Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Busi ? ;d
0
kurde co ten czapi ..
0
o skurwesyn do ten Alves tu robi ; o
0
haha w chu, :D edit do kolegi wyżej
1
Dzisiaj bedzie tak .. Pedro ,Pedro , Pedro i gol Sergi Roberto
1
A Kroos mógł być u nas ale nie LE wolał IVANA -,-
0
no to jestem spokojny o bramke dzisiaj :D VV !!
0
Defensywa na jutro to ;
Montoya - Pique- Mascherano - Alba
4
żałośni ludzie z co nie których . Troszkę szacunku dla Pedro.
0
o skurwesyn ;o
0
Gwiazdeczka ..
0
Camp Nou :D (15 znaków)
0
No chyba po sezonie Casillas odchodzi...
0
a tu bamm Pepe kontuzja przed meczem z Barcą ;/
6
nie to nie możliwe ;D
0
Taa .. szkoda chłopa
1
Bóg piłki ;3 już strzela :D
0
18:00 trudno zobaczyć wyżej na okładkę ?
2
Daje mu u nas max 4 sezony ..
0
Szczelić (Y)
0
Jak ja nie lubię gdy Barca gra mecze w sobote .. W Sbt sie pije wieczorem a nie siedzi w domu przed meczem .
2
Mina Neya na tą sytuacje ;d
1
A mógł być dzisiaj z nami zamiast Bravo .
0
Zakładam się że Polska by dojeb... HisZpani teraz.
3
To co dzisiaj Hiszpania dalej w dupe będzie ? :D
1
Bóg piłki nożnej Wawrzyniak porażka sezonu ..
0
Andres Iniesta biały murzyn ..
0
Messi kaleczy dzisiaj ..
0
Ibi kozak dzisiaj :D
0
Afellay mógł by zastąpić Xaviego w Barcy za rok :D