14

@betonito Na moje oko to za wcześnie wstałeś. Jeszcze ze dwie godzinki brakło.

14

Komentarz usunięty

2

@Danny Gaucho Tygrysią!

1

@Safrani Ja wolę takie azjatiko, niż te kebaby, pizze i burgery. Jak jest fajnie zrobione to smakuje wybornie. Zresztą mama często robiła za małolata to człowiek przyswoił sobie te smaki ;)

1

@Giwera No jest kozak żarło, ja to często sos Teryaki, Chilli, Imbir to podstawowe składniki.

1

@DariaFCB Ja też wolę na obiad, ale sytuacja kryzysowa, że tak to ujmę.

8

Lubicie tzw, chińszczyznę? Taki kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem to wchodzi jak złoto.....na śniadanie ;p

2

@pluszek To jest po po prostu ciężkie do skomentowania bo mi mowę odjęło.

1

@ranger3120 Jak ma 12 w zimnej wodzie to pomyśl co ma w ciepłej

3

@Kessie Nawet bym powiedział, że to moje hobby. Trzeba mieć jakąś pasje w życiu.

4

@Giwera W zimnej wodzie ;D

3

@LOPEZ16 Może różyczki dla dziewczyny piękny kawalerze?
https://zapodaj.net/images/dc51e0434f32f.png

1

@Safrani Prawda. Drugi to już oglądałem w TV bo nawet mi się nie chciało iść do kina.

10

Taki dość penisowy ten nagłówek, żeby nie napisać inaczej.

13

@mordini123 Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak oglądam takie bramki to od razu dopada mnie takie nostalgiczne wspomnienie tego, gdzie to oglądałem i z jakimi ludźmi i jak dawno to było. Pub, w którym leciał ten mecz już nie istnieje, znajomi, którzy mi wtedy towarzyszyli powyjeżdżali z miasta.....ale wracając do bramki to miód malina.

1

@Safrani Byłem w kinie na pierwszym Avatarze w 3D i wyszedłem pod dużym wrażeniem, ale trwał 2,45h, a nie 3,5h, więc znacząca różnica.

3

@Kgorecki2500 Dobre kino owszem, ale pod warunkiem, że jest zróżniowane. To tak jakbyś codziennie jadł pizze. W końcu byś rzygał na sam widok ;D

4

@Kgorecki2500 W sensie obejrzeć coś nowego czy to samo co oglądałeś tydzień temu? Hmmm....

1

@draxidox Polacy mają duże ego. Nie znoszą, gdy sie krytykuje to co robią i nie lubią kiedy ktoś ingeruje w ich poczynania. Walczą do upadłego bez względu na to czy mają rację czy nie.

2

@Ramaj77 No to czeka Cię sporo godzin wyśmienitej rozrywki. Ja czasami w ogóle nie ruszałem fabuły tylko spędzałem całe godziny na polowaniach i zwiedzaniu przyrody.

0

@draxidox Nie dziwota, że ludzie biorą sprawy w swoje ręce i sami z nimi walczą jak Straż Wiejska w tym czasie spisuje emerytów za handel pietruszką.

0

@Pedri16Future Fagata seksi cipka spod Konina? ;D

8

2

@Jakchcesz Można się tylko domyślać co zrobią przy GTA VI.

19

Zainstalowałem wczoraj po raz drugi RDR II (pierwszy raz grałem w 2018). Niesamowite jak ta gra nadal wygląda po 7 latach.

4

@BulaKG Nawet nie musiałem wchodzić w artykuł, a wiedziałem kto go dodał.

0

@Zoker Nie wszystko każdemu siada. Mi np. nie podeszła "Incepcja".

0

@Pedri16Future Taki przydomek sobie nadała? No to iks de ;d

0

@Frimpong Powiem tak. Charakter ma laska tak odpychający, że odbiera jej to dużo seksapilu. Wizualnie atrakcyjna, ale tak bardziej w kierunku hotelu na jedną noc.

1

@Zoker Miał sporo zajebistych ról. Donie Darko jeszcze jak był młodszy, albo Do utraty sił czy Labirynt, Bogowie Ulicy. Zajebiste filmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?