MOLESTA
Dołączył/a: marzec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS bredzisz, jego prace nie legitymizuje zwyciestwo jednej druzyny tylko liga jako calosc. A rzady tebasa doprowadzily wlasnie do historycznej chwili ze Hiszpania wypadla z top2 rankingu uefa, pierwszy raz w historii. oto jest efekt jego pracy, ten madrycki pacholek zniszczyl lige jako calosc, bo proces spadku wartosci sportowej calej ligi bedzie sie tylko poglebial. rzady tebasa to upadek hiszpanskiej pilki, upadek hiszpanskich klubow niespotykany w nowozytnej historii futbolu.
0
@krol211 moze stad ze marca zatrudnia nie tylko dzienikarzy z madrytu. bo jest ogolnokrajową gazetą. wyobraz sobie ze pracuja dla niej i dziennikiarze z barcelony i z sevilli i z walenci tez.
1
bedzie nasz, o Barcelonie kazdy marzy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@DonAndresFCB wolalbym zeby mnie pokonali wszyscy niz tak wygrywac jak ten parszywy klub sedziowski
0
Flick. Nowa jakosc.
Czekamy.
1
@Jakchcesz gdzie to wyczytales? kto ci zwolni trenera ktory za parenascie dni wygra LM.
1
@betonito to samo co o Setienie
4
@Kgorecki2500 przy wejsciu do kazdego konsulatu stoją zolnierze (i nie sa to hiszpanscy zolnierze). wystaczy ze beda sprawdzac dowody osobiste(co pewnie i tak robią).
0
@MarcozTropoje pisanie ze carlo budowal druzyne flickowi to jest dopiero klocek
1
@doc no panie kolego, byles pan o 40 sekund szybszy :) ps. oni nie są "Barcą" - ta nazwa obowiazuje do tej "naszej" Barcelony
tłumaczenie warto dorzucic:
Według prasy ekwadorskiej delegacja Barcelony SC z Guayaquil udała się w ostatnich dniach do Katalonii, aby spotkać się z zarządem Barcelony, obejrzeć obiekty i sfinalizować ewentualny transfer 17-letniego napastnika Allena Obando.
W ostatnich miesiącach jego nazwisko było już kojarzone z PSG i innymi dużymi europejskimi klubami, ale prawda jest taka, że najbardziej zaawansowane negocjacje toczą się z FC Barceloną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Calzone w 2.sezonie oni odpadli w LM z PSG, pamietam ze nie gral wtedy Lewy ktory wypadl w jakims meczu z Albanią czy cos.
6
@macio_944 bo taki Flick powinien tu zagoscic na dekade aby calkowicie zmienic DNA. Profilowo kazdy kolejny trener powinien byc "Flickowy" czyli z grubsza, bez wczesniejszego kontaktu z Barceloną. Dekada takiego detoksu dalaby cudowne skutki.
6
@FabianekMrozek co analizujesz z zawodu? ilosc cukru w cukrze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Bobo25 gorzej jak Sevilla zapakuje manite a Laporta wyjdzie i powie ze Xavi zostaje
2
@bartekvisca a wrzucanie stopklatek z "cieszacym sie" Koemanem z meczu z Benfiką to bylo cos innego? Tak dziala dziennikarstwo, strzelaja sto fotek i wybieraja jedną ktora pasuje do zapotrzebowania.
0
Dzis Flick, za rok jego "syn", Musiala.
1
@kubix05 raczej cud sie nie wydarzyl, bo slizganie sie po 90minucie bylo wlasnie takim cudem.
0
@derus zero pucharow to jest inna historia, bo to jest sredni klub ktory nie wygrywa jakiegos trofeum co sezon, nawet co dziesiec sezonow. raczej chodzi o to czy oni sa w stanie utrzymac sie w jakies szeroko rozumianej czolowce w DE. wg mnie - nie.
1
@derus Leverkusen zrobil anormlany sezon ale nie przez geniusza na ławce (ktory zadnym geniuszem nie jest) ale przez niemozliwy do powtorzenia splot okolicznosci. Bologna gdyby zostal w niej Motta moze smialo wyrownac swoj wynik, Leverkusen nie ma na to zadnych szans. Co wiecej, uwazam ze Leverkusen za rok nie bedzie nawet w top4 swojej ligi.
3
Czy "here we go" Flicka pobije rekordy serduszek 2024?
3
@Popitek12 Bernardo myslal ze chodzi o Eusebio Sacristana. Stad niepewnosc.
2
@derus jakbym mial porownac trzy zespoly: Leverkusen, Bologne i Girone, a wiec trzy sensacje sezonu, to jesli w tych trzech druzynach zostaliby trenerzy na kolejny sezon, uwazam ze najlepiej wypadłaby Bologna. Bo w Bologny najlepiej jest widac prace trenera, tam malo rzeczy bylo przypadkowych (tak jak w Leverkusen) lub po prostu szczesliwych (tak jak w Gironie - statystycznie to jeden z najgorzej bronicacych zespol w calej lidze!). Bologna byla druzyna w ktorej grze naprawde widac reke trenera, i z tych trzech trenerow Motta, Alonso, Michel to wg mnie wlasnie Motta ma najlepsze papiery na przyszlosc.
2
Leverkusen wygra Puchar Niemiec w weekend i na tym koniec.
Nie zdziwie sie jak za rok o tej porze beda "swietowac" awans do Ligi Europy.
0
Atalanta ma na rozkladzie rozwalcowanie Kloppa i Alonso w tym sezonie LE.
Leverkusen przegrał z matematyką, bo za dlugo trwala seria bez porazki a im dalej w las tym wieksze prawdopdobienstwo ze przegrają, co sam Alonso doskonale wiedzial bo pod koniec sezonu nawet nie cieszyl sie z tych goli strzelanych po 90min. Za duzo farta i musialo walnac lada chwila. No i stalo sie to wczoraj.
0
@jacobFCB tak tak wiemy, polityk z platformy zjadl osmiorczniki za 70zł
0
a teraz przeczytajcie mądrego, ktory wie jak dzialaja media w Kataloni:
"MOLESTA
Skoro "Sport" napisal ze Flick, to tylko czekac az "MD" napisze ze nie Flick. Tak najczesciej dzialaja te dwie gazety. "
17:54 Mundo Deportivo: Źródła bliskie niemieckiemu trenerowi zaprzeczyły, jakoby odbyło się spotkanie w Londynie.