0

@Andy83 oj masz kompleks Lewego ???? bo to zawsze wina Lewego...otóż nie. Nie tylko. Grało 11 piłkarzy.

0

@Barca4EverVeB dziś cała 11 dała ciała. Oni wyszli na mecz wiedząc, że przegrają. Tyle..i aż tyle.

0

@PJ777 nie, spieprzyli sami. Cała 11. Do czerwa 5 podań celnych nie potrafi oddać.

3

@Barca4EverVeB na pewno to jego wina za czerwo i karnego...uwielbiam takie komenatrze. Gra 11 chłopa a nie jeden..trochę obiektywizmu.

1

Człowiek się łudził...

0

@Froher taki raczej był plan by wykartkować się przed Klasykiem

0

@mildan1704 ech...młodzik się podpalił dzisiaj. Aż szkoda bo mogło już być 2...

1

O Paaaanieee Lewyyyy....szacunek!

0

@Rivaldo839 zgadzam się, ale też z drugiej strony...myślę że gdyby nie grał wszystkich meczy od deski do deski zw na wiek i przede wszystkim gdyby miał z kim wspołpracować jak w Bayernie, to widzielibyśmy innego Lewego. Popatrz na pierwsze mecze w lidze w poprzednim sezonie. I obym się myliła ale Victor jak przyjdzie w styczniu zagra kilka dobrych meczy, i po dobrej prasie, nasi boiskowi egoiści, przestaną do Niego podawać. Nie mogę zrozumieć tego jak taki piłkarz jak Gundo, po przyjściu do Nas, przestał grać, strat ma tyle że oczy bolą. Każdy zwala winę na Lewego, ale popatrzyłabym na spadek ich formy również w kontekście całej drużyny.

0

@Wiśnia 6 szoruje...ale popatrz kto jest nadal najlepszym strzelcem Barcelony. Tu potrzeba Dwóch Felixów na skrzydłach i mniejszej ilości egoizmu. Narzekałam na Komara ale On chociaż podawał

2

@Rivaldo839 jak podań mieć nie będzie to i Haaland nic by nie zdziałał. Popatrz ile razy Lewy był na czystej pozycji a piłki nie dostał. Rozumiem gdyby zmarnował 10 setek...jest pod formą ale jednak strzelać potrafi

4

@kanver_ jeden głos rozsądku. Messi to nigdy nie był ale skoro nie otrzymał żadnego podania, nie zmarnował 10 setek..to o czym pisać że grał piach? Jak zwykle zbiorowa histeria i to wina Lewego...

0

Myślałam że będzie pudło ????

3

Vamos chłopaki!!!! I mam nadzieję że Lewy zamkną usta narzekającym!!!

0

@ToJa79 bo ten Lewy jak miał strzelić to strzelił..

1

@bronx oby się chłopak rozkręcił...

3

@Remi70 jak widziałam to czerwo w rękach sędziego to już myślałam że dla Lewego...

1

@Sienkiewko absolutnie się zgadzam. Ciężko się ten mecz oglądało. Wszyscy narzekają na Lewego - widać, że nie jest to jego najlepszy czas, ale... środek pola to była masakra..10 piłkarzy a połowa naszych nie wie komu i co ma podać..Wystraczyło ruszyć coś bokami a i Lewy się obudził. Niestety on bardzo cierpi na "taktyce" Xaviego. I chociaż Komara nie lubię to jednak zamieszanie na skrzydle robił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?