0

@tbas problemem było przygotowanie fizycznie w wielu poprzednich sezonach, a nie tylko w ostatnim.

1

Jeśli będzie chciał to czemu nie ? Dać dwuletni kontrakt i zmiennik jest, tylko czy zaakceptuje taką możliwość ?


19

Frenkie ma swój czas, nie pokazał zbyt dużo, nie rozwinął się. Myślę że to odpowiedni moment by się pożegnać. Mats też od 2 a nawet 3 sezonów zjazd formy ogromny więc chyba też trzeba szukać kogoś nowego.

0

Mam nadzieję że wróci już na stałe, ma chłopak coś w sobie. Teraz tylko szlifować diament

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?