0

Drogba i Ronnie, idole z dzieciństwa.

0

Bo w maku to sami magistrzy bankowości pracują :D

0

Kolokwium z socjologii to jakaś katorga wam powiem.

1

Się okaże w przyszłym sezonie po awansie :D

0

Jakich drużyn brakuje Wam w ekstraklasie, a jakie byście z ekstraklasy pożegnali z miłą chęcią?

6

Za tak drastycznie słabą drugą część roku Krystian nie powinien dostać ZP.

1

Stiwi Łonder...

0

Kolejny gol ukradziony, filozofia "sędzia nie musi widzieć wszystkiego" w pełni...

0

Znacie jakiś hosting, na który mogę wrzucić mp3-kę, aby uzyskać do niej link bezpośredni?

0

Jedna wielka mafia, wszyscy liżą się po tyłkach i mówią że nic się nie stało. VAR w tej kwestii wiele nie zmieni, bo jak wiemy powtórkę bierze sędzia na życzenie, a jak wiemy, wtedy kiedy trzeba, sędzia będzie miał życzenie nie brać powtórki.

22

No raczej że nie mogą widzieć wszystkiego, żeby sie liga w grudniu nie skończyła :v

0

Głosować nikt Ci nie każe przecież :) każdy może kontynuować serię, robiąc np derby Mediolanu czy Manchesteru.

1

Przecież to nie o to chodzi xD ludzie, nie mierzcie innych swoją miarką, chodzi o jakąś tam formę zabawy i poznanie Waszych preferencji kibicowskich :D te polecenia to mam naprawdę w poważaniu, nie wiem dla kogo one są istotne xD

0

Hm, no może i lepiej, następny raz będzie już bardziej przemyślany :D

0

Dobrze, pierwsze Derby na La Rambli wygrał Widzew, czas zatem na następne, kolejny raz polskie, jedne z najbardziej kontrowersyjnych pod względem kibicowskim (maczety w ruch). Panie i Panowie, Kraków. Głosujemy poleceniami.

11

Łódzki Klub Sportowy

17

Widzew Łódź

1

Może zrobimy na La Rambli taki mały konkurs: miasta derbowe. Dwie drużyny z jednego miasta, głosujemy poleceniami, którą z ekip wolimy z danego miasta. Na początek proponuję Łódź, jako że jestem z nią związany, a łódzkie kluby powoli wstają z kolan. Głosujmy więc :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niedługo okaże się, czy Łódź zorganizuje EXPO w 2022 roku, ależ emocje :D

6

tymczasem Łódzki Klub Sportowy prowadzi w Legionowie 2-0 i przy takim wyniku zasiada na fotelu wicelidera 2 ligi. Miło patrzeć jak Rycerze Wiosny powoli wracają.

5

My też szliśmy jak burza w 15/16 i oczami wyobraźni widzieliśmy się z drugą potrójną koroną z rzędu, a potem przyszedł kryzys, baty z Atletico w LM, prawie roztrwoniona 12-punktowa przewaga nad Realem. Taka jest piłka, często dziwna, niewytłumaczalna.

17

Besiktas, innej opcji nie ma.

3

Jakby się Borussia nie kompromitowała to Real powalczyłby o awans poważnie, ehh.

69

Pique ledwo zdążył powiedzieć, że pierwszy raz czuje, że Real jest lepszy od Barcelony, a już nie jest. xD

0

Gomes dzis odpali?

0

Michael ma większą klasę i elegancję, Jason jest brzydki.

0

Michael najlepszy morderca horrorowy bez dwóch zdań. :D

0

Co sądzicie o Halloween?

1

Da się jakoś zmienić BTS z którym łączy się router?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?