0

@Fourson Tak wszedłem poklikać na ervelie akademie, zobacze czy na dluzej zostane

0

@Rust_Cohle Akurat ja nigdy nie mam nic na pulpicie

1

Gdyby ktoś szukał sympatii w metku to jestem :) xD
https://zapodaj.net/images/bc16e48310604.png

10

@Sulimo Dwa lata wytrzymasz

0

@Encore Lipą jest jego gra

3

@Encore Ciekawy to on był 3/4 lata temu xD

0

@Crystal37 To ja przyjmę coś na erveli akademia xD

2

@Bamek94 Sprężarka w dłoń, gonisz po pastę i wymieniasz na karcie i procku, pewnie jeszcze masz fabryczne chłodzenie nadające się do wyrzucenia i w środku obudowy nie ma obiegu powietrzu, a tam piekarnik

4

@barcanawieki Czyli Napoli jednak z mistrzostwem :D I to podwójnym xD

2

@Jakchcesz Spoko ja też tak robiłem i wiesz co? Matka leżała z 19 latka i powiedziała, że ma wolnego syna, jak mnie zobaczyła to sama przyszła się przywitać i potem numer chciała, ale cóż nie byłem zainteresowany

2

@Deviler Zagadywanie do dupeczek = oski

5

@VegetaPolska Haha, tak jak mi kiedyś jedna powiedziała, że mam super dłonie, a potem było peklowanie, tak więc działaj

1

@ranger3120 Spałem 4h do 3 w nocy i nie ma tragedii xD

2

@Mow_mi_Douglas Hahahaha, ale odklejka xD
Georgina od dzisiaj będzie codziennie jadła musztardę na obiad jak młody

2

@abram3k Humor zepsuty

1

@Kidd Po prostu nie chce mi się oglądać tego czelsioka w koszulce Arsenalu, wiadomo że gość nie będzie wiodącą postacią i jest to transfer kupiony na zasadzie "zapchaj dziurę" w składzie, najwidoczniej nie było innej opcji na ten moment, a Lokonga to cienias

1

@FCB24 w Barcelonie też niespecjalnie xD

0

@RomanHoffer Już mnie oczy pieką i łeb boli na samą myśl zobaczenia tego kasztana z piłką przy nodze w koszulce armatek

5

@DonMatteo901 Zablokuj ja dla równowagi

9

@arcziFCB Jeszcze jakieś cvc kluby podpisaly, które zadłużyło je na kilkadziesiąt lat xDDD Perez wiedział co się świeci dlatego Superligę wymyślił, la liga jest do rozwiązania i tyle

1

@Deviler Kto by był zazdrosny o jakiegoś typa z Rambli, bądźmy powazni

16

@draxidox Śmieci wyniósł nie wychodząc na zewnątrz

2

@draxidox Baby są odrażające w dzisiejszych czasach xD

2

@Ptasior Kto by się spodziewał

0

@ddanioofcb U mnie się nic nie dzieje i moje otoczenie również nie przeczuwa żeby coś się miało stać

1

@mientusek1407 Tobie chłopcze jak zwykle się nic nie podoba

2

Imagine iść z Dasha pod parasolem w deszczowy dzień


2

8 rano, a ja łzy w oczach


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?