10

@Stinger_ Falcao w prime, ale na dłuższą metę Cavani

1

Brawo dla Godnej następczyni poprzedniej funkcjonariuszki partyjnej. Poziom zachowany.

0

@BorzyKrzys napisz, co byś z nią zrobil, czekamy

1

@Mixtape No, program w tvp sport w którym gadał o ekstraklasie xD

2

Wysocka = Holecka, a nawet gorzej, bo przecież miała być "czysta woda". Tfu!!!!

1

Senyszyn komunistka, ale ma fajne korale i śmieszny glos i już nikomu to nie przeszkadza.

2

@adamek20151 najlepsza to Coldplay!

0

@szela1899 przecież ma męża.

0

Co powiedziała Wysocka do Stana? Wyszedłem na chwilę

4

opowiadanie KOcoPOłów to specjalność większości tych ludzi.

14

Szkoda, że Stanowskiego nie było 5 lat temu, bo miny poprzednich funkcjonariuszy partyjnych prowadzących debatę też byłyby bezcenne.

1

Real Madryt w likwidacji już nagrał filmik w swojej telewizji o skandalicznych decyzjach sędziego?

1

@messi33 czerwona, karny niepodyktowany i gol prawidłowy nieuznany, ale "nie wypaczył wyniku". Psychiatryk.

2

@Stinger_ tak, ale chodzi o te złote czasy dla nas - wiadomo, pod tezę, ale dobrze to wygląda od Pepa

3

@Smixu niesamowity wstyd.

9

To będzie 10 mistrzostwo licząc od ery Guardioli. Real w tym czasie ma ich 5, Atletico 2.

0

@T^L prawda, przychylam się

1

@AlphaNumeric nie wiesz dlaczego? Przecież to jasne - zjedliby go kibice Realu.
Ćwiąkała stara się być na maksa obiektywny i Ci nie przyzna wprost pewnych rzeczy, mimo że wie swoje.

5

Pytanie - co musi zrobić Tchouameni, by wylecieć w El Clasico? Bo brutalny faul na Olmo i wykoszenie Ferrana w sytuacji gdzie Ferran miałby sam na sam nie wystarczyły dwa razy. Ma komuś urwać nogę? Nie wiem, złamać w kolanie? Immunitet ma ten chłop większy niż Casemiro, co jest niepojęte. Może wycinać jako ostatni obrońca, może wybijać piłkę lecącą do bramki i NIC. NIEPOJĘTE.

64

Jak ja nienawidzę Realu Madryt.

14

@Pedri16Future takie posty tylko świadczą o tym, jak ich to boli. Zostali przeorani na wszystkie sposoby w tym sezonie xd pora się pogodzić.

0

@wojopancer ok, zaczynam płakać.

20

Tchouameni drugi Klasyk z rzędu nie dostaje czerwa w 1 połowie, choć oczywiste że na nie zasłużył. Dość...

2

@Antimadridista~ boli, bo jesteśmy historycznie mocni. Jeden mecz byłby od legendy na lata. I nawet to zwycięstwo dziś nie osłodziło jakoś bardzo tamtej nocy.

8

@Firestone oczywiste, Christensen przy dobrym zdrowiu wyjściowy stoper.

5

Gdzie ten Real do Interu kultura gry, ludzie. Inter przy nich to jak druzyna z innej galaktyki

1

Jackson kontra Araujo - to byłby pojedynek. Średnie IQ zawodników ujemne.

0

Barca przegrała w dramatycznych okolicznościach, a następnie nie zostałem wylosowany do kupna biletu na finał Ligi Konferencji, na którym bardzo mi zależało. A tydzień się nie kończy... złe przeczucia.

0

Kursy na zwycięstwo Bodo w meczu z Tottkami są równe.
Półfinał LE.
A niedawno Bodo odpdalo z Lechem Poznań :D

0

@LOPEZ16 znakomicie, w takim razie chętnie wyprę tu i teraz ostatni wtorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?