Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fourson Tak wszedłem poklikać na ervelie akademie, zobacze czy na dluzej zostane
2
@Deviler https://rare-gallery.com/mocahbig/50534-Artistic-Landscape-4k-Ultra-HD-Wallpaper.jpg
0
@Rust_Cohle Akurat ja nigdy nie mam nic na pulpicie
1
Gdyby ktoś szukał sympatii w metku to jestem :) xD
https://zapodaj.net/images/bc16e48310604.png
10
@Sulimo Dwa lata wytrzymasz
0
@Encore Lipą jest jego gra
3
@Encore Ciekawy to on był 3/4 lata temu xD
0
@Crystal37 To ja przyjmę coś na erveli akademia xD
2
@Bamek94 Sprężarka w dłoń, gonisz po pastę i wymieniasz na karcie i procku, pewnie jeszcze masz fabryczne chłodzenie nadające się do wyrzucenia i w środku obudowy nie ma obiegu powietrzu, a tam piekarnik
4
@barcanawieki Czyli Napoli jednak z mistrzostwem :D I to podwójnym xD
2
@Jakchcesz Spoko ja też tak robiłem i wiesz co? Matka leżała z 19 latka i powiedziała, że ma wolnego syna, jak mnie zobaczyła to sama przyszła się przywitać i potem numer chciała, ale cóż nie byłem zainteresowany
2
@Deviler Zagadywanie do dupeczek = oski
5
@VegetaPolska Haha, tak jak mi kiedyś jedna powiedziała, że mam super dłonie, a potem było peklowanie, tak więc działaj
5
Pewnie dlatego Dasha nie odpisała do dziś
:(
https://wykop.pl/cdn/c3201142/7eece65e1789175444575b0df414ee0c2e4cb09b10adb5f92a4adbb8d5d64118,w800.png?author=GlupiPajonk&auth=4054571fcf1b23240b277ad24b4266a5
1
@ranger3120 Spałem 4h do 3 w nocy i nie ma tragedii xD
2
@Mow_mi_Douglas Hahahaha, ale odklejka xD
Georgina od dzisiaj będzie codziennie jadła musztardę na obiad jak młody
2
@abram3k Humor zepsuty
1
@Kidd Po prostu nie chce mi się oglądać tego czelsioka w koszulce Arsenalu, wiadomo że gość nie będzie wiodącą postacią i jest to transfer kupiony na zasadzie "zapchaj dziurę" w składzie, najwidoczniej nie było innej opcji na ten moment, a Lokonga to cienias
1
@FCB24 w Barcelonie też niespecjalnie xD
0
@RomanHoffer Już mnie oczy pieką i łeb boli na samą myśl zobaczenia tego kasztana z piłką przy nodze w koszulce armatek
5
@DonMatteo901 Zablokuj ja dla równowagi
9
@arcziFCB Jeszcze jakieś cvc kluby podpisaly, które zadłużyło je na kilkadziesiąt lat xDDD Perez wiedział co się świeci dlatego Superligę wymyślił, la liga jest do rozwiązania i tyle
1
@Deviler Kto by był zazdrosny o jakiegoś typa z Rambli, bądźmy powazni
16
@draxidox Śmieci wyniósł nie wychodząc na zewnątrz
2
@draxidox Baby są odrażające w dzisiejszych czasach xD
2
@Ptasior Kto by się spodziewał
0
@ddanioofcb U mnie się nic nie dzieje i moje otoczenie również nie przeczuwa żeby coś się miało stać
1
@mientusek1407 Tobie chłopcze jak zwykle się nic nie podoba
2
Imagine iść z Dasha pod parasolem w deszczowy dzień
2
8 rano, a ja łzy w oczach