0

@kamyk_23 no wciąż tego brakuje, w sumie tak naprawdę przy grze z Polską trzeba być ostrożnym przy stałych fragmentach.

0

Fajnie, że awansowaliśmy co bardzo mnie cieszy, oby to w końcu była reguła. Tylko teraz mnie ciekawi jak będzie wyglądać mundial, może się uda coś ułożyć sensownego. Chociaż ten mecz nie jest odpowiednim miejscem na takie wyroki, bo jednak tutaj serce zagrało oraz szwedzka słabość.
Oczekuję tylko dobrej walki na MŚ, braku głupich wtop. Chociaż przy tych zawodnikach kusi aby oczekiwać chociaż wyjścia z grupy.

1

Pochettino nie jest odpowiednim trenerem dla PSG. Tak naprawdę ostatnie mecze pokazują, że głównie indywidualności mu ciągną zespół niż sama taktyka. A to, że wygrywa wiele w Ligue to wynika z różnicy klas składów.

1

Niby atak kosmiczny, ale z taką obroną nie ma szans na ligę mistrzów

0

My chyba jesteśmy chyba za głupi aby pojąć kunszt trenerski Koemana

0

Ja po pierwszej połowie wyłączyłem mecz, po prostu nie da się tego oglądać. Ten Koemann to taki beton, że nawet jakby Luuk nie trafiał w stodołę to i tak by go wystawił.

0

W ogóle Koeman buduje jakąś taktykę na mecz?

0

La ligi nie da się oglądać, po prostu

0

@babinio nic nie daje, jak większość obecnie

0

Oni w ogóle umieją biegać?

0

Dobre podanie Panie Busquets

0

Gavi jedyny coś próbuje

0

Czemu jeszcze nikt nie wpadł na to, żeby Dest był skrzydłowym? Warunki i technikę ma, a w obronie daje za mało

0

W tym meczu na razie tylko Dest coś próbuje rwać, reszta ma to głęboko w poważaniu

0

Czemu nikt nie podchodzi do podań, zero ruchu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?