Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A może te krzyki pomogły Yamalowi stać się lepszym? Zadufanie na pewno przeszkodziło. Razem mogą być zabójczy.
5
@KibicBarcy84 Aleś nawiedzony. Nawet przekąsowy komentarz jest dla ciebie powodem do ataku. Do twojej wiadomości. Sam Lewandowski wyżej dupy nie podskoczy. Jak wszyscy, potrzebuje stabilnej formy całej drużyny. Nie mam zamiaru komukolwiek cukrować, ale w przeciwieństwie do poniektórych, nie będę nikomu niczego umniejszał.
9
No i wyszło, że Lewy miał rację. Świetny jego sezon bez Xaviego, a teraz słaby Flicka bez niego.
5
Yamal wreszcie poczarował, a Fermin z dwoma asystami, ale takie wysokie oceny, to trochę przesada. Dryblingi Yamala pozostawiają jeszcze wiele do życzenia, a Fermin w rozegraniu co najmniej pospolity. No i ten Lewy. Chodził z lewej, z prawej, był przed polem karnym, podawał, próbował strzelać, rozciągać obrońców. Nie chodzi mi o ocenę, bo nic z tego nie wyszło, ale zupełne przejście obok meczu? Kolejna przesada.
1
Dla zainteresowanych przypominam, że dzisiaj w LE mecz rozgrywać będzie Porto z naszymi obrońcami. Oby im poszło lepiej.
0
@Darek_Maruszczak To wszystko jest oczywiste. Proszę nie traktować osobiście mojej wypowiedzi, bo nie mam większych zastrzeżeń do artykułu. Raczej mierżą mnie radykalne wypowiedzi, które pojawiają się w komentarzach i to w ich kierunku kierowana jest moja wypowiedź. Mogę tylko dodać, iż to że jesteśmy w czarnej dupie jest efektem wielu składowych.
Pozdrawiam.
3
Stefan Kisielewski stwierdzał fakt po wielu latach stanu faktycznego. Tutaj za wcześnie na ocenę końcową. Jest źle, ale przyczyn jest wiele, na czele z kontuzjami i zjazdem formy wielu zawodników. Czekam na wybuch formy tridente z zeszłego sezonu, powrót Pedriego i Joana Garcii i dopiero wtedy ocenię czy to jest już gówno które należy spuścić w kiblu i pójść na żywioł, bo gorzej nie będzie.
1
Świetny napastnik, któremu karierę przerwała kontuzja. Z tym, że to było w erze bez varu. Wtedy nawet Maradona przeskakiwał wyciągnięte ręce Shiltona.
2
Bez Pedriego i Raphini. Nic dodać, nic ująć.
0
@4Fabregas4 Z Lewym chociaż zremisowaliśmy, bo z Ferranem przegrywaliśmy.
2
I zaczęło się samsungowanie zamiast jakiejś składnej akcji.
0
To może dla odmiany teraz do przodu, bo chyba nie będziemy grać na remis.
6
Takiego Yamala pamiętam i chcę.
0
Dzisiaj w ogóle jacyś piłkarze dojechali na mecz, czy to jakaś zbieranina na ostatni gwizdek.
1
Narazie to jakiś żart.
1
Podobno zwycięskiego składu się nie zmienia. Oby zmiany wyglądały lepiej niż z Elche.
0
Oby dzisiaj w dwóch setach.
1
Ktokolwiek wyjdzie to i tak bez Pedriego znaczymy o niebo mniej. Więcej biegania, bo słabsze utrzymanie.
1
Możemy do kolejnego artykułu wstawić 100 komentarzy. Tylko po co. Chociaż zabawa jak zwykle może być przednia.
5
I po co była ta kontrowersja z karnym. Tym razem oliwa sprawiedliwa.
2
Żeby pokonać Real, trzeba najpierw wytarzać się w gównie.
0
Tak to jest, że jak się nie ma ci się lubi, to się lubi co się ma. Jak potem zawodnicy tak często kontuzjowani, mają pokazywać swój najwyższy poziom, pozostając tak długo poza rytmem meczowym.
1
Pozostaje jeszcze opcja rozegrania meczu na księżycu.
1
Z Polakami w składzie nie tylko on nie ma szans.
8
Lewy rzeczywiście nijakie 15 minut, ale nie miał obok siebie ani Rashforda, ani Fermina. Za to ocena Ferrana wręcz kosmiczna w porównaniu z dużo lepszymi meczami Polaka w zeszłym sezonie. Do tego Wojtula paruje na słupek, wyłapyje dośrodkowania perfekcyjnie i nie ma nawet szóstki. Norma.
1
Dobrze by było, żeby zagrał coś przed superpucharem, jeśli miałby niedługo wrócić i pokazać w jakiej jest dyspozycji.
2
Najlepszy obrońca jakiego w tej chwili posiadamy i nic z tego nie wynika. Masakra zdrowotna dopada go nawet jak nie gra.
1
Faceta trzeba mocno dostroić, bo momentami nie wie co ma zrobić z piłką. Ratuje go niezgranie, słaba firma i kontuzje pozostałych zawodników na tle których, wypada po prostu przyzwoicie. Może gdy inni wejdą na wyższy poziom, to pokaże coś więcej. Póki co, wiemy, że potrafi uderzyć z dystansu.
9
Nie jest źle, ale to wszystko, może być jednak za mało
1
Ferran, co ty pieprzysz.