LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie, czy wy jestescie nienormalni??? Placzecie bo nie ma przegladu prasy ani informacji o zwyciestwie Realu... Przeglad prasy nie zawsze sie pojawia szczegolnie, ze mamy niedziele. Chcecie informacji o zwyciestwie Realu? Idzcie na strone Realu( tylko nie wdawajcie sie tam w dyskusje, bo przez sciane "hala dzieci" sie nie przebijecie).
4
Co wy tak placzecie o tego newsa? Chyba kazdy wie, ze final wygral Real, bo pelno bialych na tej stronie...
0
Kibicu Realu co robisz na tej stronie?
8
Mam dla was pocieszenie:) Najslabsza Barca od wielu lat wyprzedzila w lidze zwyciezce Ligi Mistrzow:) Dobre i to:D
0
Coz.. Emocje w tym meczu zaczely sie pod koniec spotkania, wiec ciezko powoedziec zeby ten final byl ciekawy. Real wygral zasluzenie, mimo ze to Atletico oddalo zwyciestwo w koncowce. Stawiania autobusu w 60 minucie nic dobrego nie wrozy.
0
Atletico samo sobie winne... Zasluzyli na ta porazke.. Nie mozna sie caly czas bronic we wlasnym polu karnym
0
No niestety... Ale mam nadzieje, ze Ter Stegen okaze sie solidnym bramkarzem.
0
Ale bym sie usmial, gdyby rzeczywiscie zaplacili za niego 61mln:) Chociaz moze on ni jest taki zly:)
0
Hahaha... Dobre, usmialem sie niezle:)
0
Madrze mowi, ale co z tego wyjdzie to sie okaze:)
1
Nom. Posmiac sie mozna, ale gorzej gdy ktos uwierzy, ze on pisze to na serio:)
3
Nawet nie wiesz jak mnie denerwuja takie dzieci fify..
0
Tak, ale Luiz kosztuje okolo 40mln a Fontas 15-20mln. Oczywiscie Fontas to nie zawodnik do pierwszego skladu, ale Luiza w Barcelonie jakos nie widze.
Jesli chodzi o Aguero to chyba mozemy sobie o nim pomarzyc, bo watpie czy City by go puscila, a nawet jesli to nie za mniej niz 70-80mln.. Chyba, ze sam Aguero chcialby bardzo odejsc,ale w City zle mu raczej nie jest:)
0
Spokojnie... Nawet jak przyjdzie to nie bedzie gral w pierwszym skladzie, tylko bedzie raczej zmiennikiem... Pewnie przyjdzie dwoch obroncow- jeden do pierwszego skladu a drugi bedzie zmiennikiem, wiec Fontas bylby dobrym kandydatem o ile pogodzilby sie z rola zmiennika.
4
Heh... Potrafisz rozbawic ludzi:)
0
Nie odpisywac nierownowazonym!!!
1
Zostawcie tego dzieciaka w spokoju.. Po prostu ma pewne zaburzenia i tyle.
A pewnosc siebie i pycha juz nie raz zgubily Real w waznych momentach.
1
Obysmy sie na nim nie zawiedli:) Poczatki zawsze sa trudne, ale mam nadzieje, ze sobie poradzi. Powodzenia, Luis
0
Fajna:) Chociaz ta z tego sezonu wcale nie byla gorsza:)
0
Widze, ze "kibice" Realu musza sobie odreagowac na tej stronie ta porazke:) Zalosne..
Fajnie, ze zlikwidowano minusy, bo dopiero by sie dzialo:)
0
I co Madrid Pol? Widze, ze strasznie boli cie ta porazka i pokazujesz tu swoja frustracje. Bardzo sie ciesze, ze Real przegral, i ucieszylbym sie jeszcze bardziej gdybys opuscil ta strone i wrocil do swoich, bo troche poziom zanizasz :**
0
Swietne podsumowanie:)
1
W destrukcji Mascherano jest o wiele lepszy(nie waha sie wejsc wslizgiem) , a w rozgrywaniu pilki gorszy od Busiego nie jest. Szkoda, ze nie doceniamy pilkarza, ktory tak kocha Barcelone
3
Jesli Barca pozbedzie sie Alexisa i to jeszcze za marne 23mln jak donosza media, to Barca zrobi najgorszy ruch transferowy od lat... O ile w ubieglym sezonie Alexis zawiodl, to w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodnikow nie tylko w Barcelonie, ale takze w calej lidze( o ile dobrze kojarze statystyki ma lepsze od Bale'a, gwiazdy za 90mln). To nasz skarb i nikogo lepszego w jego miejsce nie kupimy
5
Początek sezonu byl dobry, wrecz bardzo dobry, ale w drugiej polowie sezonu cos sie zepsulo. Chyba ktos probowal sie wtrącać do pracy Martino i skonczylo sie jak sie skonczylo;)
7
Znowu bedzie ciezko przyzwyczaic sie do nowego trenera.
Dziekujemy za wszystko, Tata Martino mimo,ze nie udalo sie zdobyc zadnego trofeum. Życze powodzenia w dalszej karierze. :D
6
Chyba kazdy kibic Barcy to zauwazyl, ale sztab trenerski dalej pozostaje przy swoim..
1
Mam nadzieje, ze w nastepnym sezonie dostanie jeszcze wiecej szans. Nie mozemy zmarnowac takiego talentu.
Dobrze by bylo, gdyby przyszly trener przesunął Javiera na defensywnego pomocnika, co daloby wiecej minut dla Marca;)
Ciekawia mnie tylko plany transferowe, a dokladniej ilu nowych stoperow przyjdzie na Camp Nou. Mysle, ze 1 nowy obronca by wystarczyl, bo po co nam tyle klasowych klasowych obroncow na tą pozycje;D
0
Zgadzam sie calkowicie. Szkoda, ze sztab szkoleniowy na to nie wpadl. Javier na obronie marnuje swoj talent.
0
Widać, ze kocha Barce wiec mam nadzieje, ze zostanie w klubie, chociaz pewnie nie wszystko zalezy od niego;/