pomocy

3

Tak jak mówił Pep - grać mają Ci którzy chcą grać. Nie tyczy się to tylko transferów. Jak wyjściowy skład gra nam fazę grupową LM to mają nie grać wcale. Młodzi robią robotę. Wszyscy mają jakość tylko za często brakuje zaangażowania.

0

@Rhaan Dokładnie, bo jeszcze nie daj Boże złapie kontuzję i będzie wracać do formy jak Fati.

2

@dejwor Potwierdza się to, że Robert blokuje nas w ofensywie.

0

@raben24 Ferran Torres jeszcze wygryzie Roberta zanim Roque przyjdzie.

1

Kto by pomyślał że ławka uratuje nas w Pucharze Gampera :D Fajnie pograli chłopaki, a wyjściowym powinno być wstyd. Vamos!

6

Ale Neymar niepotrzebny bo zepsuje rodzinna atmosferę :D Macie tą rodzinną atmosferę, jak w B klasie.

3

@mattinho to się nazywa fałszywy skrzydłowy, na lewym skrzydle będzie biegać Balde

3

@Comentateiro Niebezpiecznie tak mówić, gdy na południu ciągle pożary ;D

1

@AxelF Nie pytała o więzienie dla kobiet za aborcję, a o więzienie dla kobiet. Przypominam - bo lewica chyba sobie z tego nie zdaje sprawy - większość kobiet nie zamierza wykonywać aborcji.

6

@urbipl Bo cały pomysł z aborcją na życzenie jest wykreowany przez lewicę do zwiększania poparcia strasząc jakimś odbieraniem praw. Jak para ze sobą współżyje to liczy się z tym, że w okolicznościach naturalnych zrobiłaby dziecko. Nie trzeba być wybitnym aby potrafić się dobrze zabezpieczyć. Wystarczy przeczytać parę artykułów w Google i można zabezpieczyć się tak skutecznie, że ciąża jest niemalże niemożliwa (np. spirala + tabletki/prezerwatywa). Nie mówiąc już o tym, że banalnie jest dziś dostać tabletkę dzień po, co sprawia, że aby ,,wpaść" trzeba po prostu mieć w to wy*ebane. Aborcja na życzenie jest dla tępych dzid dający w klubie za drinka, które nagle po paru tygodniach orientują się, że dały du*y. Co innego aborcja ciąży w wyniku gwałtu, czy wad płodu.

1

@MesQueUnClub_87 Napisałem że MÓJ komentarz tego nie dotyczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?