Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Witekk10 Stary kiedyś naebany zostawił sześciopak w łazience i poszedł spać do salonu,więc w tamtym momencie była to perfekcyjna łazienka
0
@paweldunajecfcb Chłop ma gorszy czas i wypada na chwilę to od razu szklany xd.Ogólnie miał trochę kontuzji,ale części z nich była taka,że wracał po 2,3 meczach nieobecności.Nie porównuj go do Dembele,który pół życia spędził w szpitalu
1
@Rewolucja123 Czyli rodzina jednak nie chciała rozmawiać
9
To niesamowite ile już się wydarzyło w XXI wieku
https://zapodaj.net/1bef14ddd689d.png.html
7
@Nano22 Tak trzeba żyć,to już nie przedszkole,tu nie ma sentymentów.Raz się też wymieniłem z 5 latkiem,dałem mu 10 zł za hulajnogę, wziął a potem ze starym przychodzi a ten z ryjem do mnie.Ja mu mówię,u mnie nie ma zwrotów i koniec tematu,była umowa i sprawa zamknięta
1
@Messibestplayerintheworld Gdyby mój stary nie pił,zostałby piłkarzem i do dziś trwałaby debata kto był lepszy Ronaldo z Brazylii czy stary Luciano [ wujek Gienek] (via: Luciano99)
47
Ja dalej wierzę w zostanie Ousmane'a, przyszłość może być piękna.Hejterzy niech sobie mówią, Dembi zamknie wam jeszcze buźkę
https://zapodaj.net/943ed8f3d4985.png.html
0
@Emhyr Dużo więcej będzie chciał
0
@Kusco15 Abstrakcja
9
@Nano22 Jeśli te cyfry to bitwa na wypite browary,to 5-4
18
@Nano22 Może twarz masz niewyjściową i ci chciał kulturalnie zwrócić uwagę,że by się maseczka przydała.Nie wciągaj od razu Covida w to
0
@Momals11 No niezła,ale w masce,to twarz trochę zakryta
6
@amanter Otóż nie
1
@szkutnik91 Jakby nie było 60mln to bardzo dobra oferta za gościa, któremu za 1,5 sezonu wygasa kontrakt.Zwłaszcza,że nie mówimy o takim snajperze jak Haaland,bo Vlahovic to mimo wszystko na dzień dzisiejszy półka niżej
0
@mokrychlopiec Luuk de Jong
9
@Janiama Coś się nie postarali za bardzo,bo widzę na 2 zdjęciu,że ci ją ktoś mazakiem pomazał
0
@darek60 Narazie nie wiadomo, dawaj następnego bana,może się wyjaśni do tego czasu
1
@adamt1996 Raz do niego napisałem i się spytałem czy piątkę na browara pożyczy,to mnie zignorował gwiazdor
0
@Janas11224 Ok,zwracam honor
1
@Janas11224 Ty to chyba z jaskini wyszedłeś,Hasbulla już się na McGregora szykował,a ty go nie znasz
18
@Rewolucja123 Nie wiem,ale pivo to bym sobie wypił
24
@kaamil1910 MSN najlepsze trio w historii futbolu
0
@Pawci023x Hajs,hajs,hajs,lepiej coinsy na allegro kupić
4
@ClassicRock Chodzi o to,żeby się naebać
1
@gumaz Stary postawił ostatnio wszystko na Barce w pucharze z Bilbao, kwitując tę decyzję słowami:
- Patrz synek jaki tata ma łeb,będziemy sobie kawior w sobotę jeść,matka odszczeka jeszcze co mówiła,że ja nieudacznik życiowy i całą jej wypłatę rozwalam.
Jemy dzisiaj chleb z cukrem popijając wodą z cytryną,ale i tak jest zajebiście
1
@fajniag Białka 1,8g-2,2g na 1 kg potrzebujesz.Czyli przy 62kg 120-130g dziennie ci wystarczy spokojnie.
Tego gościa ci polecam,on bardzo fajnie wszystko tłumaczy,mi bardzo pomógł
1
@fajniag Przy tej wadze miesiąc to dużo
8
@zmiter912576 Grozi ci 100zł grzywny lub 25 lat więzienia
5
@gumaz Mój stary mówi,że do dziś nie może sobie darować,że 23 lata temu kupił sobie gumy do żucia,żeby mu z japy na randce nie waliło,ale zabrakło mu przez to na prezerwatywy.A ja to nie wiem w sumie
0
@Survier Martwi ten Torres, wśród takich cracków wygląda co najmniej zabawnie,ale nie można mieć wszystkiego