1

Jak Asencio ręka w finale dotykał to też taki byłeś?

0

śmieszy mnie to ich pompowanie tego Gulera, jakby to jakiś Bóg był.

0

@HarveySpecter bo ktoś niekompetentny z tvp dał się wydymac canal+ i "wynegocjował" najgorsza ofertę czyli jakieś mecze drugiego wyboru, dlatego jak grała Barca z Bayernem to w tvp leciało jakieś Monaco.

8

Niestety, ale Laporta musi coś zrobić i w lato ściągnąć bocznego obrońcę i skrzydłowego, bez tych wzmocnień na pewno nie będzie tak super jak teraz w nowym sezonie.

18

Ja bym Marcusia na el clasico wystawił, bo się obrazi jeszcze

3

To jest niemożliwe, że nawet teraz Bayern stracił gola i Kane jeszcze nie poświetuje, ale chłop ma pecha xD

2

XD miały być Manchestery, Bayery, a będzie znowu Arabia, ale z drugiej strony to właśnie jest jego poziom

0

@A4ron tak, bo ter Stegen powinien dostać szansę od nowego sezonu, ten sezon powinien dograc Szczęsny, który jest w formie. Nieistotne czy gramy z amatorami. Pena tez stracił miejsce w składzie po meczu z "amatorami"

2

A niech stanie ter Stegen i jeszcze niech wpusci jakiegoś babola z dupy jak on to w zwyczaju, stojąc i patrząc na piłke, najlepiej niech zostanie 0:1
Oczywiście nie chce takiego rezultatu, może i Szczęsny przy golu na 2:3 mógł coś lepiej zrobić, ale nie rozumiem w ogóle tego, że ter Stegen ma zagrać z Valladolid, chyba tylko jego gierki i płacze mu dają pierwszy skład, bo inaczej tego nie rozumiem

0

@Criss18Barca a po co

2

Fatalny jest Szczęsny, co on robi??

3

Za Valverde i innych już by głowy spuscili

1

Flick na co ty kurwa czekasz, zmieniaj te pokrake z lewej obrony!!

0

Narobili nadziei, że to będzie ten sezon, no nic

0

Taki był plan tego pseudo trenera strzelić na 1:0 szybko i się murować.

0

Polsat jednak lepiej robił te ligę mistrzow

1

@Gaucho na pewno zgrzyta. Na szczęście to nie nasz problem

17

To już nie jest telewizja klubowa. To jest zwykła kłamliwa tuba propagandowa, coś pokroju republiki, gdzie mamy do czynienia z obrzydliwym przekłamaniem, manipulacja i zakłamywaniem rzeczywistości.

0

To wszystko wina sędziego

0

Jak myślicie, gdyby Flick był trenerem Realu, to by kręcił takie wyniki?

1

Na notatniku kolejny skandal z Gavim w roli głównej

33

I tak właśnie powinno się robić jak zrobił Kounde. Widzi podmęczonego rywala, turlającego się do karnych, mając trochę siły, witalności, ładuje bramkę. Czekanie na karne to głupota i cieszę się, że Barcelona to skończyła.

19

@kevin77 każesz kogoś szanować, ale wyzywasz innych od błaznów i baranów. Nie no fajnie

2

A byli tacy co chcieli, żeby Xavi został xD

4

Flick wygrał Puchar Króla z Martinem aaaa

0

Negreiraaaa oleeee oleeee

1

Korupcja, negreira?

1

Ter Stegen jest kapitanem, to logiczne że na ławce położą mu opaskę, nie panikujcie

2

Najgorsze, że ten mecz komentuje Szpakowski, nie wiem co oni w tym tvp ćpają, że go znowu dają na taki mecz..

42

Wszyscy się z nich śmieją. Siedzą w swojej urojonej bańce z myślą, że są najlepsi i walczą o sprawiedliwość w futbolu. Nadszedł czas Varów, poł automatycznych spalonych i innych pomocy, to nagle nie ma ligi mistrzów ze spalonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?