0

Z kim walczy Undertaker, o ile jeszcze walczy po przerwaniu tej swojej passy na Wrestlemanii?

0

O chłopie, co za pech, byłeś o włos. Ale za te tysiące kupisz jakiś dobry komputer ;D

0

Poza tym na Bernabeu gwiżdżą nawet na swoich, to jak to ma zdeprymować Pique? :v

0

Cytując redaktora Ćwiąkałę: "gwizdy dla Pique na Bernabeu są jak symfonia" więc raczej go to zmotywuje do lepszej gry aniżeli speszy xd

4

Chłopie, nie ma czegoś takiego jak friendzone. Albo w te, albo we wte do kuchni nędzy.

0

Nie tej wargi, ale m.in. po to usunąć :v

0

Istnieją jakieś szybkie sposoby na usuniecie zimna z wargi?

0


0:00 do 2:00 to intro przeszło do historii muzyki elektronicznej.

11

Ale jak to, przecież City niszczy rynek...

0

Już dzisiaj Ultra Music Festival! Są tu jacyś fani elektronicznych brzmień?

0

Alba na wahadło to na pewno lepsza opcja niż Denisy czy Rafinhie.

13

Zapłać rachunek to będziesz miał prad.

37

Idiotyczny powód, to są dorośli ludzie czy przedszkole?

8

0

Andre Gomes crack

0

W fifie też tak robią.

0

To co oni robią to jest komedia, najpierw grająca w 10 Valencia wychodzi sam na sam, a teraz Rakitić sam zupełnie nie kryty na 8 metrze nie strzela, tylko podaje do pokrytego Messiego XD

0

Tak to jest jak sie kończy akcje strzałem, a nie podaniami i włażeniem z piłką do bramki!!!

12

Tzw klątwa Dissblastera, niedawno nagrał o nich filmik. Żadne zaskoczenie ;d

0

Jak pojawiły się ploty nt transferu Suareza, pukałem się w czoło, a jednak przyszedł mimo bana na 4 miesiące. Veratti jak wykaże determinację żeby do nas przyjść, to na pewno dołączy.

2

Kryształowa Kula dla Kamila musi być!

1

Następca Króla Artura w kadrze ;d

13

Jaś Fasola, ponadczasowy serial. Śmieszy zawsze ;d

2

O stary żałuj ;D

97

Alvesa nie widziałeś? :D

0

Ale jak wygrasz, mógłbyś odpalić nam troszeczke xd

0

Pytając, miałem nadzieję, że to ja jestem zwycięzcą, ale niestety nic nie trafiłem ;/

0

W Politechnice grają tacy gracze jak Zagumny czy Wrona, to raczej uczniowie nie są więc nie ;d

8

Co byście zrobili, gdybyście dzisiaj wygrali 35 mln?

0

To tylko zabawa, po co od razu sie spinać ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?