Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Już wiem czemu United aż tak chce De Jonga, piękny tartak w środku pola mają xD
3
@Roobo Dopiero 1 mecz w sezonie po tej padlinie która przejął Holender, potrzeba więcej czasu
1
@HighestInTheRoom Jakiś błąd, flashscore co innego pokazuje i inne strony
2
Teraz ludzie będą wszystko z Borkiem krytykować, akurat on źle nie wypada na tle nudnego meczu United i tego drugiego gościa z przypadku
0
@HighestInTheRoom 65 maja
5
@Oskar00 Nic nowego
4
@FC1899Barca Gdybym miał białe buty też bym nie przeszedł, albo nowe, nie ma co się śmiać, tamten sobie w klatkach może chodzić :)
1
@Encore co ten Bruno
1
@Comfortable_ Na kuponiku siedzi razem z btts Feyenoordu
2
@Oskar00 Rashford na 9 jest
0
Oglądając Toulouse z Nicea mam wrażenie jakby wszystko działo się dwa razy wolniej niż w premier league wczoraj xD Przepaść jeśli chodzi o poziom
2
Ramsey gol dla Nicei minutę po wejściu, uważajcie na siebie :)
6
@Kondziubarca Rok temu jak grali z PSG pewnie też był hamulcowym w dwumeczu :)
1
@PatrychoO Tylko wiesz, że nie łapie się, bo nie ma okresu przygotowawczego jak inni? XD Pewnie za 2 kolejki będzie już w pierwszym
0
@LambiPL No tak z Mingueza lipa, ale Barcelonie pali się tyłek i robią wszystko żeby móc zarejestrować piłkarzy, a najwidoczniej zainteresowania nie było nim
0
@Zorrocule Widzisz różnicę między 21 latkiem z niskimi zarobkami, który zgodzi się na pensje w wysokości miliona euro, a wypalencem popełniającym co mecz wylew z pensja na poziomie 12, czy tam 14 mln euro brutto?
0
@Vebrol No i ten Morata, ale co stracili na Hazardzie Jovicu, czy Mariano to ich. Chociaż mam wrażenie że Hazard może w tym sezonie nieźle śmigać
6
@Zorrocule Jedyne co jest kompromitujące w tej kwestii to poprzedni zarząd kupujący za chore pieniądze piłkarzy dając im przy tym kosmiczne zarobki. Teraz to wraki, które nie chcą za nic odchodzić ze słonecznej Barcelony i ani im się sni schodzić z poziomu płacowego
2
Varane jaki zjazd w ogóle, ława w United, nawet Maguire przed nim xD Ramos ładnie zasłaniał brak formy Francuza w ostatnich 2 sezonach w Madrycie, Perez zarobił na frajerach z United
1
@Encore Nic dziwnego, jak miał 3 treningi przez foszki, oby tak dalej :)
2
Ale ze skończony Brazol w 2 meczach 3 gole i 3 asysty?
0
Bułka juz się z ławki nie podniesie w lidze xD
3
Verratti w City? Co to byłby za potężny środek, tylko pewnie połamany będzie pół sezonu
0
@Ali3231 Szkoda, że nie poszedł do innego klubu
0
@Encore Haha, jak pies z podkulonym ogonem jak coś odwali, mam nadzieję że będą srogo gwizdać na niego
0
@BorzyKrzys Fani Ronaldo i Messiego to najgorszy sort
1
@MesQueUnClub96 A Ty ile meczy Napoli obejrzałeś, albo w których grał Ruiz, że tak piszesz?
0
@Lola120 Masz dwie przyjaciółki i kilkoro dobrych znajomych, a mówisz że czujesz się samotnie? XD Ja który od szkoły średniej ma jednego przyjaciela - pathetic
Poza tym samotność nie musi się wiązać z innymi ludźmi, możesz się spotykać codziennie z kimś innym i czuć się samotnie, może problem leży w głowie, a nie w ludziach obok. :)
6
@Deviler Praca to jest 12 h na produkcji i 10 na magazynie, 8 h to dziewczynki pracuja
9
Ale bym miał bekę będąc sobie piłkarzem i jakaś siora innego piłkarza, by ryczala w internecie, bo sobie zajebistego gola trafiłem xD