0

A Busi ? ;d

0

kurde co ten czapi ..

0

o skurwesyn do ten Alves tu robi ; o

0

haha w chu, :D edit do kolegi wyżej

1

Dzisiaj bedzie tak .. Pedro ,Pedro , Pedro i gol Sergi Roberto

1

A Kroos mógł być u nas ale nie LE wolał IVANA -,-

0

no to jestem spokojny o bramke dzisiaj :D VV !!

0

Defensywa na jutro to ;

Montoya - Pique- Mascherano - Alba

4

żałośni ludzie z co nie których . Troszkę szacunku dla Pedro.

0

o skurwesyn ;o

0

Gwiazdeczka ..

0

Camp Nou :D (15 znaków)

0

No chyba po sezonie Casillas odchodzi...

0

a tu bamm Pepe kontuzja przed meczem z Barcą ;/

6

nie to nie możliwe ;D

0

Taa .. szkoda chłopa

1

Bóg piłki ;3 już strzela :D

0

18:00 trudno zobaczyć wyżej na okładkę ?

2

Daje mu u nas max 4 sezony ..

0

Szczelić (Y)

0

Jak ja nie lubię gdy Barca gra mecze w sobote .. W Sbt sie pije wieczorem a nie siedzi w domu przed meczem .

2

Mina Neya na tą sytuacje ;d

1

A mógł być dzisiaj z nami zamiast Bravo .

0

Zakładam się że Polska by dojeb... HisZpani teraz.

3

To co dzisiaj Hiszpania dalej w dupe będzie ? :D

1

Bóg piłki nożnej Wawrzyniak porażka sezonu ..

0

Andres Iniesta biały murzyn ..

0

Messi kaleczy dzisiaj ..

0

Ibi kozak dzisiaj :D

0

Afellay mógł by zastąpić Xaviego w Barcy za rok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?