I weź tu ziomkowi opowiedz co się działo w tym meczu, przecież on mi przestanie wierzyć już przy akcji ze Szczęsnym i Balde że będę musiał w psychiatryku dopowiedzieć że Ferran dał piłkę z połowy boiska na 5-4.
@gumaz Wczoraj. I ksiądz gadał na kazaniu że picie piwa nie jest grzechem i że nawet ksiądz może piwko wypić. W ogłoszeniach parafialnych powiedział że kolędę przyjęło 51%, to więcej niż w tamtym roku. Na koniec odśpiewaliśmy modlitwę do Świętego Michała Archanioła.
8
I weź tu ziomkowi opowiedz co się działo w tym meczu, przecież on mi przestanie wierzyć już przy akcji ze Szczęsnym i Balde że będę musiał w psychiatryku dopowiedzieć że Ferran dał piłkę z połowy boiska na 5-4.
1
Niech ktoś przerobi tą ostatnią akcję muzyczką z Titanica bo idealnie by pasowało XD
0
Do końca nie wierzyłem że padnie bramka w ostatnich sekundach, bo i tak już dużo się wydarzyło w tym meczu.
5
Ja myślałem że on wybija na uwolnienie a to było tak piękne podanie że nie mam pytań
0
Gest Kozakiewicza aż po tym meczu trza zrobić.
0
Wyciekło nagranie Flicka w szatni.
0
@Gibbon_FCB Real się zawsze nabierze
1
Słuchaj no Pena, śmieszna sytuacja z tym palaczem z Polski. Byś obskoczył pozycję bramkarza póki Marek nie wróci co?
3
Mam flashbacki z Senegalem
1
@ACMaldini3 wtedy mówimy, słuchaj no Anus. Śmieszna sprawa z tym twoim wypożyczeniem.
0
Teraz byle się Wojtek nie zatrzasnął w kiblu i mamy to!
0
@QQL5 ja kiedyś kupiłem FIFA pointsy te najdroższe przez sklep ps5 i mi nie przesłali
1
@Bocheno1 ten z Wisły a później z Legii?
0
Ciekawe czy Fati ma takie coś że nie lubi Yamalka bo to on powinien być taką rozchwytywaną gwiazdą
0
Jakiej w tym momencie słuchacie muzyki?
6
@Popitek12 12.12.2012
3
@gumaz Wczoraj. I ksiądz gadał na kazaniu że picie piwa nie jest grzechem i że nawet ksiądz może piwko wypić. W ogłoszeniach parafialnych powiedział że kolędę przyjęło 51%, to więcej niż w tamtym roku. Na koniec odśpiewaliśmy modlitwę do Świętego Michała Archanioła.
0
@July_6_BcN aha ok.
1
@July_6_BcN https://www.transfermarkt.pl/dominik-dziabek/profil/spieler/550015
1
@maroon Dziabek kurła
0
@Bobo25 Laporta
1
@Bocheno1 Cieszę się że byłem tego częścią
1
Te Leganes to wcale nie takie ogórki za jakie się mają.
0
Jadymyyy z tą Valencią
3
Zaraz będą losować, jeszcze chwilka.
https://zapodaj.net/plik-tJ5TovZZlD
0
Losować już te la peloty
0
@Hosh Właśnie miałem o tym pisać
0
@cules100pro
0
@Bobo25 Przecież fajna muzyczka
0
Aż można nóżką potupać do tego losowania