Messiankaramessi
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chrissssty69 Zanim o cokolwiek będzie walczył to musi złapać rytm meczowy bo od konca 2023 to pogral jedna rundę na dobrą sprawę. Że jest box to box to znaczy, że primo ma kondycje, czy ją dalej ma jeszcze się okażę.
Mnie zawsze dziwiło to jak Gavi był prowadzony bo obił się o każdą możliwą pozycję praktycznie i dziwiło mnie też stawianie go jako ofensywnego pomocnika jak juz gral u Hansiego. Mi zawsze się wydawał naturalnym defensywnym pomocnikiem, bo pressing i obrona to jego najsilniejsza strona.
Chętnie bym zobaczył go powoli zastępującego frenkiego którego mądrze byłoby sprzedać w ciągu najbliższych 4 lat max jeśli chciałoby się odzyskac za niego pieniądze w jakimkolwiek stopniu. Pod względem technicznym jest w każdym stopniu wystarczający ale nie jest w niczym wybitny więc choć tyle lat siedzi w barcelonie to jest jeszcze do ukształtowania. Pedri przejął rolę pierwszego pracusia w pressingowych statystykach więc być może mógłby się z nim rotować też, co ograniczyłoby Pedri-dependiencie (oczywiscie jesli udaloby sie zaobserwowac pozbycie sie u niego tej lekkie drewnowatości którą zawsze miał?)?
1
@WaWrzu Jego nazwisko to "Laporte", ale faktycznie, poprawnie po polsku byloby "Laporte'a".
A gruby to wiadomo, że jak już to na bramkę
1
@BISHBASHBOSH przydałby się jakiś weteran od którego mógłby się uczyć, inigo mial na niego świetny wpływ. Takiego Laporte jakby wyrwali byłoby super
0
Nie wierze ze to mowie ale bylob mi smutno gdyb grzal lawe. Moze i nie jest wybitny ale progres jaki zrobil od tej wpadki ze szczesnym w copa w zeszlym roku. Mega inspirujacy ziomek. Odswiezenie po tych wszystkich gwiazdorach ktore sie przewinely
0
@Foton Tak można mówić o każdym aktywiscie, od prawicy do lewicy. Nie zgadzam się z konserwatystami ale wciaz uwazam ze powinni miec prawo sie aktywizowac i protestowac
0
@Foton Lempart może o tym nie mówi, ale Staśko jak najbardziej - np. 22h temu https://www.facebook.com/maja.stasko/posts/polska-2026-kobiety-z-ca%C5%82ego-du%C5%BCego-regionu-nie-maj%C4%85-na-miejscu-ani-jednej-porod/25993826386868578/
0
@Rifek Nominalnie tak, ale grywal tez na pozycji Raphinh'i (Np. w meczu z elche gdzie zmienil ferana ktory gral na szpicy ale potem przeszedl na skrzydlo i Rashford wszedl na szpice)
1
@Pawlak1992 Tylko ze ludzie na lewicy raczej cringe'owali na jakiekolwiek pojawienie sie żukke a braun jest gwiazdorem, co by sie nie myslalo raczej slabe porownanie. Żukke to stary czlowiek Czarzastego ktora jest taka wysoko za lojalnosc. nie za poddymianie w jakis skuteczny sposob. Jestem na lewicy (teraz razemowej) od lat i w zyciu nie spotkalem kogos kto jest fanem żukke
0
@Aragorn33 Do wyciagania danych jest tragiczny, jesli robie jakis niszowy research to zazwyczaj prosze mistrala zeby mi podlinkowal artykuly z tematu zanim zaczne grzebac w jakis wyszukiwarkach glebszych typu jstor or sth. Pozatym nie da sie na nich polegac bo slabo przewiduja dane ktore serio sa potrzebne
2
@paweldunajecfcb kilka miesięcy temu przez to przechodziłem (czym się z resztą tutaj chwaliłem) i rady ludzi bardzo dobrze wyszły. Po pierwsze otocz się znajomymi i bliskimi bo depresja po rozstaniu zawsze wjeżdża. Gdyby nie Moji przyjaciele to bym zwariował, low key uratowali mnie od masy głupot. Po drugie daj sobie trochę czasu żeby przepracować to wszystko w głowie. Mentalnie zamknąć etap w głowie i iść do przodu, nie myśleć wcale o ex. Po trzecie to czas dla ciebie. Rób rzeczy które zawsze chciałeś robić, jeśli są społeczne tym lepiej. I na końcu właśnie poznawanie nowych ludzi. To idealny czas na to i proporcjonalnie szybko wtedy poznasz nowych ludzi. Ja np poznałem na Woodstocku na który zawsze chciałem jechać i poznalem trochę fajnych osób, w tym jedna osobę która się interesuje. Pożyjemy zobaczymy, I hope że coś wyjdzie ale po 3 mięsiacach myślę że całkiem sobie zajebiście radzę po bardzo poważnym związku i bolesnym zerwaniu więc chyba dobrze działają te rady. Będzie dobrze szefie. Swoją drogą Woodstock to chyba najlepsze w Polsce miejsce żeby poznawać nowych ludzi. Also pozdrawiam całą La Bambe bo miłe słowa mi wtedy bardzo pomogły
0
@Muszynianka polecam firmę mojego starego xd https://coffico.pl/
1
@HarveySpecter Mysle, ze kolo 1-2 mies randkowania, moze nieco dluzej ale nie wiele. Jesli sie nie spieszy to zazwyczaj naturalnie to wychodzi. Z jednej strony raczej lubie jak znam osobe z ktora ide do lozka i jej ufam ale tez czekanie zbyt dlugo moze pokazac ze poprostu w tej sferze seksualnej nie bedzie sie zbyt kompatybilnym i lepiej przekonac sie o tym szybciej niz pozniej (facet)
0
@Kgorecki2500 Władca Pierścieni to studium tego jak robić fantasy, gwiezdne wojny wykorzystywało konwencję najpierw jako komentarz dt. Wojny w Wietnamie, potem trochę też żeby skomentować prezydenturę Busha ale też żeby sprzedawać zabawki. Doceniam całkiem subtelny komentarz polityczny ale z czym do ludzi, tworzenie świata przedstawionego przez Tolkiena, a Lucasa to inne poziomy a filmy są poprostu dużo lepsze pod względem kunsztu. Star Wars zostało wybitnie zoptymalizowane do zarobków ale to też przez drugą trylogię mamy dzisiaj nawałnice Marvela i gówna od Disneya więc to naprawdę niebo a ziemia
0
@Guillegavira zwracam honor, z jakiegos powodu byłem przekonany że on jest skrzydłowym nominalnie
0
@Lanosss Chiesa to nie był totalny niewypał?
0
100 x lepsza opcja niż Diaz
0
@clyde zgadzam się, właśnie ogrywam pierwsze death stranding (wszystkie mgsy poza 4 ograne)
1
@[Oli] Ostatnio czytam dużo japońskiej literatury i podoba mi się jak oni patrzą na świat. Nie ma rzeczy złych lub dobrych, rzeczy po prostu są i mają konsekwencje. Odkad z rok temu zdałem sobie z tego sprawę jestem o niebo spokojniejszy i nie czuje złości, co najwyżej po prostu pustkę po czymś co było długo dla mnie bardzo wazne. Co do drugiego akapitu rozmawiałem o tym wczoraj z kumplem psychologiem i zwrócił mi na to uwagę - ludzie nie są racjonalni ale racjonalizują. Wciąż postrzegam ja przez pryzmat najlepszych cech które widziałem a zwykła ludzka słabość w samokontroli przynosi takie rzeczy i to co mówisz to święta racja.
0
@malypuzon Myślę że wybaczyłem, choćby dlatego że złość i zawiść w życiu tylko niszczy ciebie i tego dawno się nauczyłem, ale po takim naruszeniu zaufania w związku po prostu nie da się czegoś takiego kontynuować. Życze jej powodzenia i tyle
0
@draxidox sama mi powiedziała jak rano wytrzeźwiała po nocy u gościa
1
@FCKubanczyk89 planowałem od jakiegoś czasu, teraz będę mieć kiedy xd
15
@lajcior @lithotripter @JohnKennedy @Matiasio @kaamil1910 @July_6_BcN @ranger3120 @Rhaan @FCKubanczyk89 @Herato Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Jak było ciężko przez bycie na odległość to zawsze na La Bambie mogłem się wygadać i jak sprawa upadła to też mam jakieś wsparcie. Czas zaczac się zbierać do kupy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Visca El Barca
1
@FCKubanczyk89 Dzięki bracie, właśnie umówiłem się ze znajomymi za kilka dni.
0
@Herato Staraliśmy się jak najczęściej, nawet tak sobie z rana miłego dnia albo dobranoc wieczorem. Oboje mamy duże zacięcie do filozofii więc nam bardzo łatwo przychodziło codziennie rozmawiać po 2-3h po pracy/uczelni. Kiedy były okresy ciszy to staraliśmy się robić jakieś wspólne rzeczy razem, np robimy muzykę więc to da się robić zdalnie.
0
@Rhaan Smutna sprawa ale chyba niestety masz racje
1
@lithotripter Dzięki, jakąś daje mi to nadzieję.
2
@Leooo ja siedzę we Włoszech w Mediolanie, ona w Holandii w Amsterdamie więc jakieś 1000 km
2
@July_6_BcN W dobrym momencie, masz rację, za rok mieliśmy skrócic dystans i planowałem się oświadczyć xd
1
@kaamil1910 Współczuję doświadczenia eh, jebać ta migracje. Niestety masz racje, powoli sam do tego dochodzę
17
@lithotripter Szło całkiem dobrze ale kilka miesięcy temu dostała diagnozę z dwubiegunówką i się wszystko rozsypało. Od stresu się złamała i zaczęła wpadać w używki a teraz doszedł i przygodny seks. Smutno się ogląda taki upadek człowieka kiedy nie da się nic zrobic