Użytkownik zbanowany
22 kwietnia 2016, 12:38
1
Tak jak nie odpuścił ogórkowi drugiego kwietnia :D
22 kwietnia 2016, 12:35
54
Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.
14 kwietnia 2016, 12:25
0
Ponieważ w logach ulubionych drużyn, mają właśnie Barcelone
14 kwietnia 2016, 11:43
Wejdź chociażby na meczyki.pl i zobacz płacz kibiców barcy o niepodyktowanie rzutu karnego...
14 kwietnia 2016, 11:40
Śmiechom nie było końca.
20 lipca 2015, 08:06
3
Jak zwykle, bardziej obchodzą tutaj wiadomości o Realu niż o Barcelonie;p
10 kwietnia 2015, 17:39
1 września 2015, 14:36
2
Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale powiedz czym sobie zasłużył?
18 lipca 2015, 16:05
na razie to visca łebki wylewają swoją frustracje;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Tak jak nie odpuścił ogórkowi drugiego kwietnia :D
54
Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.
0
Ponieważ w logach ulubionych drużyn, mają właśnie Barcelone
0
Wejdź chociażby na meczyki.pl i zobacz płacz kibiców barcy o niepodyktowanie rzutu karnego...
1
Śmiechom nie było końca.
54
Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.
3
Jak zwykle, bardziej obchodzą tutaj wiadomości o Realu niż o Barcelonie;p
3
2
Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale powiedz czym sobie zasłużył?
2
na razie to visca łebki wylewają swoją frustracje;d