3

Najgorszy jest wiatr.

2

Wszyscy myślą o ataku, ale ostatnio Lewy w obronie pokazał dużą jakość, a w obliczu kontuzji, być może będziemy dużo bronić we własnym polu karnym, więc w tym przypadku raczej Robert.

7

Czemu nie.


0

@bartekvisca Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski.

18

Lewy luzakiem nigdy nie był. Temperamentu Ibisza nie ma na pewno i pewnie tańczy równie słabo co Krzysiek, ale na swojej pozycji jest niedościgniony. Do zdobycia ZP zabrakło mu tylko w reprezentacji Bońków i Szarmachów.

3

@blakkudium Jakbym przy okazji mógł z nim zrobić miśka i przybić piątkę, to bym się zdecydował. Facet wygrywa ze wszystkimi moimi wcześniejszym idolami.
@July_6_BcN Serce nie sługa.

1

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa tak, ale bardziej na poziomie występów międzynarodowych i oczywiście kluby z mojego miasta. Za to reprezentacja nieprzerwanie od eliminacji do MŚ w 1974r.

0

@Zbyszard Może wreszcie daliby radę w obronie:)
Fermin. Ferran do rotacji. Jego nawet jako skrzydłowego ciągnie już na środek pola karnego.

1

@FcPortoFan1999 U mnie zawsze była najważniejsza.

1

@FcPortoFan1999 Wszystko się zgadza, ale komentujący pomylił ją z fizjonomią:)

0

@FcPortoFan1999 Ale to chyba fizjologia?

0

@FcPortoFan1999 W sensie, że facjatę komuś obić?

1

Ale co komentator; nie da się oszukać fizjonomii. No zgadzam się całkowicie.

0

W niedzielę będzie poprawiał.

1

@Kazragore Bo najgorsi są ci, którzy wpadają w skrajności.

0

@FcPortoFan1999 O tym, to się raczej w tym życiu nie dowiemy.

0

Oby na rewanż było spokojniej, to damy radę.

0

W sumie fajna zabawa typu hashtag la zabawa, tylko opcji mało. Mojej tu nie ma.

0

Barcelona z tarczą.

1

@FcPortoFan1999 Tylko i wyłącznie na grubą kasę, ale nie były w stanie rozwiązać tego logistycznie w obliczu sankcji UEFA.

0

Cokolwiek by nie pomyśleć, to prostactwo prezydentów ostatnio na najwyższym poziomie.

https://www.facebook.com/share/r/17fsHewAwJ/


0

@mkord Kostka pomieszana jest losowo, tylko mają czas na przyjrzenie się.

3

Przed snem.


0

@Eklerek Twoje prawo, czym moje, bo kadzidło jest na obu.

0

@Eklerek A na którym zdjęciu to Ty.

1

@marcin62 Kiedyś nie było możliwości swobodnego poruszania się po Europie, a bezrobocie sięgające miejscami 40% ukształtowało tamto społeczeństwo. Cieszyć się, że dzisiaj są inne możliwości z polityką socjalną włącznie, a młodzież w Polsce ma większe możliwości niż w Hiszpanii. Sądzę, że ludzie, którzy przypominają o tamtych latach wcale nie chcą, żeby wróciły.

0

Dzisiaj usłyszałem zdanie opinie, że gdyby ludzie rozstawali się pod byle pretekstem, to nie byłoby normalnych rodzin. Naszła mnie smutna refleksja, że może wtedy byłyby tylko normalne. Cokolwiek pod normalnością miałoby się kryć.

0

4

Kolejne spełnione marzenie.
https://www.facebook.com/share/v/1GZaXCy49r/
Mały Wojtek i duży Wojtek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?