MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@betonito Na moje oko to za wcześnie wstałeś. Jeszcze ze dwie godzinki brakło.
14
Komentarz usunięty
2
@Danny Gaucho Tygrysią!
1
@Safrani Ja wolę takie azjatiko, niż te kebaby, pizze i burgery. Jak jest fajnie zrobione to smakuje wybornie. Zresztą mama często robiła za małolata to człowiek przyswoił sobie te smaki ;)
1
@Giwera No jest kozak żarło, ja to często sos Teryaki, Chilli, Imbir to podstawowe składniki.
1
@DariaFCB Ja też wolę na obiad, ale sytuacja kryzysowa, że tak to ujmę.
8
Lubicie tzw, chińszczyznę? Taki kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem to wchodzi jak złoto.....na śniadanie ;p
2
@pluszek To jest po po prostu ciężkie do skomentowania bo mi mowę odjęło.
1
@ranger3120 Jak ma 12 w zimnej wodzie to pomyśl co ma w ciepłej
3
@Kessie Nawet bym powiedział, że to moje hobby. Trzeba mieć jakąś pasje w życiu.
4
@Giwera W zimnej wodzie ;D
3
@LOPEZ16 Może różyczki dla dziewczyny piękny kawalerze?
https://zapodaj.net/images/dc51e0434f32f.png
1
@Safrani Prawda. Drugi to już oglądałem w TV bo nawet mi się nie chciało iść do kina.
10
Taki dość penisowy ten nagłówek, żeby nie napisać inaczej.
13
@mordini123 Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak oglądam takie bramki to od razu dopada mnie takie nostalgiczne wspomnienie tego, gdzie to oglądałem i z jakimi ludźmi i jak dawno to było. Pub, w którym leciał ten mecz już nie istnieje, znajomi, którzy mi wtedy towarzyszyli powyjeżdżali z miasta.....ale wracając do bramki to miód malina.
1
@Safrani Byłem w kinie na pierwszym Avatarze w 3D i wyszedłem pod dużym wrażeniem, ale trwał 2,45h, a nie 3,5h, więc znacząca różnica.
3
@Kgorecki2500 Dobre kino owszem, ale pod warunkiem, że jest zróżniowane. To tak jakbyś codziennie jadł pizze. W końcu byś rzygał na sam widok ;D
4
@Kgorecki2500 W sensie obejrzeć coś nowego czy to samo co oglądałeś tydzień temu? Hmmm....
1
@draxidox Polacy mają duże ego. Nie znoszą, gdy sie krytykuje to co robią i nie lubią kiedy ktoś ingeruje w ich poczynania. Walczą do upadłego bez względu na to czy mają rację czy nie.
2
@Ramaj77 No to czeka Cię sporo godzin wyśmienitej rozrywki. Ja czasami w ogóle nie ruszałem fabuły tylko spędzałem całe godziny na polowaniach i zwiedzaniu przyrody.
0
@draxidox Nie dziwota, że ludzie biorą sprawy w swoje ręce i sami z nimi walczą jak Straż Wiejska w tym czasie spisuje emerytów za handel pietruszką.
0
@Pedri16Future Fagata seksi cipka spod Konina? ;D
8
@July_6_BcN Masz w domu taką kieckę?
https://zapodaj.net/images/d8166d7a8e6d4.png
2
@Jakchcesz Można się tylko domyślać co zrobią przy GTA VI.
19
Zainstalowałem wczoraj po raz drugi RDR II (pierwszy raz grałem w 2018). Niesamowite jak ta gra nadal wygląda po 7 latach.
4
@BulaKG Nawet nie musiałem wchodzić w artykuł, a wiedziałem kto go dodał.
0
@Zoker Nie wszystko każdemu siada. Mi np. nie podeszła "Incepcja".
0
@Pedri16Future Taki przydomek sobie nadała? No to iks de ;d
0
@Frimpong Powiem tak. Charakter ma laska tak odpychający, że odbiera jej to dużo seksapilu. Wizualnie atrakcyjna, ale tak bardziej w kierunku hotelu na jedną noc.
1
@Zoker Miał sporo zajebistych ról. Donie Darko jeszcze jak był młodszy, albo Do utraty sił czy Labirynt, Bogowie Ulicy. Zajebiste filmy.