Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie. Brak czucia narazie.
2
Bernal zapłacił frycowe.
11
Brawo panie trenerze. To już jest naprawdę porządny konkret. Wnioski wyciągnięre. Tym składem zwycięstwo mamy zapewnione.
16
Wszyscy rozmawiają ostatnio o Lewandowskim bez Lewandowskiego.
3
@Kazragore Prawdziwe ciasteczko.
4
@Kessie A gdzie sosik.
1
Świetny kawałek w duecie.
25 Grudnia minie 9 lat od śmierci Georga Michaela.
1
@Arkon Bolek i Lolek. Reksio, Zaczarowany Ołówek, Pomysłowy Dobromir, Sąsiedzi. Jetsonowie, Flinstonowie, Struś Pędziwiatr, Pies Huckleberry, Goryl Magilla, Pies Pluto Gustaw, Pettit, Wilk i Zając. Dopóki takie kreskówki leciały na okrąglo zawsze oko na nich można było zawiesić.
12
On się po prostu boi wykosić chłopaków na treningu, bo kto będzie w końcu tą piłkę kopał:)
4
@FcPortoFan1999 Żeby kosił niewygodnych:)
0
Ale za kogo miałby tam grać. Chyba, że Enrique chce go nauczyć dryblować. Wtedy wypożyczyć i po nauce odebrać:)
2
@Kalipso Bo najprościej jest szybko uwierzyć w czyjąś winę. Nie zawsze udaje się sprawę wyjaśnić, bo zawsze się znajdzie jakieś ale, a traumatyczne przeżycia zostają już na całe życie. I nie dotyczy to tylko fałszywego oskarżenia, ale także odwracania kota ogonem.
@Huck Mnie dawno temu wzruszał Pan Wołodyjowski. Ciężko było oglądać końcówkę, ale dawałem radę. Husaria robiła robotę.
@NeroTFP1 Nic dodać, nic ująć.
2
@MesQueUnClub_87 Fajna była "Mamuśka".
0
Ma wsparcie, czyli może dalej gruchy walić.
0
Nigdy nie obejrzałem drugi raz filmu "Idź w stronę światła" że względu na zbyt duży ładunek emocjonalny, jaki że sobą niósł dla mnie. Macie takie filmy?
2
@July_6_BcN Głodnemu chleb na myśli.
0
https://www.facebook.com/share/p/17ev3XGvd7/
Ten, to umiał się ustawić od najmłodszych lat.
1
@Laminedependencia W Biedronce już jest na wyprzedaźy.
12
No i się wyjaśniło dlaczego nie grają w jednym klubie. Bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.
5
Tego zawsze można posłuchać.
0
@Walker Wtedy niewiele było potrzeba, żeby melodia wpadała w ucho.
1
W przerwie coś dla fanów.
2
@Konradowskyy
Uwielbiam.
3
@blakkudium Właśnie ogłosił dożywocie. No to specjalnie się nie rozwinie.
3
FC Porto 1:0 w pierwszej minucie.
0
Polska, jeśli przejdzie baraże i awansuje na MŚ, to ma być losowana z czwartego koszyka. Możemy trafić na trzech silnych przeciwników albo na przykład na: Kanadę Iran i Uzbekistan.
0
Jak nie urok, to sraczka. Olmo łaski nie robi i musi teraz pokazać na co go stać.
2
Bo po nosie, to trza się umieć drapać:)
4
Pedri na boisku, to połowa sukcesu. W pełnym składzie oraz zawodnikami, którzy są aktualnie w formie z Atletico powinien być ciekawy mecz.
1
Z PSG było tym boleśniej, że nie graliśmy w Paryżu, tylko w Barcelonie. Pozostałe były wyjazdowe, więc mniej bolesne, o ile z Realem nie było najgorzej, to wczoraj nastąpiła kompromitacja, którą znowu możemy tłumaczyć; bo czerwona kartka. Najwyższy czas stawiać na tych, którzy na pozycjach robią swoje, a nie jak wiatr zawieje, to wtedy wrócimy na właściwe tory.