0

zachorował po swoim świetnym występie na imprezie. piłkarz, nurek, bokser i w dodatku piosenkarz!

0

bardzo niepewny. aż jeden błąd.

0

dwie świetne interwencje i jeden babol. rzeczywiście, gowniany mecz. Valdesa chyba nie pamiętasz.

5

"przebiegł po kolanie swojego partnera"

1

pierdol dziewczyny, poszukaj kobiety. dziewczyny nie są niczego warte

0

porównanie Benzemy do Suareza jest tak samo absurdalne, jak porównanie czekolady do gowna. wiem o co Ci chodziło, no ale...całe to marne BBC to niesmieszny żart, zwłaszcza teraz.

0

Iniesta gra bardzo dobrze

0

dlaczego to dziecko i nędzny prowokator nie dostał jeszcze bana?

0

a ja i tak zgłosiłem Twój komentarz, bo płacz na Enrique jest niemodny, ot co.

0

chyba, ze tak.

1

Bartra...

1

...swoją drogą też marnym. pozdrawiam.

0

nie sądzę, zeby Southampton odpuścił. dwa pierwsze miejsca zarezerwowane, na trzecim United, a Soton 4.

0

zgadzam się w 100%. zgłaszam Twój komentarz, może któś z góry się zainteresuje :) oby.

0

5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji.

0

a oglądałeś go chociaż raz?

0

Ponadto przeczytamy wypowiedź „powracającego Laporty”, który uważa, że „piłkarze Barçy powinni zarabiać jeszcze więcej”. - jestem za Barto.

0

i wyszło, że mieli rację.

0

statystyki nie mówią wszystkiego.

0

bardzo ciekawy i, niestety, niski. potrzebny jest nam czarnuch z olbrzymimi jajami, który da nam potrzebna przewagę w środku. Busquets-Pogba-Rakitic? w dodatku z Rafa i Denisem na ławce. brzmi świetnie.

10

rzeczywiście, staruszek.

0

np. z takim Realem Madryt .

0

chodząc do szkoły robisz jakąś łaskę? nie chcesz to nie chodź. zostaniesz prostytutka albo będziesz zbierać puszki. pasuje?

0

a Eto'o przypadkiem nie chciał za dużej kasy?

0

Ibra sam sobie nie dał drugiej szansy. nie ten typ człowieka.

0

Alexis trochę się jednak kisił w Barcelonie. On musi być numerem jeden, tak jak teraz w Arsenalu i wcześniej w Udinese.

1

teraz idzie mu bardzo dobrze. ja nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem Lucho, ale jako kibic Barcelony życzę mu jak najlepiej. wydaje mi się, że w aktualnej Barcelonie czuć rękę Enrique. miejmy nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.

4

świetne z was chorągiewki. przecież to wuefista, co z wami?

4

zorganizuje pielgrzymke do Barcelony i osobiscie usciskam Pana Braide, jesli sciagnie on do nas Pogbe...

0

i obowiązkowo Rafinha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?