2

@Kuba_1 nie słaby początek w lidze, tylko cały słaby sezon, z kilkoma przebłyskami.

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, już mieliśmy lajtowo przejść eliminacje i wiadomo jak to się skończyło. Dla nas lepiej jak mamy trudniejszych rywali.

2

I oczywiście Bednarek XDDD

10

@adukla i to na pierwszą połowę

0

Niby Liga Mistrzów od nowego sezonu w canal+, ale przez te wymyślanie uefy już nie bedzie to samo

5

Dlaczego ten Bednarek dalej jest powoływany?

16

Jeśli rzeczywiście LM wraca do canal+ a do tego liga angielska tez, to jestem pewny, że liga hiszpańska znowu wróci w całości do Eleven

0

Jak to jakie? Odejście Xaviego.

0

Po co jakiś Mbappe jak mamy Yamala??

0

Pomyśleć ile za Bartomeu takich diamentów z La Masii się przewinęło, bo lepiej było kupować piłkarzy pokroju Coutinho za 100 mln niż stawiać stopniowo na mlodych

0

Jeszcze 5 lat temu niewyobrażalne było nie awansować do 1/4 LM, dziś to wielki sukces.

1

Żeby się nie okazało, że Bayer się os*a i jeszcze tego mistrza przegraja

2

Juz widze jak te 200 mln będzie dobrze zagospodarowane. Wykup Felixa, zakup jakiegoś Olmo, albo kogoś podobnego do Raphinii, kolejne wysokie kontrakty. Dajcie spokój, Lamine musi zostać.

6

Jakieś info z d*py że PSG daje 200 mln za Yamala i już są tu chętni by go sprzedać, co za ludzie xD

0

@cules100pro na razie to niech on też się ogrywa w rezerwach, ma czas. Nie może on ciągnąć tego wózka, bo szybko się skończy.

2

@Arden w latach 2016-18 byli tak przepychani przez sędziów, a UEFA im wiecznie losowała najsłabszych rywali. A oni coś będą dalej pieprzyc o Negreirze

4

I po co ten artykuł na tej stronie? Nie zniżajmy się do ich poziomu.

0

@Barcelonista94 Xaviego również należy zwolnić i nie można już go bronić

1

@budel17 to jest dokładnie z Xabim Alonso. Przyszedł do klubu, gdzie nie ma żadnej presji na tytuły, jestem ciekaw co będzie jak rzeczywiście pójdzie do Bayernu/Realu/Liverpoolu.

9

Elegancko, gość który w ostatnim sezonie już całkowicie się wypalił w tym klubie, nie podołał następnym wyzwaniom ma wrócić ratować ten klub. Ten Deco jest naprawdę nienormalny albo już nie wiem

0

@Roobo przecież za zielonym możesz jechac

3

@AmigoBlancos za to Stanowski ma ambicje być pisowcem

2

Klub należy sprzedać komuś bogatemu, nie ma innej już opcji.

0

Real ucieka korzystając z decyzji sędziowskich w meczach Barçy i Sevilli - taka była okładka AS po słynnym meczu z Betisem, kiedy nie uznali nam gola w 2017 roku, nie było żadnego escandalo, po prostu Real wykorzystał decyzję bledu sędziowskiego rywali.

6

Niech więcej ta gówno stacja realmadrid tv wygaduje o sędziach to na pewno tak się będzie kończyć. Nie jest mi ich żal, za te bzdury o negreirze, niech płaczą, życzę im żeby te 2 punkty brakowały do mistrzostwa

1

ciekawi mnie czy dzisiejsi kibice Realu wiedzą kim był Cristiano Ronaldo, czy może nie pamiętają jego czasow

1

@Ptasior to samo u nas z Felixem jest albo go bierzemy albo nie

9

@Albatros szczególnie mówi to typ, który nie zagrał w tamtym roku ani jednego meczu w Ekstraklasie będąc piłkarzem Pogoni

2

Deco to powinien pierw przed Xavim odejść. Kolejny niekompetentny dyrektor sportowy, ale ma nazwisko.

0

Ja bym się bardziej obawiał gdyby do Realu przyszedł Haaland niż Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?