MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jeśli Enrique go chce to ja trzymam kciuki.
0
i ty nazywasz siebie kibicem Barcelony? śmieszne...
0
nie, nie bo z Barcy. on jest duszą Argentyny, nadawał jej ton i brał udział w każdej akcji ofensywnej. jesli nie Messi, to kto? błagam, tylko nie pisz że James bo pękne.PS, sorry bo faktycznie to "koniec kropka" zabrzmialo śmiesznie :P nie miałem wtedy czasu, więc trochę skróciłem ten komentarz. nie wyszlo jak chciałem.
0
nie mam pojęcia, więc się nie wypowiadam. proste?proste. a Ty co? byłeś pod tym "stołem"? widziałeś te pieniądze?
0
juz dajcie sobie spokoj, nie macie pojęcia co się tam naprawde dzieje, więc nie komentujcie.
0
dzięki wielkie.
0
to głoś sobie herezje, who cares.
2
masakra, powiesić go! a potem ozywić zwłoki, zabić jeszcze raz! co on zrobił z naszą Barceloną, jak śmiał!
1
a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać. nie masz o niczym pojęcia to zamilcz.
0
zobaczymy.
0
z tym wykończeniem to popłynąłeś :D
0
na prawą pomoc/skrzydło byłby dobrym wzmocnieniem. ale w takim wypadku Pedro na PO. ale....co z Montoyą?
0
wiem, ze jest fizyczna, ale Bojan i tak w Stoke byłby najlepszym piłkarzem i mogłby coś ciekawego w Anglii pokazac i przynajmniej znaleźć sobie klub na stałe.
0
gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. pożyjemy, zobaczymy jak to mówią.
0
a jak się sprawdzi?
0
Już nie róbcie z PL nie wiadomo czego. Piłkarz dobry poradzi sobie wszędzie. przynajmniej do drewnianego Stoke "nawieje" trochę techniki.
0
Torres pewnie będzie tam takim Villą z zeszłego sezonu. niby wypalony, ale coś tam zagra.
1
Ramos still runing.
0
kiedy jest Superpuchar Europy?
0
Enrique go chce, więc ja też.
0
Messi w pełni zasłużył na nagrodę, koniec kropka.
0
odwal sie od Zubiego nędzny hejterze.
0
Silva, Mata też mieli się w PL nie sprawdzić.
0
drewniaka? nie wiesz o kim piszesz. on po prostu...nie miał szczęścia.
0
Jakie wypozyczenie? on ma chyba rok do konca kontraktu..na cholere go wypozyczac?
1
mam nadzieję, ze to dobry transfer i Mathieu się sprawdzi. Zubizarreta i Enrique robią kapitalną robotę.
1
jesli normalny związek to oboje mają tyle samo do powiedzenia :D ale zostawmy to, niech sobie dochodzą...
0
wiem, mowie tylko o pustce, która po nich zostanie. co do Xaviego....to wole poczekać na oficjalne info.
0
rozczochrany blondyn to Samper?
1
ożenił się to dochodzi, proste.