6

Już wiem czemu United aż tak chce De Jonga, piękny tartak w środku pola mają xD

3

@Roobo Dopiero 1 mecz w sezonie po tej padlinie która przejął Holender, potrzeba więcej czasu

1

@HighestInTheRoom Jakiś błąd, flashscore co innego pokazuje i inne strony

2

Teraz ludzie będą wszystko z Borkiem krytykować, akurat on źle nie wypada na tle nudnego meczu United i tego drugiego gościa z przypadku

0

5

@Oskar00 Nic nowego

4

@FC1899Barca Gdybym miał białe buty też bym nie przeszedł, albo nowe, nie ma co się śmiać, tamten sobie w klatkach może chodzić :)

1

@Encore co ten Bruno

1

@Comfortable_ Na kuponiku siedzi razem z btts Feyenoordu

2

@Oskar00 Rashford na 9 jest

0

Oglądając Toulouse z Nicea mam wrażenie jakby wszystko działo się dwa razy wolniej niż w premier league wczoraj xD Przepaść jeśli chodzi o poziom

2

Ramsey gol dla Nicei minutę po wejściu, uważajcie na siebie :)

6

@Kondziubarca Rok temu jak grali z PSG pewnie też był hamulcowym w dwumeczu :)

1

@PatrychoO Tylko wiesz, że nie łapie się, bo nie ma okresu przygotowawczego jak inni? XD Pewnie za 2 kolejki będzie już w pierwszym

0

@LambiPL No tak z Mingueza lipa, ale Barcelonie pali się tyłek i robią wszystko żeby móc zarejestrować piłkarzy, a najwidoczniej zainteresowania nie było nim

0

@Zorrocule Widzisz różnicę między 21 latkiem z niskimi zarobkami, który zgodzi się na pensje w wysokości miliona euro, a wypalencem popełniającym co mecz wylew z pensja na poziomie 12, czy tam 14 mln euro brutto?

0

@Vebrol No i ten Morata, ale co stracili na Hazardzie Jovicu, czy Mariano to ich. Chociaż mam wrażenie że Hazard może w tym sezonie nieźle śmigać

6

@Zorrocule Jedyne co jest kompromitujące w tej kwestii to poprzedni zarząd kupujący za chore pieniądze piłkarzy dając im przy tym kosmiczne zarobki. Teraz to wraki, które nie chcą za nic odchodzić ze słonecznej Barcelony i ani im się sni schodzić z poziomu płacowego

2

Varane jaki zjazd w ogóle, ława w United, nawet Maguire przed nim xD Ramos ładnie zasłaniał brak formy Francuza w ostatnich 2 sezonach w Madrycie, Perez zarobił na frajerach z United

1

@Encore Nic dziwnego, jak miał 3 treningi przez foszki, oby tak dalej :)

2

Ale ze skończony Brazol w 2 meczach 3 gole i 3 asysty?

0

Bułka juz się z ławki nie podniesie w lidze xD

3

Verratti w City? Co to byłby za potężny środek, tylko pewnie połamany będzie pół sezonu

0

@Ali3231 Szkoda, że nie poszedł do innego klubu

0

@Encore Haha, jak pies z podkulonym ogonem jak coś odwali, mam nadzieję że będą srogo gwizdać na niego

0

@BorzyKrzys Fani Ronaldo i Messiego to najgorszy sort

1

@MesQueUnClub96 A Ty ile meczy Napoli obejrzałeś, albo w których grał Ruiz, że tak piszesz?

0

@Lola120 Masz dwie przyjaciółki i kilkoro dobrych znajomych, a mówisz że czujesz się samotnie? XD Ja który od szkoły średniej ma jednego przyjaciela - pathetic
Poza tym samotność nie musi się wiązać z innymi ludźmi, możesz się spotykać codziennie z kimś innym i czuć się samotnie, może problem leży w głowie, a nie w ludziach obok. :)

6

@Deviler Praca to jest 12 h na produkcji i 10 na magazynie, 8 h to dziewczynki pracuja

9

Ale bym miał bekę będąc sobie piłkarzem i jakaś siora innego piłkarza, by ryczala w internecie, bo sobie zajebistego gola trafiłem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?