1

Nie rozumiesz.. Nie hejtuję Dembele wręcz przeciwnie jestem jednym z nielicznych jego obrońców tutaj bo wiem że chłopak jak tylko nabierze pewności to będzie drugim Neymarem, ale na ten moment niestety tego nie ma. Fakt nie opinia.

8

I po co spinasz do niego Dembele zagrał ujowy mecz i tyle. Pisałem już wcześniej że musi nabrać większej pewności siebie bo strasznie się chłopak stresuje to po prostu gołym okiem widać. Regularna gra i za rok może dłużej może szybciej będzie kotem to jest więcej niż pewne.

0

Ludzie przestańcie pieprzyć głupoty że obrona jest do dupy cały mecz dzisiaj robili wszystko prawie że perfekcyjnie. To że w końcówce odpuszczają z parobramkową przewagą to chyba oczywiste, jest coś takiego jak zmęczenie.

0

Przynajmniej golem się uratował

1

Obawiam się że gramy w 10 póki co :/chociaż start miał całkiem całkiem. Młody musi zbudować większa pewność siebie bo widać jej brak. Niektórym przychodzi to niestety dłużej

0

Fajnie że zadałeś sobie trud przeczytać wszystkie moje komentarze. Prowokacją jak dla mnie jest komentarz kogoś kto pisze bzdury jakby oglądał zupełnie inny mecz. Suarez zapieprza dzisiaj za trzech i myślę że wielu się ze mną zgodzi.

0

Okej.

0

Klub zmień.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Do biedry do biedry

0

Ale Real nie ma Messiego xD

1

Dziękuję ;).

0

Sorki ucięło mi "nie" haha

3

Za dużo zmian ja to bym Busiego dał zamiast Vidala co się będzie chłop przemęczał przed pucharem króla

0

W pełni się z Tobą zgadzam, chociaż myślę że nie tyle w ludziach jest chęć traktowania innych z góry co bardziej radykalne narzucanie swojej racji i z tego się robią kłótnie. Ale taka już natura ludzka ;)

3

Dziękuję za poparcie też nie sądzę żeby facet był jakąś gimbazą i dublował konto tylko po to by się wyżyć na La rambli. Po za tym umówmy się jak już ktoś chce zdublować konto tak żeby nikt o tym nie wiedział to z całą pewnością nie daje się podobnego nicku ;)

0

Nosz kur.. Dzięki Mario nie mam już tu życia admini pomocy xD

0

Dla sprostowania nie jestem żadnym multikontem MarioVeb mam tu konto pewnie dłużej od niego więc proszę mnie tu zniesławiać :D

0

Hah w punkt nie kierujmy sie zawsze miłością do klubu.. Neymar to najemnik i tyle

0

Ktoś tu nie dorósł jeszcze do realiów rynkowych

0

Myślę że każdy to tak odebrał :D

0

Real wygrał bo musiał.. Podziwiam ich determinację. Ale nie ma się co jej dziwić bo od tej Ligi mistrzów zależał cały ich sezon wystarczyłaby mała pomyłka lub bardziej ogarnięty sędzia :D i cała Europa by mówiła o kryzysie realu a takt to jakoś uratowali swój honor. Z tym że prawdziwi kibice i fani piłki nożnej widzieli że i tak Real Madryt ma kryzys mimo wygrania tej LM, a teraz doszło jeszcze brak CR7 i kontuzje topowych graczy. Szkoda tylko że nie wykorzystujemy póki co tego ich kryzysu :/

1

Tak samo można powiedzieć że my umiemy grać tylko w La lidze. Każdy z topowych zespołów jak się zepnie może wygrać Ligę Mistrzów. Wystarczy spojrzeć na Real z ubiegłych sezonów.

0

Ktoś tam wyciął jakiś czas temu swastykę na murawie i dostali karę 2 meczy u siebie bez kibiców

0

Tak samo ja kiedyś myślałem że Andrew Lincoln i Bradley Cooper to to samo mega podobni xD

2

Ty za to jesteś zaślepiony manią na natychmiastowy i wieczny sukces.. Nie rozumiesz że niektórym trzeba dać więcej czasu i tyle. Dembele będzie jeszcze kluczem w tej drużynie przez wiele lat wspomnisz moje słowa ;)

0

Aha bo Messi to po prostu urodził się z piłką przy nodze..

0

Muszę się przypieprzyć bo to moje miasto i aż mnie w oczy kłuje.. W ZAKOPANEM :D

0

No właśnie ale im więcej okazji tym większa szansa na gola skuteczność nie zawsze będzie stuprocentowa ;)

0

Gościu żałuj naprawdę Kurek forma życia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?