Mavcin1980
Dołączył/a: marzec 2021
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dopóki nie ma wyroku sądowego stwierdzającego, że to była korupcja to jakim cudem niby Real miałby dostawać odszkodowanie? Pewnie nawet i po takim wyroku barca zostałaby ukarana ale żaden klub indywidualnie nie dostałby odszkodowania.
Zgadzam się z opiniami, że im gorzej się dzieje w realu tym bardziej szukają tematu zastępczego, na kogo zwalić winę. Do tego Laporta odsunął się od projekty superligi ocieplając chyba relacje z władzami UEFA i La Liga. Obydwu organów „nie szanuję” ale uważam to za dobry ruch, dla dobra klubu w trudnych czasach lepiej trzymać się blisko tych, którzy realnie podejmują decyzję.
Real wydał w krótkim czasie worek pieniędzy na super gwiazdy (nawet Mbappe to tylko formalnie wolny transfer, ile kosztowały premię i prowizję), wykupił też trenera wydawać się mogło, idealnego. Na papierze to jest znowu galacticos a na boisku…póki co piętrzą się problemy. Mbappe może robi swoje za to Ci co byli już w składzie przed nim przestali. Brak formy, narastające konflikty…jak polscy politycy, przekierowują winę i uwagę na wyimaginowanych wrogów zewnętrznych. Konstelacja gwiazd nie miażdży przez Negreire, nawet jeżeli tego już nie ma od lat w futbolu…..
0
Ładny? w tej sytuacji chyba raczej głupi...Christensen to ciekawy zawodnik kiedy jest zdrowy...a jest zdrowy od święta. Chciałbym żeby było inaczej ale widujemy Duńczyka bardzo sporadycznie w pełni zdrowia na murawie.
Laporta jak chce być fajny to niech mu płaci za niegranie ze swojej kieszeni. Albo, jak ktoś już wspomniał, wiedzą dobrze, że i tak żadnego innego obrońcy nie będą mogli sprowadzić i zarejestrować.
2
to chyba tyle w temacie przedłużenia umowy Duńczyka? Cenie jego umiejętności, fakt, że nie marudzi kiedy nie gra (choć czasami to mu może na rękę jeżeli wierzyć plotkom, że unika odpowiedzialności w ważnych meczach) no ale niestety kontuzję powodują, że pomysł jego zostania w Barcelonie nie ma sensu, blokuje miejsce w składzie i limicie płacowym a więcej go nie ma niż jest...
2
Mógłby zostać ale pod warunkiem, że będzie miał większe znaczenie dla zespołu, na chwilę obecną to raczej sporadycznie go widujemy. Powinien dostać więcej możliwości, przekonamy się jak zdrowie itp. Fajny grajek ogólnie, solidny, nie marudzi, dobry obrońca. Byle grał więcej.
4
Sprawę Negreiry przydałoby sie wyjaśnić. Tylko nie jako sprawy korupcyjnej, nikt za takie kwoty nie ustawił by i skorumpował system przez tyle lat i odnosił dzięki temu sukcesy, bez żartów. Za to przydałoby się wyjaśnić ponieważ zapewne byl to jeden z licznych sposobów na wyprowadzanie klubowej kasy i dzielenie się. Przez lata zarządy klubu robiły to na różne sposoby w Barcelonie i to by wypadało wyjaśnić.
A jeżeli chodzi o wątpliwe sędziowanie to akurat na świecie bardziej dziwi przepychanie Realu przez lata zdobywania tytułów. Jakoś układy się skończyły po skłóceniu się Pereza z działaczami piłki europejskiej i skończyło się wygrywanie coroczne tytułów.
3
@KibicBarcy84 akurat z Ratclifem i przejęciem 49% procent udziałow to nie był głupi pomysł, warty rozsądnego rozważenia. Mi osobiście szkoda, klub uporządkowałby finanse a i prywatny współwłaściciel pilnowałby szwagrów, nieco ukrócił kolesiostwo i nepotyzm panujący w klubie na korzyść profesjonalistów a wciąż 51% zachowaliby Socios, więc mieliby znaczący wpływ na kierunek w którym podaży Barca.
4
Barca razi niechlujnością, jest przewaga, są okazję do zrobienia dobrej akcji...ale zawsze kończy się to niechlujnym, niedokładnym zagraniem...
1
Niech szejkowie zapłacą fajną kwotę za Araujo lub Christensena i wymiana, Inigo wraca plus fajna dopłata do któregoś z powyższych.
7
Szkoda gadać…chłop wróci do formy po kontuzji i natychmiast kolejna.
5
Brakuje nam obrońców właśnie z takiej półki, w sile wieku piłkarskiego, sprawdzonych w bojach na najwyższym poziomie gdzie prezentuję bardzo wysoki poziom. Mam nadzieję, że Barca w końcu ściągnie jakiś naprawdę klasowych obrońców, nie jednego, i nie tylko jakieś kolejne eksperymenty, ale naprawdę jakieś super wzmocnienia. Zawodnik w wieku 26 lat to już poukładany grajek, w najlepszym wieku i wciąż mogący pograć ładnych kilka lat.
1
Jeżeli to tylko mu pomoże wrócić do dyspozycji w jakiej potrafił być, oby tak się stało.
Nie powiem, wnerwia mnie ostatnio jego "gamoniowatość" na boisku, głupie błędy, zachowania, machanie łapami zamiast granie. W zasadzie to zaczęło się to jakoś od meczu z PSG jeszcze za Xaviego. Wcześniej jakoś był skałą nie do przejścia, zamiatał Vinniego i innych, stali naprzeciwko i już czuli sygnał od głowy o nadchodzącej kupie, a nagle zaczął walić mega głupie błędy...
Ale może właśnie jakiś reset pozwoli mu odzyskać pewność i wrócić do formy, napewno w pełni formy i z czystą głową przydałby się, znowu jako ten silny, pewny, nie do przejścia...tego sobie, jemu i drużynie życzę :)
3
Szokiem to dla mnie jest to, że po ubiegłym sezonie kiedy barca traciła pierdylion goli nikt w sztabie trenerskim ani w klubie nie wpadł na pomysł, że trzeba ogarnąć defensywę, wręcz ja jeszcze osłabiono (odejście Inigo).
Skończyło sie, bo w końcu musiało, strzelanie po czterech bramek na mecz za to zostało tracenie po trzy i jest kłopot.
1
Niestety ten wynik z Chelsea to jest idealny obraz poziomu i miejsca Barcelony w tym sezonie. Pojedyncze mecze tego nie zmienią.m, takie jest miejsce w chwili obecnej Barcelony. Potrzebne są spore inwestycje w obroni tylko środków brak a super obrońców nikt za darmo lub na kredyt nie oddaje.
Wczoraj nawet Lewy i Ferran próbowali pomagać w swoim polu karnym, doceniam, nawet bardzo no ale efekt jest jaki jest.
1
Eric nie jest jakimś super zawodnikiem, ani w obronie, ani w pomocy...ale zazwyczaj bardzo solidny (niekiedy mu wyjdzie mecz naprawdę dobry a niekiedy będzie babol ale najczęściej trzyma solidny poziom) i tacy zawodnicy są mega potrzebni, nie mogą w zespole być same gwiazdy. Eric na koniec wykonuje super robotę i jest niezbędnym elementem.
3
Barcelona głównie powinna szukać super wzmocnień w obronie, szczególnie jakiś silnych zawodników. Mamy wciąż perspektywicznego Cubarsiego, Erica czy Christensena, niby solidnych ale nie są to piłkarze którzy mogą być filarami obrony drużyny z takimi aspiracjami jak Barca, silnego Araujo ale, jeżeli się mocno niepoprawi, to również fajnie go mieć do dyspozycji ale to nie filar obrony.
Można podsumować, że brakuje takich silnych obrońców, zarówno fizycznie jak i charakterem, coś jak Inigo.
0
Na siłę żadnego bym nie wypychał. Chyba, że za okno przyszłaby super oferta a on by poprosił o jej rozpatrzenie. To zupełnie różni zawodnicy, inny styl. Olmo jest obecnie bez formy ale każdemu piłkarzowi się zdarza, nie znaczy, że odrazu trzeba go sprzedawać. W formie dobrze jest mieć możliwość w wyborze między nimi w zależności od przeciwnika, sytuacji, piłkarze muszą odpoczywać…do nich jeszcze Gavi i super :)
1
Słaby pomysł, już nie młody zawodnik za niemałe pieniądze. Pogra 2-3 sezony i będzie po wszystkim jak z Lewym. Gdyby chociaż przychodził na jakiś ciekawych warunkach to można się pokusić na te trzy sezony ale nie za prawie 70 mln plus premie, prowizję, wysoka pensja…lepiej szukać bardziej korzystnych możliwości.
5
Olmo sobie truchta za zawodnikiem wychodzącym na pozycję strzelecką....marnuje miejsce w składzie, tej drużynie są potrzebni ludzie z charakterem, więcej tytanów pracy.
2
narzekamy na obronę ale to nie sama defensywa jest winna, gra obronna klęczy, pomocnicy w obronie nie grają nic!
0
Na prawą stronę rozmyślają bo Jules ma słabszą formę ale już lewa jest ok? Nie ma nikogo odpowiedniego nawet gdyby byli w formie, podobnie lewonożny stoper.
0
Lewy może nie jest kolejnym amigos w szatni ale osiągnął niemal wszystko i wciąż mu mało, jest trochę jak CR. Ambicja, niekiedy wręcz chora, wyróżnia wielkich sportowców, tych największych. W Barcelonie po latach robienia z siebie wielkich przegrywów, gry ze spuszczonymi głowami, uważam, że przybycie Lewego, obecność w szatni, pokazanie młodym, że nie zawsze musi być fajnie w szatni ale trzeba jebać na sukces...myślę, że są to rzeczy niewidoczne których nigdy nie docenimy, które pomogły odmienić w pewnym stopniu losy Barcy zmierzającej do przeciętności...
2
jedyny plus tego meczu to w końcu fajne akcje Yamala, może chłopak wróci do swojej gry
2
Balde to paralityk ale tutaj nie ma karnego, śmiech
1
Kabaret...trzy stracone bramki z Buggia, wstyd!!!!!
3
Wielki minus Hansiego jaki wychodzi w ostatnich meczach, to brak reakcji, brak planów B, C...zawsze ten sam styl, wojna totalna. Barca nie ma innego sposobu grania, innej taktyki w zanadrzu w zależności od tego, co przeciwnik proponuje.
Ma te Hansi oczywiście wiele plusów, nie zwalniam trenera żeby nie było :
13
Olmo nie wiem nawet czy jest na boisku, Lamine i Ferran lepiej jakby ich na nim nie było...większość składu wciąż w bardzo słabej formie. Dobrze, że chociaż Fermin w gazie, Frankie w miarę, Rashford jak jest na boisku to chociaż stara się coś zdziałać...
5
Lamina znowu piasek dzisiaj, nic nie gra i tylko uśmieszki...powinien znacznie wcześniej już zejść
5
Bardzo pechowo rozjechał nam się skład od początku tego sezonu...wraca Robert czy Olmo ale wciąż dużo ważniejsi nie wiadomo kiedy wrócą, Pedri, Rapha czy Gavi (mi brakuje tego chłopaka który nie dość, że wszedł na wyższy poziom po kontuzji, sporo mu wzrosła kreatywność to jeszcze jest walecznym duchem tego zespołu czego mi bardzo brakuje w tej chwili, ludzi z wielkimi jajami a nie tylko wielką liczą "followersów")
Zastanawia mnie również nie dostający szans po powrocie Bernal, bardzo kibicuje temu dzieciakowi.
1
Mam nadzieję, że ktoś w klubie i otoczeniu weźmie się za wychowanie i ukształtowanie tego chłopaka bo będzie niezmiernie przykro patrzeć na zmarnowaną karierę. Na tatusia nie ma co liczyć, dla niego zabawa z synem i kasa będzie się zgadzać a że przy okazji kariera będzie zmarnowana zanim się dobrze zaczęła…
3
Yamal to wciąż dzieciak, powinien pracować na swoją pozycję w klubie i świecie piłki a zrobiono już z niego filar zespołu i wielką gwiazdę zarabiającą miliony. To się dobrze nie skończy. Nie powinie mieć takiego statusu, musi znać swoje miejsce i nauczyć się szacunku.