0

mimo wszystko lubię go.

9

po co wy tu wchodzicie? rok szkolny tuż tuż, zbierajcie na wyprawke.

6

po co wy tu wchodzicie?

1

to smutne. tam Cr jet przeceniany, a tutaj Messi krytykowany.

3

a ja liczę na bana dla Ciebie.

1

co ostatni sezon pokazał? wskaz lepszego od Messiego.

0

strzelił parę pustakow w pierwszym zespole i sodowka mu odwalila. szybko.

0

a Ty ją zanizasz.

0

dedee, United wygrywali w presezonie ze świetnymi klubami a z "ogorkiem" dali ciała. co do dziewczyn - są takie, które mają pojecie i takie, które "aaaah, Geri, Cesc jak ją ich kocham! Leo

32

meczu z Helsinkami nie oglądałem i wygrali 6;0. Gampera nie oglądam i też szykuje się podobny wynik. mecze z napoli, nice i huelvą już tak...nie mogę oglądać meczów Barcelony..

0

czcze życzenia

1

poczekaj na rundę wiosenną

1

debiutu Messiego, Neya i Luisito życzę sobie i wam w Clasico.

1

i tak by się zamurowali

0

przecinki w niewłaściwych, miejscach#

11

no to jak, zwalniacie Enrique?

0

dobrze, że mamy ciebie.

0

dobrze że ciebie uczą

0

dajcie link do prezentacji na yt

0

prezentacja i mecz będą na żywo na yt?

0

zaloze się że jeszcze dzisiaj fcbarca.com go sprzeda ;)

0

albo Masche 160cm.
ja osobiście z La Ligi najbardziej lubie Ołłowskiego i Wolskiego. brakuje im do duetu Twaro-Nahorny, ale też są w porządku.

0

bez przesady, aż tak źle nie jest.

0

ja spotkałem się z określeniem : "wy zmarnowaliście dawida vile"
bez komentarza ;)

1

ja niedawno też zalogowałem się na fioletowej w celu normalnej merytorycznej dyskusji. ale na dłuższą metę z nimi to niemozliwe i popłynąłem do roku 2036 ;) nie wiem kto ma większe kompleksy. wiem jedno - i halowcy i viscadzieci są żałośni. ja szanuje Real jako klub, ale po prostu niektórych mord za całokształ nie przełknę. i w sumie to trochę smutne, że w tak wielkim klubie grają takie buraki.

1

wiele osób u nich ma mniej niż 13 lat :P
halowcy halowcami, u nas też jest burdel ;)

0

jaką klasą? ile on miał bramek w zeszłym sezonie?

0

to dla was typowe : jedziemy po jedenastą la decimę!

0

ja liczę na Puyola.

0

skoro są lepsi to niech oni grają. było złote pokolenie, "parę" grajków na ich poziomie może jeszcze wyrosnąc (Samper, Grimaldo, Munir, Halilović).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?