MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kubix05 Marylka Rodowiczówna. Ja wiedziałem, że ona już jest wiekowa, ale że 80 lat no to szok.
16
@ViscaelBarca2007 Zależy jaka wersja mu się wylosuje, no ale ostatnio to nawet po rykoszecie mu wchodziło. Miał ewidentnie swój dzień.
0
@4drian0 Remake również mile widziany bo to gra praktycznie odtworzona od nowa, a ja osobiście już nawet nie pamiętam fabuły tej części z 96.
1
@4drian0 Ale by mi zrobili dzień jakby to było studio Crystal Dynamics z nową odsłoną.
1
@esem91 No ma ewidentnie syndrom Ibisza.
2
@xvcWinterSoldier Gdyby się tak dało to bym chętnie wrócił do czasów, gdy grałem w klubie i systematycznie chodził na treningi, a nie jeździł podchmielony na dupy do miasta ;P
4
@tomek8756 A co on Aladyn na latającym dywanie?
4
@xvcWinterSoldier To tak się zawsze mówi z perspektywy czasu, a jakbyś miał te 7-8 lat z mózgiem 7-8 latka to pewnie byś chciał biegać z rówieśnikami, gdzieś po łąkach, a nie systematycznie szlifować dyscyplinę na zajęciach ze sztuk walki ;D
0
@Dari0G Ogólnie to tylko przenośnia, ale analizując głębiej to, żeby wziąć poprawkę na wiatr, najpierw trzeba mieć rzetelny punkt odniesienia, a zezowaty nawet jak zamknie jedno oko to jego gałka jest nieprawidłowo ustawiona ;D
2
@misterio Szkoda, że de Jong w takiej wersji trafia się jak spadająca gwiazda z nieba.
0
@BezglutenowyPedri Też tak uważam. Ludzi dobiera się do pracy na podstawie ich predyspozycji. Zezowaty snajperem nie zostanie. Gdybym był prezesem danej telewizji to w moim interesie jest to by zapewnić swoim klientom odpowiedni komfort odbioru, no ale czego sie spodziewać po TV, która oferuje ludziom rozrywkę na poziomie "eksperyment odsiadka".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Lionel_Messi10 No nie mogło być inaczej. Jest chłop w formie.
1
@Lordzi No tutaj się szerzej wypowiedział
https://zapodaj.net/images/ff93579c8525e.png
4
@Lordzi Tak tylko przypomnę, że trener dosadnie zdementował
https://zapodaj.net/images/cd5efb0b0b865.png
1
@Tabaluga37 Asertywność cenna rzecz. Można usiąść zamówić sobie piwo, a gdy ktoś proponuje wódkę to powiedzieć, że nie pijesz. Na siłę Ci do buzi nie wleją. Za 2-3 godzinki, ładnie dziękujesz za spotkanie i mówisz, że niestety już musisz uciekać. Dużo lepiej to wygląda, niż w ogóle się nie pojawić.
0
@Murazor To mógł go przedłużyć na 3 lata, a nie do 2031 roku.
2
@Krzysztof1987 @escarabajo Moderator wielokrotnie pisał pod takimi postami, że jeśli chcesz znać powód to zapytaj na PRIV. Jeżeli dla kogoś to zbyt trudne to niech żyje w niewiedzy xD
0
@ZwyklyCuler48 Myślę, że Ty masz łatwiej napisać w kilka sekund pytanie do moderatora na priv, niż żeby on podpisał formułkę pod każdym usuniętym tutaj postem.
1
@Matheu12 W żadnej szatni z gwiazdami to nie byłoby okej. Trener musi mieć autorytet, a zawodnicy muszą czuć, że wszystko odbywa się na jego zasadach. Trener nie może się pytać swoich piłkarzy jaki ma być bo to jest wręcz niepoważne. Nasz trener jest idealnym przykładem tego jak powinno się zarządzać taką szatnią bo jest dla nich jak ociec. Kiedy trzeba to przytuli, ale i skarcić potrafi i wiedzą co można, a czego nie.
7
@paweldunajecfcb Dębowy stół z najedzoną Jowitą czyli jakieś 300kg.
0
@Kgorecki2500 Stary slang. Używaliśmy go jeszcze w szkole 20 lat temu i oznaczało dokładnie to co napisał Bok.
3
@Eklerek A powinni skoro został uniewinniony z powodu niewystarczających dowodów. Chyba, że EA Sport prowadziło w tej sprawie swoje prywatne śledztwo i mają coś więcej na niego. Oni pewnie wychodzą z założenia, że "może i niewinny, ale niesmak pozostał".
0
@Transu96 Jeszcze Valdes i Alves.
3
@LeoMessiiBarcaPepa Wtedy to Bartomeu odwalił aferę bo okłamał całą szatnię i nie dotrzymał obietnic, na które się umawiali z Leo. Messi wywarł w ten sposób presję na zarządzie. Przez 20 lat odrzucał kosmiczne oferty City i innych klubów, a tu dalej się podważa jego lojalność wobec klubu. Jeszcze tylko mi tu brakuje użytkowników spod szyldu:
- doił klub
- mógł grać za darmo
- chodzi po boisku
- Jakby kochał to by przyjechał na obchody klubu
i reszta bzdur, ale to w sumie nieistotne co myśli mniejszość.
0
@PatrykBarca Neymar też nie odchodził jako kandydat do ZP, a jaki dostał kontrakt. Salah to duże nazwisko i na pewno dostanie znakomitą ofertę.
0
@PatrykBarca Ja myślę, że Salah to nie jest Inigo Martinez i ofertę z pustyni dostaje co rok.
29
Nigdy, ani razu nie wątpiłem w miłość Leo do Camp Nou. Kiedy się zrozumie jaki to jest rodzaj człowieka to wszystko staje się jasne i przejrzyste. Spędzić tyle lat w jednym miejscu, gdzie zbudowało się wszystko od kariery po rodzinę. Tutaj stał się tym kim jest dzisiaj. Żywy pomnik tego klubu i bezapelacyjnie największa legenda tych barw. Mam nadzieję, że po karierze dostanie jakąś rolę w klubie i będzie mógł być cały czas blisko.
0
@LionelM95 Zrobiłeś te misje i Ci nie odblokowało tej pieśni? To jedyne wytłumaczenie to jakiś błąd gry. Ja odblokowałem wszystkie i nawet się jakoś bardzo na tym nie koncentrowałem tylko bardzie robiłem to "po drodze".
Edit: No to teraz zrobisz.
1
@LionelM95 Teraz sie tak rozwiązuje tego typu problemy :)
https://zapodaj.net/images/db51416d296f5.png