Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyjdź
3
A co ma chodzić po festynach i płakać? Uwierz mi że już dość się wypłakał razem z całą drużyną. Tobie tez polecam zapomnieć i cieszyć się że wciąż mamy szanse na 2 trofea.
0
No mnie cieszy wiesz dlaczego? Bo wolę się cieszyć z ochłapów niż użalać się nad czymś czego nie ma :D I tu nie chodzi o to żeby bronić Valverde za wszelka cenę ale żeby też nie zarzucać mu wszystkiego. To jest zespół przypominam i to piłkarze wyszli na boisko nie trener. Jakoś w pierwszym meczu dali radę strzelić pare bramek, atakować potrafią pokazali to już nie raz. Nie można winić Valverde za brak skuteczności piłkarzy. Bądźmy obiektywni no :D Mógł lepiej przygotować zespół owszem, ale niestety zrobił to Klopp
0
No offence oczywiście ale gość przed Tobą stwierdził że im to tak spływa po prostu, a ty piszesz że jakie marzenia.. Z góry zakładasz że nie dali z siebie wszystkiego ;) Skąd wiesz, bo było to widać z telewizora? Naprawdę uważasz ze piłkarze którzy dostali taka lekcje rok temu i tak się napalili na tą ligę mistrzów w tym roku nie mieli zaangażowania? Nie było po prostu tego widać, zostalo to przykryte większym zaangażowaniem Liverpoolu i jego lepsza grą. Rozumiem jakby naprawdę mieli wyrąbane ale po prostu w to nie wierzę
1
Typowy przykład radykalnego przeciwnika Valverde. Choćby ktoś milion argumentów przedstawił to i tak nie podważalna wina Valverde xD Doszliśmy do półfinału LM, liga w kieszeni z dużą przewagą, finał PK ale no tak jesteśmy pośmiewiskiem bo się koledzy z Ciebie śmieją. To czym jest dla Ciebie Real w takim razie przegrywając 3 trofea w tydzień. Skończcie już narzekać xD
0
No tak ale załóżmy że dostaną 80 - 100 mln teraz i nie będą mogli załatać po nim dziury, a w przyszłym sezonie walczą w LM. No i w lidze mogą mieć ciężko o to 4 miejsce. Chyba że im się opłaci sezon przeboleć..
0
Chelsea zakaz transferowy do lipca 2020. Czyli pewnie zostawią Hazarda do wypełnienia kontraktu.
0
Taa a wystarczyło żeby Messi jedną bramkę walnął i dalej by trenera nosili na rękach. Trener to ma przewalone życie haha
0
Szkoda ze to twój jedyny argument współczuję braku pokory ;)
0
Jak by miał honor xD Jak ty byś miał kszte honoru i przede wszystkim pokory nie napinał byś się tak, możesz poplakac sobie tutaj a Valdek i tak będzie trenerem. Zrozum że nie ma czegoś takiego jak liga mistrzów nadrzędna. Co roku celujemy w tryplet. Nie udało się trudno, jedziemy dalej. Takie pieprzenie że wszystkiemu winny jest trener a jednocześnie sam przyznałes że to Leo mówił o tym że liga mistrzów jest najważniejsza. Pierwszy mecz wygraliśmy, zawodnicy wiedzieli czego się spodziewać i było jasne założenie że mamy strzelić przynajmniej jedna bramkę w rewanżu. Doceń może też przeciwników bo po prostu zjedli psychicznie nas zespół. 139 strat to na pewno zasługa Valverde, kazał im tracić co chwile piłkę.
1
Ciekawe czy ty nie masz zmartwień i nie odczuwasz emocji tłumacząc sobie za każdym razem ze przecież inni mają gorzej. Owszem mają i należy doceniać to co się ma, ale jesteśmy do cholery ludźmi i jak nam na czymś zależy i to spierdzielimy to jest najzwyczajniej w świecie przykro. Zluzuj porty gościu
0
Każdy trener który nie wygra LM jest do zwolnienia.. ładnie się poprzewracało w główkach.
0
Jakie marzenia? No tak bogaci ludzie nie mogą mieć marzeń bo mają pieniądze. Mało wiesz o ludziach. Skoro taki zwykły kibic jak Ty który nic nie daje temu klubowi po za pisaniem swoich przemyśleń na fanpejdżu zapada się pod ziemie to pomyśl sobie jak piłkarze którzy są częścią drużyny muszą się czuć. Pokora i determinacja.. To że Liverpool ich zniszczył nie znaczy że brakuje im tych cech. Wątpię żeby ich nie mieli po poprzednim sezonie. Pokory właśnie brakuje kibicom ;) Nauczcie się wkoncu że nie zawsze się wygrywa wszystko co jest do wygrania.
0
Odrazu chowają głowę w piasek.. Może powiesz jeszcze że są frajerami i wogole im nie zależało żeby wygrać LM. Myślę że po takim meczu będąc zawodnikiem dochodził byś do siebie conajmniej przez kilka dni. I tak możesz mówić że oni mają miliony i wogole i że szybko zapomną, ale pamiętaj że to też są ludzie i im tak samo zależało.
0
Dokładnie. Ledwo co skończył karierę pilkarską a wszyscy już by go widzieli na miejscu Valverde. Jak nabierze doświadczenia jestem jak najbardziej za.
1
Serio facet myślisz że im to tak spływa? Że wskoczą do basenu i wyebane. Właśnie kibicowi powinno spływać bo nic konkretnego z tego nie ma. To na nich spoczywa teraz fala wstydu, to oni muszą się tłumaczyć przed kibicami. To było także a przede wszystkim ich marzenie. Szkoda tylko ze trzeba czekać rok żeby się dowiedzieć czy znowu nie wtopimy tej wymarzonej LM :/
0
Co znowu wina trenera że nie strzeliliśmy ani jednej bramki? xD Jakoś u siebie mogliśmy. Zreszta co tu sie klocic. Liverpool byl lepszy I tyle.
0
Żebyś wiedział ze czekam na to z niecierpliwością haha :D
2
A pomyśleć że 2 lata temu już był jedną nogą po za klubem. Kibice nauczyli się przynajmniej pokory i cierpliwości.
1
No właśnie największy stadion w Europie plus 5 gwiazdek, a tak dali ciała.
0
Serio? Tego to nie wiedziałem czemuż to?
0
Ciekawe kiedy finał Ligi Mistrzów przypadnie Camp Nou. Ostatnim razem było to z 20 lat temu.
1
Dobre xD
2
No właśnie ma. Też lubię Liverpool jako klub i życzyłem im mistrzostwa PL w tym sezonie bo na to zasłużyli, ale ich kibice, przynajmniej polscy to najbardIej zadufana w sobie kasta kibiców jaka moze być.
5
U białych jest więcej pokory niż na lfc.pl. Serio większość kibiców z Madrytu przyznaje że ich drużyna gra piach jak nigdy a my jesteśmy po prostu silni. Nazywajmy rzeczy po imieniu a nie że mamy farta bo oni mają szpital, bo "dominowali" Cały mecz i mieliśmy farta że nam 10 bramek nie strzelili. Śmiech na sali xD Mam nadzieję że to są dzieciaki po 14 lat bo jeśli są to osoby o wiele starsze to współczuję braku obiektywizmu.
0
Czasami jak mi smutno wchodzę na lfc.pl i od razu mi przechodzi xD
0
Mi też go szkoda rok temu Ramos go wyeliminował z finału, w tym roku też kontuzja, nie trafienie na pustą no i te pare punktów do mistrzostwa ligi. No ale cóż pokora
0
No tak gdybym miał wpływ na to czy Salah zagra to bym wolał go zostawić w domu :D ale że nie mam to mi po prostu szkoda, bo nasza wygrana przeciwko Liverpoolowi grajacemu najlepszym składem smakowała by jeszcze lepiej i dużo przyjemniej by się oglądało ;)
0
No właśnie ujowo. Fajnie się ogląda jego grę. Przynajmniej emocje jakieś by do końca były tak to w sumie tylko formalność. Oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale bez Salaha to nie to samo :/
1
Akurat burakiem był ten typo co Neymarowi telefon prawie do gęby wsadził i się z niego śmiał. Też bym mu wyebał nagrzany emocjami po meczu. Neymar mimo że jesteś rozkapryszoną gwiazdeczką szacun.