MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zachorował po swoim świetnym występie na imprezie. piłkarz, nurek, bokser i w dodatku piosenkarz!
0
bardzo niepewny. aż jeden błąd.
0
dwie świetne interwencje i jeden babol. rzeczywiście, gowniany mecz. Valdesa chyba nie pamiętasz.
5
"przebiegł po kolanie swojego partnera"
1
pierdol dziewczyny, poszukaj kobiety. dziewczyny nie są niczego warte
0
porównanie Benzemy do Suareza jest tak samo absurdalne, jak porównanie czekolady do gowna. wiem o co Ci chodziło, no ale...całe to marne BBC to niesmieszny żart, zwłaszcza teraz.
0
Iniesta gra bardzo dobrze
0
dlaczego to dziecko i nędzny prowokator nie dostał jeszcze bana?
0
a ja i tak zgłosiłem Twój komentarz, bo płacz na Enrique jest niemodny, ot co.
0
chyba, ze tak.
1
Bartra...
1
...swoją drogą też marnym. pozdrawiam.
0
nie sądzę, zeby Southampton odpuścił. dwa pierwsze miejsca zarezerwowane, na trzecim United, a Soton 4.
0
zgadzam się w 100%. zgłaszam Twój komentarz, może któś z góry się zainteresuje :) oby.
0
5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji.
0
a oglądałeś go chociaż raz?
0
Ponadto przeczytamy wypowiedź „powracającego Laporty”, który uważa, że „piłkarze Barçy powinni zarabiać jeszcze więcej”. - jestem za Barto.
0
i wyszło, że mieli rację.
0
statystyki nie mówią wszystkiego.
0
bardzo ciekawy i, niestety, niski. potrzebny jest nam czarnuch z olbrzymimi jajami, który da nam potrzebna przewagę w środku. Busquets-Pogba-Rakitic? w dodatku z Rafa i Denisem na ławce. brzmi świetnie.
10
rzeczywiście, staruszek.
0
np. z takim Realem Madryt .
0
chodząc do szkoły robisz jakąś łaskę? nie chcesz to nie chodź. zostaniesz prostytutka albo będziesz zbierać puszki. pasuje?
0
a Eto'o przypadkiem nie chciał za dużej kasy?
0
Ibra sam sobie nie dał drugiej szansy. nie ten typ człowieka.
0
Alexis trochę się jednak kisił w Barcelonie. On musi być numerem jeden, tak jak teraz w Arsenalu i wcześniej w Udinese.
1
teraz idzie mu bardzo dobrze. ja nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem Lucho, ale jako kibic Barcelony życzę mu jak najlepiej. wydaje mi się, że w aktualnej Barcelonie czuć rękę Enrique. miejmy nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.
4
świetne z was chorągiewki. przecież to wuefista, co z wami?
4
zorganizuje pielgrzymke do Barcelony i osobiscie usciskam Pana Braide, jesli sciagnie on do nas Pogbe...
0
i obowiązkowo Rafinha.