0

@wojopancer ,,Na temat dobroczynnego wpływu zimnego prysznica na układ odpornościowy także przeprowadzono badania. Tego typu czynność pomaga zwiększyć krążenie i stymulować produkcję komórek odpornościowych. A to oznacza, że osoby regularnie biorący zimne prysznice rzadziej chorują na przykład na przeziębienie czy grypę."

,,Badania pokazują, że prysznice w zimnej wodzie pomagają w usprawnieniu układu odpornościowego. U ludzi regularnie biorących zimne kąpiele ilość leukocytów – głównych komórek układu odpornościowego, jest istotnie wyższa."

Źródło:
Mooventhan A., Nivethitha L. (2014) Scientific Evidence-Based Effects of Hydrotherapy on Various Systems of the Body, North American Journal of Medical Sciences, 6(5): 199–209.


Pierwsze lepsze po wygooglaniu.

4

@Sulimo Prawda, zimne prysznice znacznie zwiększają odporność organizmu.

0

@Gall Ale co ty nawijasz, ja nigdzie nie napisałem że wybitni mogą więcej. Co najwyżej to można stwierdzić, że wieksza szkoda jest dla kultury, gdy ktoś wybitny jest odsuwany od projektów przez fałszywe oskarżenia. Obrywa się bo coraz więcej jest fałszywych oskarżeń, chyba nie sądzisz że bardziej poszkodowane są kobiety które obrywają niż faceci którym dosłownie niszczą życie takimi oskarżeniami i próbują wsadzić niewinnego człowieka do więzienia. Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot. G*wno za przeproszeniem wiesz o tym, jaki kapitalizm może mi się podobać, stosujesz ultra cherry picking w rozumowaniu. Gdyby go FAŁSZYWIE nie oskarżono (co zresztą jest nielegalne), to nikt by go nie odsuwał od projektów. Logiczne jest, że wielkie marki wolą nie kojarzyć się z takimi sprawami. Wiec tak, zniszczyli mu karierę fałszywymi oskarżeniami. A kapitalizm nie oznacza szefa który według swoich "widzi mi się" wywala kogo tylko chce w każdej możliwej chwili, ale to nie mieści się w oświeconych rewolucyjnych myślach elity intelektualnej lewicy.

2

@Kuba_1 Gdyby ktoś powiedział parę lat temu, że zamiast konferencji Verattiego w Barcelonie będzie konferencja u Arabów, to bym wyśmiał.

0

@Gall Ale gdzie się kobietom obrywa. Ja mam na myśli to, że wyrzuca się z obsady/firmy/zespołu etc. wybitnych w swoich dziedzinach ludzi przez poprawności, domniemanie winy, czy wymyślanie modnych od dobrych paru lat przestępstw seksualnych. Nieważne czy to się przypomniało po dekadzie kobietom, czy facetom. Napluli na gościa, zabrali mu być może rolę życia.

44

Kevin Spacey został uznany przez sąd Londynie za niewinnego dokonania przestępstw seksualnych.

Kolejna historia z cyklu jak zniszczyć facetowi karierę zmyślając historię o przestępstwie seksualnym. I nadal są ludzie chcący karać za domniemanie gwałtu.

0

@Janas11224 Państwo z dykty i kartonu

3

@titikaka Pierwszy lepszy student ekonomii wie, że w ten sposób działa gospodarka i podwyżki cen mieszkań były pewne po wprowadzeniu tych kredytów, ale okazuje się że "ekonomiści" w rządzie są zwykłymi de*ilami albo sabotażują nam państwo. Ale to właśnie takie PRL-owskie myślenie, że to wina dewelopera że ceny są wyższe :D Niesamowite jest to, jak mocno nasze społeczeństwo ugrzęzło w PRLu. Czasami mam wrażenie że nigdy z tego nie wyjdziemy. Dlatego komuna była najgorszym co nas spotkało, gorszym od rozbiorów. Zrobiono z mózgów ludzi gó*no.

0

@Emhyr Leo będzie sobie truchtać na emeryturce jak na lekkim treningu a i tak zrobi tam najlepsze statystyki i pewnie wyprowadzi zespół z dołu tabeli. W Arabii intensywność też nie jest wybitna a z Maszyną można robić składanki zepsutych sytuacji.

3

@Rhaan No nie słyszałeś opinii Tuskboyów? Ponoć on specjalnie mówi o tym socjalu żeby przejąć władzę a i tak tego wszystkiego nie zrobi po wyborach ;D Nie wiem co gorsze: wpadać na takie pomysły, czy pluć w twarz własnym wyborcom. Ale oni myślą, że pada deszcz.

0

@tbas UE tak bo odpowiadała za to ale nie Śmiszka, mimo poglądów.

16

@KrychaFCB Francja też co roku płonie i nikt nie mówi że Śmiszek jest za to współodpowiedzialny

1

@karolszymek Nolan to gwarancja genialnego kina.

0

@Gracek10 kojarzy mi się to zdjęcie z jednym memem

0

Czyli jedyny człowiek zasługujący na opaskę kapitana dostanie ją dopiero jak Ter Stegen pójdzie na emeryturę (lub odejdzie). Nie widzę sensu w dawaniu kapitana bramkarzowi.

1

@VamosRakieta Dzięki ;)

0

Kupiłem bilety na mecz z Betisem we wrześniu i muszę wpisać dane osób które będą na meczu. Mam do wybrania typ dokumentu (spanish id, passport, other) i pole z ,,DNI/ NIE/ PASSPORT'' do wpisania. Rozumiem, że jak chcę dokumentować się dowodem to wybieram "other" a w dni/nie/passport wpisuję serię i numer dowodu? Czy źle myślę?

0

@kondzix2115 Lech Roch Pawlak TOP

2

@Comentateiro Śmieszy mnie gadanie ludzi o tym, że top spółki USA są przecenione i że gospodarka Stanów jest papierowa, gdy w konkurencyjnych Chinach mają miejsce właśnie takie sytuacje. Długoterminowo stawiam kasę na to, że będzie kolaps gospodarki chińskiej jakiego świat jeszcze nie widział, nie będzie do tego potrzebna nawet wojna z USA. Żyjemy w czasach błędnego negowania zachodu i wywyższania dalekiego wschodu. Przykład evergrande pokazuje to bardzo dobrze.

0

@Cotutajsiedzieje Tętno 200, ale jeszcze lepsza poszła kontra Argentyny. Szkoda że Lautaro nie wytrzymał.

1

@Deviler Chyba już lepiej pójść do straży miejskiej. Ja mam swoje zdanie na temat inteligencji ludzi w wojsku, ale nie chcę rozpętać burzy.

8

Messi ależ zgranie... i teraz będzie okazja dla Argentyny!

0


Chłop to taran, łapcie składankę tego dzika. Magia ;D

0

@HarveySpecter 1000 na osobę ale jest coraz ciężej nie przekroczyć

31

@kynio302 oni tylko chcą brać ślub, czego nie rozumiesz LGBTfobie :D

1

@draxidox Kolanko jak zwykle z rigczem

2

@Mionshu Na śniadanie jajecznica z 5 jajek na masełku lub twaróg tłusty (ten w czerwonym trójkątnym opakowaniu w biedrze) na słodko czy na słono - jak wolisz.
Na obiad jakieś mięsko, wedle uznania ale fajnie jakby było z ryżem.
Podjadaj zdrowo między posiłkami, np. orzechy.
Ogólnie produkty takie jak masło orzechowe, jajka, twaróg, banany. Nie słuchaj żeby jeść przed snem - niezdrowe i czlowiek się nie wysypia. Jak ćwiczysz to kup sobie białko i pij z tłustym mlekiem (ale nie przed posiłkiem tylko po, np. między obiadem a kolacją, bo jak wypijesz przed to zjesz mniej bo mniejszy będzie twój apetyt). Jak nie ćwiczysz to lepiej kupić gainer (większość to węglowodany, nie białko).
I jeszcze raz - zdrowo, zdrowo i jeszcze raz zdrowo. Żadnych fastfoodów ani innego syfu żeby zapchać żołądek.

1

@OskP fejk (15 znaków)

0

@Colon Physical Graffiti z Ten Years Gone na czele jest moim zdaniem najlepszym albumem wydanym przez Led Zeppelin kiedykolwiek. Bardzo dobry gust muzyczny.

0

@Comentateiro Nic nie wnosi mój wpis bo krytykuję XD Tak, żyjemy w państwie autorytarny. Wróć - w dyktaturze! Kto tu jest oderwany od rzeczywistości. Fikołki jakie robicie żeby usprawiedliwić brak programu i parcie do koryta Tuska są niesamowite. Co ma zrobić PO? Wiesz że istnieje coś takiego jak naprawianie gospodarki państwa a nie ciągnięcie jej dalej w dół? Tusk pluje wam na twarze a wy łykacie to i mówicie "tak Panie Donaldzie, to będzie lepsze dla Polski!!!". Nie wiem co jest gorsze, to że dosłownie wiecie że Tusk kłamie i chcecie na niego zagłosować, czy to że nie widzicie w tym żadnego problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?