Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Asencio ręka w finale dotykał to też taki byłeś?
0
śmieszy mnie to ich pompowanie tego Gulera, jakby to jakiś Bóg był.
0
@HarveySpecter bo ktoś niekompetentny z tvp dał się wydymac canal+ i "wynegocjował" najgorsza ofertę czyli jakieś mecze drugiego wyboru, dlatego jak grała Barca z Bayernem to w tvp leciało jakieś Monaco.
8
Niestety, ale Laporta musi coś zrobić i w lato ściągnąć bocznego obrońcę i skrzydłowego, bez tych wzmocnień na pewno nie będzie tak super jak teraz w nowym sezonie.
18
Ja bym Marcusia na el clasico wystawił, bo się obrazi jeszcze
3
To jest niemożliwe, że nawet teraz Bayern stracił gola i Kane jeszcze nie poświetuje, ale chłop ma pecha xD
2
XD miały być Manchestery, Bayery, a będzie znowu Arabia, ale z drugiej strony to właśnie jest jego poziom
0
@A4ron tak, bo ter Stegen powinien dostać szansę od nowego sezonu, ten sezon powinien dograc Szczęsny, który jest w formie. Nieistotne czy gramy z amatorami. Pena tez stracił miejsce w składzie po meczu z "amatorami"
2
A niech stanie ter Stegen i jeszcze niech wpusci jakiegoś babola z dupy jak on to w zwyczaju, stojąc i patrząc na piłke, najlepiej niech zostanie 0:1
Oczywiście nie chce takiego rezultatu, może i Szczęsny przy golu na 2:3 mógł coś lepiej zrobić, ale nie rozumiem w ogóle tego, że ter Stegen ma zagrać z Valladolid, chyba tylko jego gierki i płacze mu dają pierwszy skład, bo inaczej tego nie rozumiem
0
@Criss18Barca a po co
2
Fatalny jest Szczęsny, co on robi??
3
Za Valverde i innych już by głowy spuscili
1
Flick na co ty kurwa czekasz, zmieniaj te pokrake z lewej obrony!!
0
Narobili nadziei, że to będzie ten sezon, no nic
0
Taki był plan tego pseudo trenera strzelić na 1:0 szybko i się murować.
0
Polsat jednak lepiej robił te ligę mistrzow
1
@Gaucho na pewno zgrzyta. Na szczęście to nie nasz problem
17
To już nie jest telewizja klubowa. To jest zwykła kłamliwa tuba propagandowa, coś pokroju republiki, gdzie mamy do czynienia z obrzydliwym przekłamaniem, manipulacja i zakłamywaniem rzeczywistości.
0
To wszystko wina sędziego
0
Jak myślicie, gdyby Flick był trenerem Realu, to by kręcił takie wyniki?
1
Na notatniku kolejny skandal z Gavim w roli głównej
33
I tak właśnie powinno się robić jak zrobił Kounde. Widzi podmęczonego rywala, turlającego się do karnych, mając trochę siły, witalności, ładuje bramkę. Czekanie na karne to głupota i cieszę się, że Barcelona to skończyła.
19
@kevin77 każesz kogoś szanować, ale wyzywasz innych od błaznów i baranów. Nie no fajnie
2
A byli tacy co chcieli, żeby Xavi został xD
4
Flick wygrał Puchar Króla z Martinem aaaa
0
Negreiraaaa oleeee oleeee
1
Korupcja, negreira?
1
Ter Stegen jest kapitanem, to logiczne że na ławce położą mu opaskę, nie panikujcie
2
Najgorsze, że ten mecz komentuje Szpakowski, nie wiem co oni w tym tvp ćpają, że go znowu dają na taki mecz..
42
Wszyscy się z nich śmieją. Siedzą w swojej urojonej bańce z myślą, że są najlepsi i walczą o sprawiedliwość w futbolu. Nadszedł czas Varów, poł automatycznych spalonych i innych pomocy, to nagle nie ma ligi mistrzów ze spalonego.