Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądze, żeby Flick wystawił obu naszych wysokich obrońców w pierwszym składzie. Olmo za Fermina raczej wskazany. Co do Torresa, to nie wiem, ale ostatnio, czy od początku, czy jako zmiennik wypadł słabo.
0
Martin powinien wziąć sprawy w swoje ręce i szybko gościa wyjaśnić, jeśli wejdzie na boisko. Chronić przede wszystkim Pedriego.
1
Chociaż w zasadzie się zgadzam w zdecydowanej większości, to oceny troszeczkę na wyrost. Też widzę ogromne pole do optymizmu, ale najpierw trzeba to potwierdzić. Dzisiaj będzie do tego najlepsza okazja.
0
Jutro na Estadi kolejna manita. Bramki zdobędą; Lewy, Robert, Lewandowski, oraz Ferran i Torres:)
7
To zaczyna robić się niebezpieczne. Kopnięcie w głowę, krew leci, a gość gra dalej. Kto zatrzyma następnych przed większą brutalnością, bo chyba nie RMTV.
2
@Kgorecki2500 I kto tu bredzi o wartościach chrześcijańskich. Bezczelność, aż razi w oczy. Jego wybór, co narzuci dziecku, ale agitacja polityczna, tudzież chrześcijańska, to czysta hipokryzja.
2
A ja uważam, że Pedri ma większe szanse szybciej zdobyć złotą piłkę niż Yamal, czy Raphinia. Czysta perła na boisku i poza nim.
0
Myślałem, że Anka Dec pogodynka z TVN przebiła wszystkie sufity w modzie, ale nie. Dziś rozbiła kolejny. Fajna babka, ale te stroje...
1
Na tych mistrzów, to ja wcześniej nie postawiłbym złamanego grosza, a tu proszę bardzo, jak bardzo można się pomylić.
0
Ochroniarz się spisał.
1
Niech tylko nie płacze i dobrze sędziuje, a przede wszystkim chroni Pedriego, to żaden hejt nie przeszkodzi jego rodzinie być z niego dumnym.
0
Nie zapominajmy, że oni Espanyolu nie ma już Joana Garcii:)
0
Dzisiaj kwalifikacje wygrałby Kubica.
1
https://share.google/q1WEAXs72mzvNrqG5
A my nie dość, że mamy Szczęsnego, to i Joana:)
1
@fcbarcafan19 Można tylko dodać, że grali tam, między innymi; Alan Shearer, Andrew Cole i bodaj najsławniejszy szkot Kenny Dalglish. Pomijając zdobycze 19 i początków 20 wieku mistrzostwo Anglii zdobyli w 1995 roku a jeszcze no początku 21 wieku zdobyli w 2002 roku puchar ligi i w 2007, puchar Intertoto.
0
W tej chwili jest moment, kiedy trzy z czterech drużyn, którym kibicuję od szczenięcych lat są bardzo mocne. Barcelona, FC Porto i Chelsea. Ponieważ czwarty nie jest taki oczywisty i nie odnosi sukcesów, to może zgadniecie, który to jest. Klub jest angielski o początkowych literach BR.
Edit; @fcbarcafan19 Muszę w tym momencie dodać, że w nazwie są dwa wyrazy:)
1
Joan broni strzały nie do wybronienia. Jest naprawdę wyjątkowy. Przy rosnącej formie i pewności siebie całej drużyny, plus przebłyski naprawdę niezłej tiki taki z mocno presującymi Angolami, to trudno nie okazywać naprawdę dużego optymizmu.
0
@addept Co racja, to racja. Po za tym nie sądze, żeby Flick wystawił swych dużych. Jestem zwolennikiem Christensena, ale do pary jest potrzebny ktoś zwinny, więc raczej Araujoo z Ericzkiem.
0
Też bym z Pedrim pogadał. O tym, żeby na siebie uważał, bo chociaż ostatnio trochę mniej, ale Getafe, to w końcu są rzeźnicy, a sędziowie niekoniecznie będą go chronić.
1
@gumaz Z głodu na pewno nie padnie:)
0
Sto milionów mniej na wypłaty w tym roku to znaczy, że grał będzie ten, który najwięcej zejdzie z oczekiwań finansowych:)
1
@FcPortoFan1999 Już 3:0
2
Wiecie, że Porto prowadzi 2:0
15
Gdyby, to była rzeczywiście tylko LL, to z Bogiem sprawa, ale ostatni mecz Realu w lidze mistrzów pokazał, że macki sięgają dużo dalej. Pomijam decyzję o podyktowaniu lub nie karnych, ale "przytulanie" zawodnika po tym, jak pokazało mu się czerwoną kartkę to już czysta żenada. Im gorzej będzie się prezentował Real na boisku, tym więcej będziemy mieli powodów do złości lub śmiechu. Jak kto woli.
12
To się nazywa przywiązanie i lojalność, żeby nie powiedzieć, miłość. Nie znam drugiego takiego.
0
Z Kręcidło się nie polubią:) Szacun za już.
0
@KibicBarcy84 Trudno polemizować z powtarzającymi się ślepcami.
0
To co. Kupujemy Haalanda.
2
Zbyt dużo strat szczególnie w pierwszej połowie i brak pomysłu na grę po wbiegnięcie w pole karne, nakazują zachować zdrowy rozsądek, co do zachwytów nad Marcusem. Trzeba mu dać czas na ustabilizowanie, a nie pompować balonik, że oto narodził się nowy Andrzej Szarmach. Więcej wstrzemięźliwości w tym przypadku, jak najbardziej wskazane.
0
@KibicBarcy84 Gdyby Lewy był na pozycji Rashforda, to obrońca by go nie odpuścił. Jeśli masz jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie na zachowanie obrońcy, to zwrócę Ci honor. Żebyś miał się jeszcze do czego przyczepić, to dodam, że Robert świetnie grał tyłem do bramki doskonale chroniąc podania, co skutkowało wielokrotnymi faulami na jego osobie.