0

Pro forma to wszystko
Lapcio last dance

0

@LatajacyHolender A.Silva prawa noga , ale tez ma potencjal
Veiga nie wiem czy pod nasz styl gry..
Araujo juz mamy jednego ;)

4

Moriba 2.0 robcie screeny

2

G.Inacio na śo
Lautaro Martinez na 9

2

Cala druzyna dzis na duzy +

3

Barca tam grala , reszta tez powinna

3

Ramos ..najbardziej przereklamowany obronca znany tylko z faulowania i gole w finale lm ..ze spalknego :)

5

@DAM1ANOo dokładnie tak, fejkowy typ pod wyświetlenia tylko

0

@zyciak w tym formacie wiele topowych ekip nie załapało się do top8 przez co szybko będą trafiać na siebie mocne zespoły ..real wpada na city a np Liverpool (3miejsce ) na atletico lub juve ..

1

A wyniki wszystkie pod nas :/

2

Przestańmy się łudzić ..Nie stać nas żeby usiąść do stołu z zawodnikami którym kończą się kontrakty :/

3

Oby dostał szanse , bo zasługuje

0

Uważacie ze wypożyczenie ter Stegena oznacza koniec przygody Szczęsnego ..Niemiec wróci po mś i będzie siedział u Nas do końca kontraktu ..

1

Nie ma co płakać ..brakło farta i tyle
Olmo powinien kończyć pierwsza połowe z hat trickiem :/
Faje w górę i lecimy dalej , mecz po meczu
Visca el Barca

0

Chłopak jest bardzo daleko od dorosłej piłki a poruszenie jakby był nowym Braithwaitem hahaha :/

2

@[Oli] ładne podsumowanie

3

Pachołek już bawi buhaha

7

Tak czułem że damy się wydymac .. Po mś wróci i bedzie sobie siedział do końca kontraktu , pewnie to oznacza koniec Szczęsnego po sezonie

3

Ależ to musi dupa boleć jak twój klub wygrywa 15 LM ale nikt nie pamięta ani jednej bo taki poziom reprezentowales :/

0

Teraz będą pierdolic takie insynuacje przy każdej okazji , bo madryckie wkłady do koszulek tylko się kompromitują i żaden pachołek na ławce trenerskiej tego nie zmieni

8

Prześcieradła się prują buhaha

0

Nas nie stać nawet żeby usiąść do stołu z zawodnikami którym kończą się kontrakty typu konate czy upamecano

2

@kaczy1989 obawiam się decyzja poszła z,, góry ,, a on miał gówno do gadania

2

Kolejny odklejony

0

@Ciuus w poprzednim sezonie nam nie zrobili , dwa lata temu my też im nie zrobiliśmy , szpaler robi się tylko mistrzowi .. Wszystko rozbija się o to że Alonso wolal swoje gwiazdeczki a te go olały ..I zawolnily jak się okazało

0

Emocje ..młody jest ..brawo Fermin !!!

1

Te szpalery to i tak durny pomysł .. Mam nadzieję że My im też nigdy nie zrobimy

2

Xabi stay !!! Frajerze buhaha

0

@Mroziu zgadzam się ze mowienie ,,nie nadaje się ,, w połowie sezonu jest bez sensu , ale ja liczyłem na więcej bo wiemy gdzie on ma sufit
Ja sam przed sezonem popełniłem głupotę i napisałem że rashford w top formie może posadzić raphinie na ławce .. Na szczęście raphinia mnie wyjaśnił

3

@Mroziu a Ty jaki masz ? Każdy może wyrazić swoją opinię na podstawie obejrzanych meczów .. Gość ma kilka goli i asyst ale zaangażowanie w meczu to cieniutko , oglądam premier league i liczyłem że będzie bardziej przebojowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?