1

@BISHBASHBOSH Proszę cię. Wręcz kuriozalne błędy od kilku kolejek to popełniają nasi "podstawowi" stoperzy. Ile jeszcze stracimy przez nich punktów?

1

@MattCobosco hahaha dobre

1

Mecz bardzo słaby w wykonaniu obu drużyn. Dużo więcej spodziewałem się zwłaszcza po Realu, ale jak widać i oni mają swoje problemy. U nas na plus Wojtek, Frankie i Araujo ( czemu rezerwowy?). Może jeszcze złapiemy wiatr w żagle, ale na pewno nic nie wygramy w tym sezonie z Cubarsim i Garcią. Cubarsi może jeszcze wróci do lepszej formy. Duzy minus oczywiście dla naszego trenera, bardzo słabo moim zdaniem pracuje w tym sezonie

9

Bardziej ewidentny karny na Araujo niż ten Urugwajczyka sprzed kilku kolejek

6

Właśnie w takich akcjach Araujo pokazuje swoją przewagę nad tragicznymi Garcia Cubarsi, którzy by nawet nie nadazyli za Mbape

4

Z Realem minimum 3 w plecy, no ale nie tracimy nadziei

0

Cubarsi i Garcia? Yamal i Pedri? Gdzie tu logika?

0

@Mrzny No co takiego? 1 karny. W porównaniu do kryminału Cubarsiego i Garcii we wczorajszym (5 setek Girony) meczu wygląda jak profesor. Przy tym ustawieniu wszyscy obrońcy tracą.

4

Obecnie Barca to jest typowy średniak. Póki trener nie zmieni wysokiej obrony nie mamy czego szukać w Europie i 4 Maldinich nic nie zmieni

2

Że człowiek dożył takiego kur....a.

0

@bulo Nie będę bronił Araujo, ale co to jest system Flicka? Obawiam się, że w tym systemie to i Maldini z Van Dajkiem by się nie odnaleźli. To już jest rozpracowane przez każdą przeciętną drużynę

0

@IamBeauty Rozumiem, że debilizm nie jest karany, ale żeby od razu się z nim ujawniać?

0

@KichuBlaugrana Czy piszesz może o klasie Kwaśniewskiego jak się przewracał pijany na grobach w Charkowie?

1

@Comentateiro Nikt nic nie rozumie i nie wie. Jedynie ty znasz prawdę objawiona.

2

Wiem, że gramy o pietruszkę, ale ta obrona to jest tragedia w 2 części sezonu

0

@DonZibi Wtedy nie będzie już Polski, choć i tak niewiele jej zostało

2

@Alex1995 Pozwolę sobie wkleić link. Nie rozumiem jak uczciwy, szanujący swój kraj i swoich bliskich człowiek może w ogóle brać pod uwagę oddanie głosu na Trzaskowskiego

1

@Pablozeusz Dokładnie, natomiast widać że jest wypychany z klubu, może i słusznie-zobaczymy. Mam nadzieję, że jak tylko będą omijać go kontuzje pokaże na co go stać w nowym klubie.

0

@MagdJanko Zgadza się, źle to określiłem. Ale żeby sprzedawać się w ten sposób?

1

Do czego to doszło, żeby płacić jakiejś piosenkarzynie, czy to by była Sfiwt czy inny wytwór marketingu nie ważne (żaden z niego kibic Barcy). Ten klub miał być czymś więcej niż klub, ale to hasło chyba już nieaktualne. Żenada

0

Nie no to są jaja. Karny 100%

2

Inigo i Cubarsi wcale nie prezentują się lepiej niż Araujo

0

@komacom Nie chodzi mi o sam system, który moim zdaniem trzeba poprawić, usprawnić, tylko o indywidualne błędy i to nie tylko ukrzyżowanego Araujo, ale całej obrony

0

@JUNIORcom No ale te 15 ligi mistrzów są raczej nie do przeskoczenia

8

Nasza obrona w tym momencie gra tragicznie, ale co ma powiedzieć Ancelotti

3

F. Torres 3 asysty, cichy bohater

0

@aiven aiven ty durniu

0

1

@Borneo Dokładnie to samo pisałem, ale 95% piszących tu twierdzi inaczej

0

Barcelona-Flick 0:2 do przerwy, wystawić 4 "sprinterów" w obronie przeciwko szybkim napastnikom Interu to jest masakra. Ale co ja tam wiem. Jak to piszą koledzy Araujo się nie nadaje do niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?