8

I weź tu ziomkowi opowiedz co się działo w tym meczu, przecież on mi przestanie wierzyć już przy akcji ze Szczęsnym i Balde że będę musiał w psychiatryku dopowiedzieć że Ferran dał piłkę z połowy boiska na 5-4.

1

Niech ktoś przerobi tą ostatnią akcję muzyczką z Titanica bo idealnie by pasowało XD

0

Do końca nie wierzyłem że padnie bramka w ostatnich sekundach, bo i tak już dużo się wydarzyło w tym meczu.

5

Ja myślałem że on wybija na uwolnienie a to było tak piękne podanie że nie mam pytań

0

Gest Kozakiewicza aż po tym meczu trza zrobić.

0

Wyciekło nagranie Flicka w szatni.


0

@Gibbon_FCB Real się zawsze nabierze

1

Słuchaj no Pena, śmieszna sytuacja z tym palaczem z Polski. Byś obskoczył pozycję bramkarza póki Marek nie wróci co?

3

Mam flashbacki z Senegalem

1

@ACMaldini3 wtedy mówimy, słuchaj no Anus. Śmieszna sprawa z tym twoim wypożyczeniem.

0

Teraz byle się Wojtek nie zatrzasnął w kiblu i mamy to!

0

@QQL5 ja kiedyś kupiłem FIFA pointsy te najdroższe przez sklep ps5 i mi nie przesłali

1

@Bocheno1 ten z Wisły a później z Legii?

0

Ciekawe czy Fati ma takie coś że nie lubi Yamalka bo to on powinien być taką rozchwytywaną gwiazdą

0

Jakiej w tym momencie słuchacie muzyki?

6

@Popitek12 12.12.2012

3

@gumaz Wczoraj. I ksiądz gadał na kazaniu że picie piwa nie jest grzechem i że nawet ksiądz może piwko wypić. W ogłoszeniach parafialnych powiedział że kolędę przyjęło 51%, to więcej niż w tamtym roku. Na koniec odśpiewaliśmy modlitwę do Świętego Michała Archanioła.

0

@July_6_BcN aha ok.

1

@maroon Dziabek kurła

0

@Bobo25 Laporta

1

@Bocheno1 Cieszę się że byłem tego częścią

1

Te Leganes to wcale nie takie ogórki za jakie się mają.

0

Jadymyyy z tą Valencią

3

Zaraz będą losować, jeszcze chwilka.
https://zapodaj.net/plik-tJ5TovZZlD

0

Losować już te la peloty

0

@Hosh Właśnie miałem o tym pisać

0

0

@Bobo25 Przecież fajna muzyczka

0

Aż można nóżką potupać do tego losowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?