1

#16 nutka na dziś
Quadeca - don't me mind



Polecam ogólnie cały album sprawdzić, tematem tego albumu jest to, że jest duchem, co oznacza, że ​​​​nie żyje. W tych tekstach mówi, że jego mama wskazuje na niebo, co odnosi się do tego, że jest w niebie, ale odpowiada: „Jestem o wiele bliżej”, „Ja jestem tuż obok ciebie, tuż nad twoim ramieniem”, co odnosi się do części z duchem i tego, że zawsze jest z nią, lub ją chroni, mimo że nie ma go tam fizycznie.

Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

1

@Medium
#16 nutka na dziś
Quadeca - don't me mind



1

@jacobFCB 7 żyć lei, echo

0

Druga część sezonu "Chwała" dostępna na netflixia, no w końcu

2

@Kessie Biały

3

@Messibestplayerintheworld Większe felgi, by się przydały

39

@LionelM95 Ile starych bab potrąciłeś?

0

@kuz W komentarzach niezłą polewkę z gościa mają :D

8

Jeżeli myślicie, że jesteście głupi, to pomyślcie sobie, że istnieją osoby, które kupują typy od gości, którzy obiecują góry złota xD
https://zapodaj.net/images/fbcbcebb69bcb.png

0

@Stasik91 Weź sobie w tej drugiej dzień wolnego i tyle z urlopu

0

@BorzyKrzys Multi czeka aż Lenka odpowie na walentynkę

0

@wasacz Ile generują przychodów? Przecież w pierwszych rundach na meczach kobiet po 50 osób jest xD

2

Zagraniczny raper poleci stoma stylami różnych raperów 1:1 dla zajawki, a Polski raper zrobi karierę na skopiowaniu motywu z maską, przefarbowaniu włosów, dodania końcówki "young" przed ksywką i czasem zapier.. bitu


0

@Vampir707 Jak można krytykować JP2, który obalił komunizm, a później flache z Wałęsa?

3

@MesQueUnClub_87 O Tony Hawk też był doj... combosy pięknie wchodziły

2

@Lionel_Messi10 Oj się grało u kumpla w PESA 6 i Fifę 07 na cracku xD

11

U mnie diablo, metek, serious sam, NFS i od biedy jeszczy CS 1.6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/my2tG47qtwH5FtLzPVJJYxIhsQ9prm29.jpg

4

@MesQueUnClub96 Ziomeczki z klasy, którzy są za Legią dostaną cyne, że się uważasz za kibica Lecha i będziesz symulował tydzień chorobę

8

@barteggg08 Czyli komfort dla Polaka, najważniejsze, że spali 2 litry mniej benzyny xD

10

@Safrani Rozwalacie mnie z tymi toyotami Yaris, przecież to nie jedzie, chłop będzie 3 dni się zastanawiał czy wyprzedzić tira xD Poza tym po godzinie za kierownicą będzie miał dość jazdy

0

@bartekvisca Gulf V 1.6 MPI może, tylko trzeba patrzeć czy progi zdrowe :D

1

@Rust_Cohle Taki kwiat to tylko wyplewić

8

@Esteban_ Angielski Iniesta odpalił na dobre

3

@DonMatteo901 Spallettiemu prędzej włosy na głowie wyrosną niż do nich przejdzie

0

@BorzyKrzys 200 km i różnica 10 stopni w temperaturze, ja wysiadam

2

@takisobiektos Mi to NBA przypomina typowy sport pod show dla kibiców i zarabiania kasy niż na poważna rywalizację, kiedyś było inaczej. Teraz takie pajacowanie jest, że szkoda słów

0

@takisobiektos Niestety w każdym sporcie kontaktowym sędziowie często wypaczają wyniki meczów, szczególnie jak jest w ch.. głupich przepisów

2

@FcBarcelonaFanMSN Ciekawe ile zapłacił Luciano, że z takim beztalenciem nagrał. Dalej najlepszy moment w karierze Malika to refren u Sentino


0

@Nano22 Okres w którym Messi po 10 minutach pawia puszczał i biegał tyle co Valdes i wiara go do Chelsea chciała sprzedawać xD

1

@Deviler Sam się obcinam od początku pandemii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?