0

skąd wiesz?

0

ale to jest Pique nr 2. potrzebujemy innego typu stopera.

1

a LFP podlego UEFIE, a UEFA FIFIE. wszyscy wiedzą, że Pepe to recydywista i szczerze mówiąc debil. skoro FIFA mogła zakazać Suarezowi gry w klubie to równie dobrze powinni się zająć już nie mowie o Pepe, ale np. Zuniga. wszyscy wiedzą co zrobił. i nie porównujmy tu ugryzienia (wiem, 3 raz, wiem, Suarez to totalny idiota i czasami wyłącza mu się mózg, wiem i przyznaję rację) ale skoro Suarez za problemy psychiczne dostaje 4 miesiące bez żadnej aktywności sportowej to ile powinien dostać Zuniga za celowe zakończenie udziału najlepszego zawodnika Brazylii? już pomijam premedytację albo te niesławne 2 cm i ewentualny wózek Neymara do konca życia. Wracając do Pepe, ile on powinien dostać za wyczyn w meczu z Getafe? tak nawet zwierzęta się nie zachowują. albo przejscie po ręce Messiego. tak, Busquets też tam komuś przeszedł po ręce i też nalezy mu się kara. jednak mimo, ze jesteś kibicem Realu musisz przyznać, że Pepe to jeden z największych czubków i kretynów w piłce nożnej. takie są fakty.

1

a ja kocham ten klub również dlatego, że jest jednym w najlepszych i największych klubow na świecie. nie byłby ani najlepszym, ani największym bez brudnych koszulek. tego nie dałoby się utrzymać. futbol to biznes, czy sie to komus podoba czy nie.

7

wy dalej o koszulkach? chcecie Neymarów, Suarezów to koszulki muszą być "brudne"

0

jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj, ok?

0

puchar katalonii, gamper...

0

czekaj, to w jakim klubie gra Neymar?

0

Ty jakiś nowy dyrektor Barcelony ds. ekonomicznych? widze, ze masz wgląd w różne papiery i kasę klubową.

0

daruj sobie, tutaj 99% ludzi krzyczy z przekonaniem "zarząd to chuje". niczego nie wskórasz.

1

Laporta wróć?

2

a Luiz to nie jest piłkarski ochłap?

0

wziąć....błagam..

0

hahahahah :D

1

nie bądź tak stronniczy.

1

co wy macie z tym Hummelsem? to jest kloc, a kloca w obronie już mamy (Pique).

0

Vermaelen 30mln?

1

Chiellini = Juventus

3

I to jest prawdziwy facet i normalny umysłowo piłkarz.

0

Pedro nie pasuje do niczego.

1

niestety.

1

czyli po prostu dlatego, ze jest Messim. 100% racji.

0

ja tez, ale to niestety tylko sen...

1

za nick i avatar juz dawno nie powinno cie tu byc.

0

serio?

0

oh minusy wróćcie...

0

zobacz Xaviego. Tylko Ronaldo co dwa dni fryzure zmienia, co juz jest idiotyzmem.

0

Ronaldo i Bale tez.

0

dobrze, ze sa jeszcze prawdziwi sportowcy. fabregasy, uczcie sie od Koke!

0

syndrom Martino? Iker nie powinien podnosić się z ławki ze swoją obecną formą, pomijając już czy jego rywalem jest Lopez czy Navas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?