1

jeśli Enrique go chce to ja trzymam kciuki.

0

i ty nazywasz siebie kibicem Barcelony? śmieszne...

0

nie, nie bo z Barcy. on jest duszą Argentyny, nadawał jej ton i brał udział w każdej akcji ofensywnej. jesli nie Messi, to kto? błagam, tylko nie pisz że James bo pękne.PS, sorry bo faktycznie to "koniec kropka" zabrzmialo śmiesznie :P nie miałem wtedy czasu, więc trochę skróciłem ten komentarz. nie wyszlo jak chciałem.

0

nie mam pojęcia, więc się nie wypowiadam. proste?proste. a Ty co? byłeś pod tym "stołem"? widziałeś te pieniądze?

0

juz dajcie sobie spokoj, nie macie pojęcia co się tam naprawde dzieje, więc nie komentujcie.

0

dzięki wielkie.

0

to głoś sobie herezje, who cares.

2

masakra, powiesić go! a potem ozywić zwłoki, zabić jeszcze raz! co on zrobił z naszą Barceloną, jak śmiał!

1

a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać. nie masz o niczym pojęcia to zamilcz.

0

zobaczymy.

0

z tym wykończeniem to popłynąłeś :D

0

na prawą pomoc/skrzydło byłby dobrym wzmocnieniem. ale w takim wypadku Pedro na PO. ale....co z Montoyą?

0

wiem, ze jest fizyczna, ale Bojan i tak w Stoke byłby najlepszym piłkarzem i mogłby coś ciekawego w Anglii pokazac i przynajmniej znaleźć sobie klub na stałe.

0

gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. pożyjemy, zobaczymy jak to mówią.

0

a jak się sprawdzi?

0

Już nie róbcie z PL nie wiadomo czego. Piłkarz dobry poradzi sobie wszędzie. przynajmniej do drewnianego Stoke "nawieje" trochę techniki.

0

Torres pewnie będzie tam takim Villą z zeszłego sezonu. niby wypalony, ale coś tam zagra.

1

Ramos still runing.

0

kiedy jest Superpuchar Europy?

0

Enrique go chce, więc ja też.

0

Messi w pełni zasłużył na nagrodę, koniec kropka.

0

odwal sie od Zubiego nędzny hejterze.

0

Silva, Mata też mieli się w PL nie sprawdzić.

0

drewniaka? nie wiesz o kim piszesz. on po prostu...nie miał szczęścia.

0

Jakie wypozyczenie? on ma chyba rok do konca kontraktu..na cholere go wypozyczac?

1

mam nadzieję, ze to dobry transfer i Mathieu się sprawdzi. Zubizarreta i Enrique robią kapitalną robotę.

1

jesli normalny związek to oboje mają tyle samo do powiedzenia :D ale zostawmy to, niech sobie dochodzą...

0

wiem, mowie tylko o pustce, która po nich zostanie. co do Xaviego....to wole poczekać na oficjalne info.

0

rozczochrany blondyn to Samper?

1

ożenił się to dochodzi, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?