3

2 kolęki za nami a gwizdacze dalej w formie swiatowej xd

6

Jeszcze troche to beda im medale dawac za takie faule xd

1

To jest chyba najglupsze okno transferowe jakiekolwiek widzialem,a najgorsze jest ze w Barcelonie xd

3

Tez powinien podziekowac...kilka sezonow mial leszych od Neuera,a i tak siedzial na lawie.Tu nie bylo zadnej rywalizacji tylko zmarnowali jego dobry czas.

1

Chlop sie moze odbudowac a 10 + 6 zmiennych to promka za niego

6

Przyszedl za darmo to poszedl za darmo ....gowno burza

0

Brak ambicji lenistwo na boisku jak ogladam ich mecz to nie raz wydaje mi sie ze on gra za kare xd Co do samego postu to jeszcze gorszy niz te co wypuszcza RMTV w sprawie sedziow...to jest jakis wyscig xd

3

Maly klub ....Zbudowany na faszystowskich fundamentach gdzie miasto ciagnie ich za uszy razem z panem prezesem LL ... XD

2

@yoli Gdyby nie charakter tych zawodnikow to by gowno wyciagnal w tych meczach....kopali po autach we wlasnej 16 zeby tylko Live i MC ich nie skonczylo przez 90,taktyczny geniusz....faktycznie dawno juz powinien kopcic na bujanym

2

Poprzedni sezon bez napastnika i dupe ratowal Beli jako falszywa 9 ze srodka ...od tego sezonu Mbappe bedzie przyklejony do 9 na boisku i to moze byc zgubne dla takiego betona jak Ancelotti gdzie real bedzie bardziej czytelny z przodu ...

0

My tez ja preferujemy ...

1

Wczoraj praktycznie wracamy do 1/1,a dzisiaj juz mamy problem ...malo tego jeszcze idziemy po Nico xd

1

Po co ta gowno burza...klub ktory byl budowany na faszystowskim fundamentach nie powinien nas ochodzic,my na cale szczescie nie musimy sie wstydzic za nasz klub.

0

Patrzac na Barce i Real to pierwsza anty hiszpanska robi wszystko zeby miec druzyne zlozona z reprezentantow Spain,a druga ta co wszystko dobre jesli chodzi o pilke narodowa robi zeby tak nie bylo xd

0

Znajac nasze dyrektorstwo sportowe od wszystkiego i niczego pewnie kupia nie tego Williamsa xd

3

Dzis Nico ma urodziny,a przypadkiem Yamal jutro nie ma urodzin?

0

Mental mial jak Messi byl...potem juz bylo tylko ...

0

@CPuyol Dla was mogl byc najlepszy....dla mnie czlapal mial

1

W Barcelonie wiekszosc meczow przeczlapal a tu chlop 2/2 mecze i topka ....mental mu sie poprawil xd

0

Jezeli do tego dojdzie czekam na wymiane Laporty i Deco

0

Kurde brakuje mi Casha na prawej i Franka wyzej za Szymanskiego ...juz sie nie moge doczekac do piatku

1

@arasz1819 Madrycie wiekszosc ludzi wyzej sra niz leb ma ...Laporta tez by sie tam odnalazl

0

Kurfa ilu tam jest dyrektorow xd

3

On idealnie pasuje z ta geba do tego faszystowskiego klubu...

1

Kto by chcial gofno ogladac ...Vamos BVB!!!

1

0

Dziwne jest za najbardziej zajechanym zawodnikiem jest Pedri jak na chlopa patrze pod koniec meczu to wyglada jakby przebiegl z 25km,a to on mial kreowac

1

Zaraz wnuki laporty beda napierdzielac z ucha xd

0

Co ten Kounde ma na glowie xd

1

I ma racje ...patrzac jak oni dreptaja udajac turystow na tym boisku i jeszcze te nonszalanckie podania nic bardziej nie wkur.. Patrzac na inne zespoly to tam zawodnicy graja dla druzyny,a nie tylko dla swojej oceny.Im to potrzebny psycholog nie trener...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?