Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
#16 nutka na dziś
Quadeca - don't me mind
Polecam ogólnie cały album sprawdzić, tematem tego albumu jest to, że jest duchem, co oznacza, że nie żyje. W tych tekstach mówi, że jego mama wskazuje na niebo, co odnosi się do tego, że jest w niebie, ale odpowiada: „Jestem o wiele bliżej”, „Ja jestem tuż obok ciebie, tuż nad twoim ramieniem”, co odnosi się do części z duchem i tego, że zawsze jest z nią, lub ją chroni, mimo że nie ma go tam fizycznie.
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
1
@Medium
#16 nutka na dziś
Quadeca - don't me mind
1
@jacobFCB 7 żyć lei, echo
0
Druga część sezonu "Chwała" dostępna na netflixia, no w końcu
2
@Kessie Biały
3
@Messibestplayerintheworld Większe felgi, by się przydały
39
@LionelM95 Ile starych bab potrąciłeś?
0
@kuz W komentarzach niezłą polewkę z gościa mają :D
8
Jeżeli myślicie, że jesteście głupi, to pomyślcie sobie, że istnieją osoby, które kupują typy od gości, którzy obiecują góry złota xD
https://zapodaj.net/images/fbcbcebb69bcb.png
0
@Stasik91 Weź sobie w tej drugiej dzień wolnego i tyle z urlopu
0
@BorzyKrzys Multi czeka aż Lenka odpowie na walentynkę
0
@wasacz Ile generują przychodów? Przecież w pierwszych rundach na meczach kobiet po 50 osób jest xD
2
Zagraniczny raper poleci stoma stylami różnych raperów 1:1 dla zajawki, a Polski raper zrobi karierę na skopiowaniu motywu z maską, przefarbowaniu włosów, dodania końcówki "young" przed ksywką i czasem zapier.. bitu
0
@Vampir707 Jak można krytykować JP2, który obalił komunizm, a później flache z Wałęsa?
3
@MesQueUnClub_87 O Tony Hawk też był doj... combosy pięknie wchodziły
2
@Lionel_Messi10 Oj się grało u kumpla w PESA 6 i Fifę 07 na cracku xD
11
U mnie diablo, metek, serious sam, NFS i od biedy jeszczy CS 1.6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/my2tG47qtwH5FtLzPVJJYxIhsQ9prm29.jpg
4
@MesQueUnClub96 Ziomeczki z klasy, którzy są za Legią dostaną cyne, że się uważasz za kibica Lecha i będziesz symulował tydzień chorobę
8
@barteggg08 Czyli komfort dla Polaka, najważniejsze, że spali 2 litry mniej benzyny xD
10
@Safrani Rozwalacie mnie z tymi toyotami Yaris, przecież to nie jedzie, chłop będzie 3 dni się zastanawiał czy wyprzedzić tira xD Poza tym po godzinie za kierownicą będzie miał dość jazdy
0
@bartekvisca Gulf V 1.6 MPI może, tylko trzeba patrzeć czy progi zdrowe :D
1
@Rust_Cohle Taki kwiat to tylko wyplewić
8
@Esteban_ Angielski Iniesta odpalił na dobre
3
@DonMatteo901 Spallettiemu prędzej włosy na głowie wyrosną niż do nich przejdzie
0
@BorzyKrzys 200 km i różnica 10 stopni w temperaturze, ja wysiadam
2
@takisobiektos Mi to NBA przypomina typowy sport pod show dla kibiców i zarabiania kasy niż na poważna rywalizację, kiedyś było inaczej. Teraz takie pajacowanie jest, że szkoda słów
0
@takisobiektos Niestety w każdym sporcie kontaktowym sędziowie często wypaczają wyniki meczów, szczególnie jak jest w ch.. głupich przepisów
2
@FcBarcelonaFanMSN Ciekawe ile zapłacił Luciano, że z takim beztalenciem nagrał. Dalej najlepszy moment w karierze Malika to refren u Sentino
0
@Nano22 Okres w którym Messi po 10 minutach pawia puszczał i biegał tyle co Valdes i wiara go do Chelsea chciała sprzedawać xD
1
@Deviler Sam się obcinam od początku pandemii